Kartal evden eve nakliyat

Kartal evden eve nakliyat

İstanbul’un Anadolu yakasındaki evlerin nakliyatının yapılmasını sağlayan hizmet bölgesinde Kartal evden eve nakliyat ekibimiz çalışmaktadır. Nakliyat ekibimiz Kartal merkez ve yakın çevresindeki tüm mahalleleri çalışma alanı kapsamına almıştır. Kartal da evden eve nakliyat şubemizi açtığımızdan bu güne tam 38 yıl geçti ve bu ilçedeki müşteri sayımız da 2017 yılı itibarıyla 14524 rakamını buldu. Ev taşıtmak için bir nakliyat firması aradığınızda google arama motoruna ‘kartal evden eve nakliyat‘ yazmanız yeterli, büyük firmamız hemen üst sırada sizi bekliyor olacaktır. Kartal da evden eve nakliyat işi yaptırmak için telefonlarımızı arayarak bizden bilgi alabilirsiniz.

Kartal evden eve nakliyat fiyatları.

En çok merak edilen bilgilerden biri de yapılacak olan nakliyatın ne kadar tutacağıdır. Kartal evden eve nakliyat fiyatları her firma için ortalama 1500-3000 TL arasında değişir ancak fiyatlarımızı firmalardan ziyade eşya hacmi ve mesafe belirlemektedir. Aşağıdaki örnek fiyatlandırmalara bakarak kendi taşınacağınız yer için bir fikir edinebilirsiniz.

10 metreküp eşya için fiyatlar :

Kartal Pendik evden eve nakliyat fiyatı : 1400 TL
Kartal Soğanlık evden eve nakliyat fiyatı : 1200 TL
Kahramanmaraş Kartal evden eve taşımacılık fiyatı : 2800 TL
Kartal Cevizli evden eve nakliyat fiyatı : 1400 TL
Kartal Uğurmumcu evden eve nakliyat fiyatı : 1600 TL
İstanbul Kartal ortalama evden eve nakliyat fiyatı : 1400-3000 TL

Kartal evden eve nakliyat firmaları.

Kartal daki evden eve nakliyat firmaları hangileridir ? EN popüler olmasına göre sıralayalım :

EVDEN EVE NAKLİYAT
Seyidoğlu nakliyat
Tütüncüoğlu nakliyat
Yimpaş nakliyat
Üner evden eve nakliyat
Tozlu evden eve nakliyat
Hekimoğlu ev nakliyat
Eyüboğlu nakliyat
Nilüfer evden eve nakliyat
Avrasya eşya depolama
Bediroğlu evden eve nakliyat
Devsoy nakliyat
Öz Gaziosmanpaşa villa nakliyat işleri
Lider nakliyat
Kozcuoğlu evden eve taşımacılık
Aksa ev taşıma
Truva eşya taşıma
Fulya nakliyat
Muratoğlu evden eve nakliye
Lider evden eve yük taşıma
Torunlar nakliyat ve ofis taşımacılığı
Çetinkaya fuar taşıma firması
Şamiloğlu evden eve asansörlü nakliyat

Kartal evden eve nakliye.

Kartal evden eve nakliyat birimi artık atalar caddesi üzerindeki merkezimizden yönetiliyor. Küçük nakliye işlerini Kartal civarına yada Kartala taşıyoruz. Kartal da evden eve nakliye işi yaptığımız araçlarımız 30 metreküplük hacmi geçmeyen orta ve küçük boyutlu kamyonlarımızla yapılır. Evden eve nakliya ücretleri de buna göre daha uygun rakamlara verilebilmektedir.

Kartal evden eve taşımacılık.

Kartal, evden eve taşımacılık sektörünün İstanbuldaki yatırımlarını yaptığı önemli bölgelerimizdendir. Ağır sanayi kuruluşlarının burada olması nedeniyle iş hacmi büyüklüğü ve bu iş yoğunluğuna göre işçilerin çalışmak için ikamet aradığı büyük bir ilçe olan Kartal da taşımacılık sektörümüzde de aynı büyüme paralel olarak gelişmektedir. Nüfusun burada işçi olması bu nedenle de geçici kiralık dairelerde oturmasından dolayı ev taşımacılığı istekleri sıklıkla karşılaştığımız durumlardandır. Kartal evden eve taşımacılık firması olarak müşterilerimizin bu anlamda istediği taşınma ihtiyacının karşılanması için ilçeye özel taşıma birimi kurduk. Bu özel birimimiz sadece Kartal içinde yer değiştirmek isteyen müşterilerimize değil şehir dışından gelenlere hatta şehir dışına gidecek olanlara da aynı şekilde taşıma hizmeti yapar.

Kartal da evden eve taşıma görevi yapan firmamızın 2017 yılındaki çalışmalarına 4 yeni kamyon ve 12 nakliyat ekibi daha eklendi. Bu yeni çalışma arkadaşlarımızla birlikte toplam 24 çalışanımız ve 21 kamyonumuzla hizmetinizi aksatmadan yapıyoruz.

Kartal eşya depolama.

Kartal Cevizli’deki büyük nakliyat depomuzla ilçenin eşya depolama hizmetini yerinde sağlıyoruz. Kartal eşya depolama firmaları bizimle rekabette geride kaldıkları için bu bölgedeki tüm müşterilerimize depolama çalışmalarını sürdürüyoruz. Kartal eşya depolama fiyatları için rekabeti kullanmıyor uygun fiyatlar veriyoruz. Büyük depolama hacmine sahip ambarımızda 15000 metreküp eşya depolamayı yapabiliyoruz. Bunun 10000 metreküpü sadece sandıklama yapılan bölümden oluşurken 5000 metreküplük alanda ise müşterilere özel saklama odaları ile hizmet veriyoruz. Kartal depolama birimimizin telefonlarını arayarak bizden saklama fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

Kartal nakliyat bölgeleri.

En çok çalışma yaptıran evden eve nakliyat İstanbul Kartal bölgeleri şunlardır :

Atalar
Cevizli
Cumhuriyet
Çarşı
Çavuşoğlu
Esentepe
Gümüşpınar
Hürriyet
Karlıktepe
Kordonboyu
Orhantepe
Orta
Petroliş
Soğanlık
Topselvi
Uğurmumcu
Yakacık
Yalı
Yukarı
Yunus