Kocaeli evden eve nakliyat

Bölgesinin köklü firması olan Kocaeli evden eve nakliyat firması ile evinizi taşıtmaya ne dersiniz ? İzmit merkezden tüm il geneline eşya taşıyoruz. Kocaeli’nin 12 ilçesine açtığımız şubelerimizle tüm şehirde size çok yakından taşıma hizmeti verebiliyoruz. İzmit merkezdeki büyük nakliyat ambarımız ve bunun yanındaki merkez binamızla il genelindeki her bölgeye bu çalışmayı yayarak müşterimizin taşınmasına yardımcı oluyoruz. Evden eve nakliyat dışında; küçük nakliye işlerini, parça eşya taşıma taleplerinizi, Evden eve ev taşıma hizmetlerini, Eşya depolama ve bir çok işletmenin taşınabilir mallarını güvenle taşıyoruz. Ayrıca Asansörlü nakliyat kamyonlarımız ile yüksek binalarda oturan ve eşyasını indiremeyen müşterilerimizin tüm yüklerini kolayca indirebiliyoruz. Bir nakliyat firmasından beklediğiniz her işi yapabilecek büyüklükte ve kapasitede olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kocaeli genelinde verdiğimiz nakliyat fiyatları

Bölgesinin güçlü kuruluşu olan firmamız bu gücünü verdiği fiyatlara da yansıtmaktadır. İl içersindeki tüm nakliye firmalarına göre %12 daha uygun fiyatlar vererek bu alanda da liderliğimizi sürdürüyoruz. Kocaeli evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1500-3000TL arasında müşterimizin talebine göre değişir. Ancak biz bu fiyatlara %20 nakliyat indirimi yapıyoruz. Bu da bizi diğer firmalardan daha uygun fiyat veren bir nakliyeci yapıyor. Aynı indirimi eşya depolama hizmetinde de sunuyoruz. Eşya depolatmak isteyen müşterilerimize verdiğimiz fiyattan %20 indirim daha indirerek (minimum kar payı+müşteri memnuniyeti+daimi taşıma hizmetleri) esasına göre çalışmalarımızı yapıyor ancak kaliteden asla ödün vermiyoruz.

Evden eve nakliyat Kocaeli bölgeleri

Başiskele : Ovacık mahallesinde 30 metrekarelik bir nakliyat ofisi açtık, Başiskele ilçesinin genelinde hizmet bekleyen müşterilerimiz için daha yakında olmak istiyoruz.

Çayırova : Çayırova nakliyat şubemiz için Özgülük mahallesinde 20 metrekarelik bir büro açtık. Çayırova ilçesindeki nakliye çalışmalarını buradan yürütüyoruz.

Darıca : Abdi ipekçi mahallesine açtığımız ofisimizle Darıca’da evden eve nakliyat işlerinizi biz yapıyoruz. Ayrıca buradaki 1450 metrekarelik nakliye depomuzla İzmit ve çevresindeki müşterilerimizin eşyalarını depoluyoruz.

Derince : Deniz mahallesinde 40 metrekarelik bir nakliye ofisimiz var. Derince civarındaki müşterilerimizin ev taşıma çalışmalarını buradan yapıyoruz. Ayrıca buradaki şubemizle hayvan taşıma hizmeti de verebiliyoruz.

Dilovası : Cumhuriyet mahallesindeki nakliye birimimiz Dilovası ilçesinin tüm taşıma yükünü sırtlamaktadır. Dilovasında giysi nakliyesi, piyano taşıma, parça eşya taşımacılığı ve iş yeri taşıma hizmetlerini de yapmaktayız. Ayrıca Dilovası bölgesindeki ağır sanayi çalışmalarının yük taşıma hizmetini de sağlıyoruz.

Gebze : Gebze ilçesinde iki ayrı bölgede şubemiz vardır. Bunlardan bir tanesi Hatipler mahallesinde 60 metrekarelik ofis, diğeri de Mevlana mahallesindeki 45 metrekarelik ofislerdir. İzmit’in Gebze bölgesine bu iki şubemiz bakmaktadır. Buradan yapacağınız taleplerin tamamı nakliyat hizmetlerimizin tümünü kapsamaktadır.

Gölcük : Deprem öncesinde açtığımız 30 metrekarelik ofisimizin yerini sonrasında değiştirdik ve Şehitler mahallesinde 125 metrekarelik bir nakliye bürosu açtık. Gölcük nakliyat çalışmalarını buradaki merkezimiz yapmaktadır. Bunun dışında Gölcük limanından konteyner taşımacılığı hizmetlerini de sürdürmekteyiz.

İzmit : En büyük nakliyat bürosunu İzmit’e açtık. İlçede 2 tane 20 metrekarelik iletişim bürolarımız ve merkezde 140 metrekarelik nakliye ofisimizle İzmit’lilere hizmet vermeyi sürdürüyoruz. İzmit evden eve nakliyat birimimiz 32 yıldır bu bölgede en çok çalışma yapan firmadır. İzmit çevresinde çok biline ve güvenilir çalışmalar yapan kuruluşumuzun buradaki müşterilerine yaz aylarında yaptığı extra indirimlerle daha da ucuz taşıma gerçekleştirmekteyiz.

