Kişisel Depolama Tesisi

Kişisel Depolama Tesisi denilince bir çok firmanın bu konu hakkında yalan söylediğini firmamız kanıtlamıştır. Firmalar depo kiralayarak tüm müşterilerin eşyalarını aynı yere istifleyerek koymaktadırlar. Oysaki bu eşyaların zarar görmesi ve bozulmasına neden olur. Firmamız Türkiye genelinde 12 farklı yerde hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmet müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde kişisel depolarımızla en iyi şekilde barındırılmaktadır. Ayrıca bulunduğumuz dönem covid-19 nedeniyle firmamız depolara eşyaları koyarken depolar en iyi şekilde temizlenir. Ondan sonra ise eşyalar konulduktan  sonra eşyaların üstünü hava geçirmez patpatlarla sararak çürümesini ve kirlenmemesini engelleriz. Yaptığımız paketleme hizmeti zaten eşyaları korumaktadır ama firmamız güvenliği ve eşyaların sağlığını en üst kademeli şekilde yapmaktadır.

Nasıl paketleme hizmeti yaptığımızı merak edenler için buraya tıklayabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama Türkiye genelinde yaygın olan bir hizmettir. Firmamız depolarına 1 hafta içinde 10 veya 15 eşya giriş çıkışı yapmaktadır. Firmamızın bu kadar aktif olma nedeni ev eşyası depolama hizmetini titiz ve profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bu hizmeti genelde öğrencilerin tercih etiği için firmamız öğrencilere %30 depolama indirimi vermektedir. Ayrıca Valiz, Koli, Çanta vb. küçük eşyaları firmamız öğrencilere ücretsiz olarak depolar. Bu verdiğimiz hizmetler bazı firmalarda 100 TL altına inmemektedir. Ayrıca müşterilerimiz depolama hizmetini yaparken firma araştırması yapmaktadır. Siz siz olun evden eve nakliyat , depolama ve bir çok hizmete ihtiyacınız varsa firma aramaktaysanız firmanızı araştırarak bulunuz. Aksi takdirde sağlıksız bir taşıma ile karşılaşırsınız.

Depolama Hizmetleri

Firmamız sunduğu bir çok  depolama hizmeti vardır. Bu hizmetleri firmamız en iyi şekilde ve titiz bir şeklide yapmaya dikkat etmektedir. Bulunduğumuz dönem nedeniyle eşyaların en iyi şekilde depolanması gerekmektedir. Firmamız aklınıza gelebilecek tüm eşyaların depolama hizmetini yapmaktadır. Sunduğumuz tüm depolama hizmetlerinde firmamız Mega İstanbul Nakliyat her yıl bir çok şekilde indirim yapmaktadır. Bu indirimlerden bir tanesi bulunduğumuz kış ayına özel %20 indirimdir. Tüm özel günlerde depolama hizmetleri ücretsiz denilecek kadar indirimlidir. Bu hizmetimizde bizi en üst sırada olmamızı hak ediyor olmamızdır. Aşığa da firmamızın sunduğu tüm depolama hizmetlerini sunmuşuzdur;

  • Ev Depolama
  • Ofis Depolama
  • Tesis Depolama
  • Şirket Depolama
  • Fabrika Depolama 
  • Villa Depolama

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir