Kiralık Depo

Kiralık Depo

Kiralık Depo hizmetiyle firmamız İstanbul genelinde 7/24 hizmet vermektedir.  Depolama hizmeti günümüzde bazı firmalarda kötü şekilde anlaşılmıştır. Sektörümüzde çok yanlış depolama hizmeti veren vardır. Bazı müşterilerimizi masumiyetinden kandırarak müşterilerimizin hem paralarını alırlar hem de eşyalarına zarar vermektedirler. Firmamız kiralık depolama da aylık ve yılık fiyat almaktadır. En iyi şekilde müşterimizin eşyalarını paketleyerek en iyi şekilde taşır.

Kiralık Depo hizmeti eski günlerde kullanılmadığı gibi müşterimiz kullanmadığı eşyaları gereksiz  şekilde atmaktadır. Bunun nedeni ise yeni eşya aldıklarında eski eşyalarının  bir yere yerleştiremedikleri için  üzülerek eşyalarından kurtulurlar. Bu korkulu dönem eski günlerde çok yaşanırdır. Firmamız  depolama hizmetiyle müşterimiziz eşyasını alarak özel depolarımıza götürülerek depolarımızda hava almayacak ve zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Eşyalar ne kadar kalırsa kalsın eşyaların hiç bir yerine hiç bir şekilde zarar gelmez.

Ayrıca eşyalarınız ne kadar kalırsa kalsın firmamız fiyat yükseltme yapmaz aksi takdirde eşyalarınız firmamızda kaldığı süreçte ne zaman olursa olsun kiralık depo fiyat indirimi uygulamaktadır. Zaten eşyalarınız firmamız tarafından alınırken firmamız yeteri kadar fiyat indirimi uygular. Yıl içinde ise birden çok kere ister taşıma ister depolama hizmetinde özel günlerde %20′ ye varan indirimler sunmaktadır.

Evde kalan eşyalarınızı değerlendirmek ister misiniz ? Detaylı bilgi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sigortalı Depolama Hizmeti

Sigortalı depolama hizmeti ile firmamız tüm eşyalarınızı 1978 yılından beri büyük bir güven ile sigortalama hizmeti ve kiralık depo hizmeti ile sigortalar. Sigortalama hizmeti firmamızın sunduğu tüm hizmetlerde aktif olarak kullanılmaktadır. Sigortalı çalışma firmamızın eşyalarınızı taşırken her hangi bir aksiliğe rast gelip eşyalarınız veya evinizde herhangi bir yerin zarar görmesi durumunda firmamız devreye girerek gelen zararı sorumluluk üstüne alır ve elinden geldiği kadar çözmeye çalışır taki müşterimizin sorunu çözülene kadar hizmet uygular.

Bazı firmalar sahte sigortalı depolama hizmeti uygulamaktadır. Nasıl mı anlayacaksınız sahte  belge hazırladığını firmanın sahte belge hazırladığını anlamamasının çünkü hiç bir nakliyecin sözleşmesinde kaşe veya imza  bulunmamaktadır sonradan imza ve kaşa konmaktadır. Bundan korunmak için firma ararken firmanızı en detaylı şekilde arayınız firma ismini arama motorlarında çok yere sorarak kiralık depo hizmetini yapınız.

Genelde kiralık depolama hizmetini öğrenciler yurt dışına çıkan insanlar çok şekilde kiralık hizmetini istemektedir. Kiralık Depo sadece kiralık hizmet yoktur. İsterseniz kendinize kiralık depolama yerine kendinize depolarımızda metresine göre fiyatlarla uygun bir fiyat ile satın alabilirsiniz. Satmak istediğiniz zaman firmamız tarafımızdan aldığınız fiyata aynı şekilde fiyatınız verilmektedir. Kiralık asansörlerimizden kiralık araçlarımıza kadar dilediğiniz kadar kiralama hizmeti de sunabiliyoruz.

Kiralık Titiz Depolama

Firmamız hem eşya taşıma hem eşya depolama vb. gibi bir çok hizmet de titiz ve güvenilir çalışmaktadır. Tatbikî de çok titiz ve dikkat edilmesi gerekmekte olan paketleme hizmeti yaparken firmamız titiz eldivenlerle eşyalarınızı paketler işe depolama hizmeti girince eşyanın sevk edileceği yer detaylı şekilde dezenfektelerle temizlenir. Taşıma işleminde ise özel kıyafetlerimizle ve maskelerimizle eviniz taşınır. Özelikle araç içinde titizliği korumak çok önemlidir. Firmamız titiz istiflemek için araçlar içinde titiz naylonlarla araç içine konulup eşyalarda paketlenip araçlarımızda naylonların üzerine konulur.

Firmamızdan detaylı bir şekilde fiyat teklifi almak istiyorsanız WhatsApp’ dan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir