Kadıköy Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Koşuyolu mahallesinde evden eve nakliyat ve bir çok farklı hizmet vermekteyiz. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat Kadıköy’ün tüm mahallerinde gece gündüz evden eve nakliyat ve yük taşıma hizmeti vermektedir. Kadıköy evden eve nakliyat firması olarak siz müşterilerimize en iyi profesyonelce ve güvenilir bir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Kuruluşumuz İstanbul’un bir semti olan Kadıköy mahallesinde şehirler arası ve şehirler içi dilediğiniz yük ve eşyalarınızı firmamız tarafınca taşıma yapılmaktadır. Firmamız Koşuyolu mahallesinde geçirdiği 30’uncu yılı olarak evden eve nakliyat denildiğinde aklınıza gelen tüm hizmetleri siz müşterilerimizi sunmaktayız. Ev taşıma sırasında sizin yapacağınız tek şey hangi eşyanın gitmeyeceğini ve kalacağını söylemek isterseniz bizi arayarak başka bir yerden de bizi yönetebilirsiniz.

Kadıköy Nakliyat Firmaları

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetiyle uğraşan ve hizmet veren çok az nakliyat firması vardır. Bizde o nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Bunun nedeni ise Kadıköy gibi bir semte eski ve tarihi eser eşyalar ve binalar olduğu için bu işi çoğu firma yapamamaktadır. Müşterilerimizin eşyalarına veya binalarına zarar vermektedirler. Firmamız eşya taşıma sırasında tarihi eser eşya taşımaya özel hizmeti sunmaktayız. Tarihi eser taşımacılık denilince firmamız normal ev eşyalarına sunduğu bir hizmet olarak sigortalı eşya taşıma hizmeti sunar. Bu hizmet eşyalarınız firmamız tarafından zarar görülmesi esnasında firmamız tarafında bedeli karşılanması için verilen bir hizmettir. Ayrıca firmamız tarihi eser eşyalara özel araçlarımız ve paketleme sistemiz vardır. Bunun nedeni ise müşterilerimiz eşyalarını zarar görmesini engellemektir.

Kadıköy Merdivenköy Evden Eve Nakliyat hizmetimizde bir gözden geçirmenizi isteriz

Evden Eve Nakliyat İstanbul

Firmamız 1978 yılında Kuruluşu ‘Hasan Bayyutmuş’ tarafından İstanbul Kadıköy de kurulan ilk nakliye firmaları arasında yer almaktaydı. Kadıköy Koşuyolu evden eve nakliyat hizmeti zor bir hizmete olmasına rağmen firmamız her işin üstesinden geldiği gibi bu işinde üstesinden gelmiştir. Kuruluşundan bir kaç sene sonra nakliye sektörünün yararına gelecek çok iyi yapılandırmalar yapmışızdır. Kuruluşumuzdan bir kaç sene sonra tüm İstanbul semtlerine hizmet vermeye başlamışızdır. Daha doğrusu yıllar aylar geçtikçe firmamız kendini büyük bir şekilde yükseltmeye başlamıştır. Şuan içinde olduğumuz uluslar arası nakliyat sektörüyle beraber firmamız tüm dünya içinde taşımacılık yapmaya başlamıştır. Bu özelikte firmamızı nakliyat sektöründe büyük bir yönde ilk sırada olmasını kaynaklıyor. Kısacası İstanbul veya dünya gibi büyük bir yede hizmet verdiğimizden dolayı adımızı duymamış olabilirsiniz duyanlarınızda belki vardır ama firmamız işinin ve emeğinin  hakkını büyük bir önemle vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir