Kandilli evden eve nakliyat

Kandilli bölgesine ev taşıma ve evden eve nakliyat hizmetini başlattık. Üsküdarlı müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bölge bölge nakliye birimleri kuruyoruz. Kandilli de bu bölgelerden bir olmuştur. Kandilli rasathanesine çok yakın bir yerde kurduğumuz nakliye birimine başvurduğunuz zaman ev taşımacılığında size uygun fiyatlar veriyoruz. Dilerseniz internet sayfamızdan bizi arayarak evinizi taşıtabilirsiniz.

Kandilli evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Mahalle içinde 1500 TL den fiyatlar verebiliyoruz. Kandilli Üsküdar arası nakliyat yapıldığı zaman 1500-2000 TL den evden eve nakliyat fiyatları verebiliyoruz. Bazı müşterilerimiz şehirler arası taşıma yaptırmak istedikleri için buna da bir örnek vermek isteriz. Kandilli Bursa arası ev taşıma fiyatımız 2500-3500 TL kadar olamaktadır.

Kandilli evden eve nakliyat firmaları nelerdir ?

Toplamda 12 firma bu bölgeye hizmet vermektedir. Albayrak nakliyat bu firmalardan biridir. Bunun yanı sıra bir çok firma daha vardır. gelin bu firmalara göz atalım :

  • Albayrak Kandilli nakliyat
  • Kandilli Ulutaş evden eve nakliyat
  • Seyidoğlu Kandilli evden eve nakliye

Tabi bunlar bilinen en popüler olan firmalardan biridir. Bizim firmamız da bu bölgede faaliyetlerini sürdüren iyi firmalardan olmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Evden eve nakliyat ile ilgili daha fazla bilgiye veya bölgeye bakmak isterseniz anasayfamıza buraya (evden eve nakliyat) tıklayarak dönebilirsiniz.