Kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy evden eve nakliyat sektörüne hizmet veren nakliyat firmaları bu bölgede iyi hizmetler verebilmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat firmaları İstanbul geneline hitap edenler harici 24 adettir. Bunlardan 6 tane evden eve nakliyat firması Kadıköyde şubesi olan, diğerleri ise İstanbulun çeşitli ilçelerinden yönetilen nakliye firmalarıdır. EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız Kadıköydeki en eski ve en bilinen hatta en çok iş alan nakliyat firmasıdır. Kadıköy, İstanbulun en kalabalık ilçelerinden biridir. Nüfusu 450 binin üzerindedir. Düzenli bir ilçe planlaması olmadığından dağınık bir yaşam yeri görüntüsü verir.

Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları.

Kadıköyde ilçe geneli nakliyat fiyatları 1000-2500 TL aralığında verilebilirken ilçe dışına nakliyat fiyatlarında %20-40 oranında farklı mesafelere göre fiyat değişikliği olmaktadır. Örneğin Kadıköy Kartal arası evden eve nakliyat fiyatı 1800 TL ye yapılabilirken, Kadıköy Niğde arası nakliyat fiyatı 2200 TL den yapılmaktadır. Bu fiyatlar kesinlikle sabit değildir. Müşterimizin eşya yoğunluğu ile doğru orantılı şekilde fiyatlar değişiklik gösterir.

Kadıköy evden eve nakliyat bölgeleri.

Kadıköy ilçesinde bizimle iletişime geçebileceğiniz ve hizmet yapabileceğimiz bölgeler şunlardır :

19 Mayıs
Acıbadem
Bostancı
Caddebostan
Caferağa
Dumlupınar
Eğitim
Erenköy
Fenerbahçe
Feneryolu
Fikirtepe
Göztepe
Hasanpaşa
Koşuyolu
Kozyatağı
Merdivenköy
Osmanağa
Rasimpaşa
Sahrayı Cedit
Suadiye
Zühtüpaşa

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları.

Kadıköy evden eve nakliyat firmaları İstanbul genelince senede %0,12 lik bir nakliyat payına sahiptir. Evden eve nakliyat firmalarının Kadıköy bölgesinde yılda ortalama 495 ev taşıma ve 254 beyaz eşya ve mobilya nakliyesini yaptığını ve bunun yanı sıra Kadıköy – Ataşehir arasında Ofisten ofise nakliyat işlerinin de çıktığını söylemek isteriz. Kadıköy de en ucuz evden eve nakliyat firması olan ve kaliteden asla ödün vermeyen EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız bir telefonla size uygun nakliyat fiyatını verecek sistemli çalışmalar yapar.

Kadıköy evden eve nakliye.

Nakliyecilik ağında İstanbulun önemli bölgesi olan Kadıköyde en çok hizmet verdiğimiz mahalle Göztepedir. Göztepe evden eve nakliye çalışmaları yıllık bazda ele alındığında Kadıköyün yarısını kapsar. Kadıköy nakliye fiyatları 1000 TL den başlayan fiyatlarla Kadıköy içi yada Kadıköyden başka illere daha farklı fiyatlandırmalar ile karşınıza çıkacaktır.

Ayrıca eşya depolama alanında da hizmetler verilir. Kadıköy eşya depolama merkezimizde günlük, aylık ve yıllık olarak eşya depolama hizmeti yaptırma şansınız olur. Firmamızın telefonlarını arayarak Kadıköy de eşya depolama faaliyetleri nasıl yapılır ve ne kadar ücret karşılığında olur gibi düşüncelerinizin cevaplarını soru sorarak öğrenebilirsiniz.