Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları ve telefonları

Firmamızın Kozyatağı irtibat merkezi ile iletişime geçerek, bu mahalledeki ev taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerini yaptırabilirsiniz. Kozyatağı evden eve nakliyat ekibimiz haftanın 7 günü sabah saat 7’den akşam 11’e kadar aralıksız hizmet vermektedir. Ayrıca bu saatler dışında kalan vakitte Ataşehir’deki merkezimizle iletişime geçebilir ve 7/24 her vakitte evinizi taşıtabilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat çalışmaları, asansörlü nakliyat işi, ofis ve işyeri taşımacılığı ve eşya depolama hizmetleri vardır, ve 35 yıllık tecrübemizle sistemli çalışmalar yapıyoruz.

Kozyatağı evden eve nakliyat fiyatları

Yaz kampanyamız başladı ve Kozyatağı’ndan İstanbul’un her bölgesine %15 indirimli taşıma yapıyoruz. Fiyatlarda müşterimize özel olarak (talebe göre) değişebildiği için net bir rakam vermek zor olur, ancak örnek bir kaç fiyatlandırma tablosu yazarak olası fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Yada iletişim numaralarımızdan arayarak, alternatif olarak “fiyat bilgisi al” sayfamızdan bize yazarak öğrenebilirsiniz.

  • Kozyatağı Tuzla arası evden eve nakliyat fiyatı : Küçük kamyon (900-1500 TL) + Büyük kamyon (2000-2500 TL) + Tır (3000-4000 TL)
  • Kozyatağı Çatalca arası evden eve nakliyat fiyatı : Küçük kamyon (1200-1800 TL) + Büyük kamyon (2400-2900 TL) + Tır (3500-4500 TL)
  • Kozyatağı Ankara şehirler arası evden eve nakliyat fiyatı : Küçük kamyon (2000-3000 TL) + Büyük kamyon (3000-4000 TL) + Tır (4000-5000 TL)

Bu fiyatlar kişiye özel taşıma fiyatlarıdır. Bunlara alternatif olarak eşyalarınızın yola çıkmakta olan bir tırımıza ilaveten yüklenmesi durumunda, bir tır ile iki yada daha fazla müşterinin eşyalarının götürülmesi yapıldığından, fiyatlar bu oranlara nispeten %30 daha ucuz olacaktır. Size özel taşıma planı sizin belirlediğiniz gün içinde başka bir tır ile ortak götürme yapılması durumunda eşyalarınız en geç 2-3 gün içinde taşınacaktır.

Kozyatağı evden eve nakliyat telefonları.

Kozyatağı evden eve nakliyat telefonları aşağıdadır. Bizimle bu telefonlardan iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarımız 7/24 açıktır.

Çalışmalarımız.

2017 yılı sonrasında artık yaptığımız çalışmaları buraya yazarak siz değerli müşterilerimize referans işlerimiz hakkında bilgi vermeyi amaçladık. 2017 yılında Kozyatağına yaptığımız çalışma ve referanslarımızı buradan okuyabilirsiniz :

Aydoğan sitesine evden eve nakliyat yaptık (07.01.2017).

Kozyatağı’nın merkezinde olan Aydoğan sitesindeki 6 katlı apartmanın 3. katındaki müşterimizin ev eşyalarını sigortalı evden eve nakliyat çalışması ile Kartal’daki yeni evine taşıdık. Taşıma süremiz 32 saatte tamamlandı. İlk gün ekibimiz evdeki eşyaların expertiz ile tespitini yaparak paketleme işlemlerini bitirdi ve ikinci gün sabah saatlerinde asansörlü nakliyat ekibimizle birlikte evin bazı eşyalarını 3. kattaki balkondan indirerek büyük boyutlu kamyonumuza yükledik. Aynı gün içinde kamyonumuzla Kartal’daki evine 1 saatlik bir zaman içinde ulaştık. Teslimat süresi için 2 saatlik bir çalışma sonucunda müşterimize memnun bir şekilde hizmet verdik.

Bayar caddesindeki bir dükkandan canlı hayvan nakliyesi yaptık (18.02.2017).

Kozyatağı’ndaki kuş ve evcil hayvanlar satan bir dükkandaki hayvanların taşınması için kafesli kamyonlarımızla taşıma işi yaptık. Hayvan taşıma işleri için özel kamyon aparatlarımız ve kafesler getirilerek telef olma durumları ortadan kaldırılıyor. bayar caddesindeki müşterimizin iş yerindeki tüm hayvanların nakliyesini aynı gün içinde Pendik’teki yeni yerine taşıdık. Taşıma hizmeti için sadece büyük bir kamyon kullandık ve sigorta talep edilmediği  için bu şekilde bir hizmet sunduk.

Seda sokakta ofis nakliyesi yaptık (11.03.2017).

Seda sokaktaki 4 katlı binanın 2. katındaki avukat ofisinin eşyalarını yine Kozyatağı’nda bulunan kaya Sultan sokağındaki yeni yerine taşıdık. Ofis nakliyesi çalışmamız için avukat bürosundaki mobilyaları ve kıymetli evrakları bölmeli ofis nakliye aracımıza taşıdık ve aynı gün içinde teslimatını sağladık. Küçük kamyonumuz ile yapılan ofis nakliyesinin ücreti için yaz indirimi kampanyasından faydalandırdık. Teslimatımızı müşterimizin memnuniyetine uygun bir şekilde tamamladık.