Kayışdağı evden eve nakliyat

Kayışdağı evden eve nakliyat

Kayışdağı evden eve nakliyat

İşimiz ev taşımacılığıdır. Kayışdağı mahallesinde ikamet ediyorsanız eşya taşıma ve taşımacılık hizmetlerini bize bırakın. Kayışdağı nakliyat firmamız ilçedeki tüm apartman ve müstakil binanızdaki eşyaları büyük hassasiyetle taşır. Evden eve nakliyat alanında yılların deneyimiyle kadromuzda kalifiye ekip arkadaşlarımızla birlikte size en iyi nakliye çalışmalarını yapmayı kendimize bir ilke olarak benimsedik ve bunu uzun yıllarca yapıyoruz. İstanbul Kayışdağı evden eve nakliyat firmaları arasında en çok nakliye aracına sahip olan firmamız “EVDEN EVE NAKLİYAT” Kayışdağındaki hizmet birimi ile telefonlarınızı bekler. Kalitenin yanı sıra uygun fiyatlara hizmet vermeyi de önemseyen firmamız 2001den bugüne kadar yaz aylarında yaptığı özel nakliyat indirimi kampanyalarını Kayışdağı sakinlerine de uygulamaktadır. Bu yılki indirim oranı %15 olarak belirlendi ve 1 Mayıs 2017 den itibaren Kayışdağında oturan müşterilerimize uygulanacaktır. Uygulama sonu Ekim sonuna kadar devam etmektedir. Kayışdağı evden eve nakliyat fiyatları da cebinize uygun ölçüdedir. Fiyatlar metreküp hesabına göre yapılır ve evinizi taşıtacağınız yere göre de değişir. İyi bir nakliyat fiyatı almak için şubemizin telefonlarını arayabilirsiniz.

Kayışdağı evden eve nakliye

İşimiz sadece nakliyat değildir. Ayrıca nakliye çalışmalarına da yer veririz. Kayışdağı evden eve nakliye ekibimiz eğer evinizdeki bazı eşyaların nakliyesinin yapılmasını isterseniz size yardımcı olurlar. Nakliye ekibinde bu hizmete uygun düşük metreküp hacimli kamyonlarımızla doğru hizmeti vermeye çalışırız. Kayışdağı nakliye firmamızın 18 adet nakliye aracı var ve bu araçlardan ikisi asansör hizmeti de verir. Yüksek katlı bir binadan tek bir eşyayı başka bir noktaya nakledilmesi gerekiyorsa firmamızın asansörlü nakliye aracını getirir ve işinizi kolaylaştırırız. Nakliye fiyatları nakliyat hizmetine göre daha ucuzdur. Size özel nakliye fiyatını öğrenmek için birimimizi arayabilirsiniz.

Kayışdağı evden eve taşımacılık

Şehirlerarası evden eve taşıma işi mi yaptırmak istiyorsunuz ? Kayışdağı evden eve taşımacılık firmamız size bu konuda pratik çözümler sunar. Taşımacılık alanında her şehire hatta yurt dışına da eşya taşıyabiliyoruz. Kayışdağındaki evinizi başka bir ile taşıtmak istediğinizde taşıma birimimiz bu konuda size yardım eder. Tüm eşyalarınızı sigortalarız ve taşıma garantisi kapsamına alırız. Mesela İstanbuldan Ankaraya evden eve taşımacılık firması arıyorsunuz ve bu konuda uygun fiyat verenlere bakıyorsunuz. Firmamızın Kayışdağı irtibat birimi sizlere en iyi fiyatı verecektir. Taşıma alanındaki hizmetlerimizde de güven ve hassasiyet ölçülerine dikkat ederek taşıma yaptığımızı bilmenizi isteriz. Kayışdağı taşımacılık telefonlarımızla irtibata geçerek bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.