Kandıra : İlçenin sahil bölgelerinde yazlık taşımacılığı yapan 40 metrekarelik ofisimiz var. Ayrıca arzu eden müşterilerimizin villa taşıma çalışmalarını da bu büromuzla yapmaktayız. Tüm taşıma işlemlerinden önce expertiz çalışması da yapmaktayız.

Karamürsel : Kocaeli’de ilk açtığımız şubemiz Karamürsel’dedir. 34 yıl önce bu hizmeti vermeye başladığımızda burada çok az sayıda ev var ancak il geneline göre daha yoğun nüfusun olduğu bir bölgeydi. Şimdilerde de gelişme hamleleri sonrasında sahil kesimlerinden itibaren bütün bölgeye nakliyat işlerini yapabilmekteyiz.

Kartepe : İzmit bölgesinde en az ev taşıma hizmetini bu ilçede yapmaktayız. Kartepe’de genellikle otel taşımacılığı hizmetlerini sürdürmekteyiz.

Körfez : Kocaeli’nde evden eve ev taşımacılığı denildiği zaman Körfez bölgesi de ilk sıralarda yerini almayı sürdürüyor. Körfez nakliyat firmaları içinden sıyrılarak ilçenin neredeyse tamamına hizmet veren 60 metrekarelik ofisimizle İzmit-Körfez, Körfez-İstanbul arası ev taşımacılığını da yapmaktayız. Ayrıca bu büromuzda şehirler arası ev taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz.

En seçkin Kocaeli evden eve nakliyat firmaları

Kocaelinde hizmet veren çok değerli nakliyat firmaları da bizimle birlikte bu bölgede müşterilerinin ev taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Bunlar arasında bizim şirketimizin dışında en seçkin 10 tane firmayı belirtelim :

  1. Kocaeli Körfez ambarı
  2. As nakliyat
  3. İzmit İstanbul arası evden eve nakliyat
  4. Gebze Vip nakliyat
  5. Eyüpoğlu evden eve nakliyat
  6. Kocaeli nakliyat
  7. DNB taşımacılık
  8. Başar nakliyat
  9. Uluçınar nakliyat
  10. Osman Lojistik

İzmit evden eve nakliyat çalışmalarımız

Sevgili İzmitliler; evden eve nakliyat isteklerinizi nasıl yaptığımızı biliyormusunuz? Eviniz taşınacağı zaman size nasıl yardımcı olduğumuzu bir kaç çalışma örnekleri ile belirtmek istiyoruz.

İzmit İstanbul arası evden eve nakliyat çalışmaları

Bazı müşterilerimiz İzmitte oturup evini İstanbula taşıtmak istemektedir. Bu gibi çalışmaları yaparken şehirler arası nakliyat ekibimizi devreye sokarız. Öncelikle size bir expertiz göndeririz. Bu tamamen ücretsiz bir hizmettir. Expertiz eşyaların miktarını, hangi eşyaların taşınacağını, sigortalama işlemlerini, taşıma planını ve hangi kamyonla ve ne zaman götürüleceğini size bütün ayrıntılarıyla sunar. Kabul ederek bir nakliyat sözleşmesi yapar ve plana uygun hareket ederek taşımayı gerçekleştiririz. İzmit-İstanbul arasında her iki yöne de evinizi kaliteli bir taşıma yaparak teslim ederiz.

Kocaeli içinde nakliyat

Sadece il içerisinde bir taşıma talebi alırsak ilçelerde bulunan şubeliklerimiz aracılığı ile size en yakın nakliyat büromuzun ekibini göndeririz. Kocaeli sınırları içersindeki taşımayı yaparken %20 indirimli fiyat verdiğimizi ayrıca belirtmeliyiz. Bölgede nakliyat alanında hangi hizmet istenirse ona varız. 32 adet kamyonumuzla Kocaelinde kaliteyi en iyi sağlayan firma olduğumuzu bilmelisiniz.

Kocaeli eşya depolama

Eşyalarınız bir depoda saklanacaksa bizi arayınız. Eşya depolama alanında İzmit’in en eski firmasıyız. Uygun fiyatlarla depolama yapıyor ve depomuzdaki saklama kabinleri, odalar ve antrepo depolama alanı ile tüm ihtiyaçlarınıza uygun saklama sistemlerini kullanmaktayız. Depomuzda, nem, güneş ışınları, toz, su, haşere, fare, gibi bir çok zararlılara tamamen kapalı olan ve tam korunan bir sistem ile ambarımız korunmaktadır. Güvenilir bir nakliyatr firması arayan herkese İzmit ve Derince merkezli depolarımızda eşyalarınızı uzun süre tutabileceğimizi söylemeliyiz.

Kocaeli asansörlü nakliyat

Bu ilde asansörlü kamyonlara sahip olan 3 firma vardır. Bunlardan ikisinde sadece 1 tane bizim firmamızda ise 3 tane asansörlü kamyonlar vardır. Kocaeli asansörlü nakliyat çalışmalarını yerinde ve hızlı yapan uzmanlarımız, binanızdan eşyanın çıkarılması mümkün olmadığı durumlarda, balkondan, camlar sökülerek pencereden, veya tavandan asansör yardımıyla 22 kata kadar tüm eşyalarınız güvenilir bir çalışma ile yapılır. Kocaeli’nde asansörlü nakliyat firması aradığınızda size yardımcı olabiliriz.