İstanbul’dan Mersine Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Mersin Arası Evden Eve Nakliyat

Firmamız Mega İstanbul Nakliyat tavsiye almak istiyorsanız bize göre size vereceğimiz en iyi öneri evden eve nakliyat hizmeti yapmadan önce çalışacağınız firmayı araştırmanız çok önemlidir. Bulunmuş olduğumuz sektörde güven ön plana çıkıyor. Firmamızla Şehirler arası nakliyat için anlaşmışsanız 2 gün önceye kadar firmamıza hangi gün taşınacağınızı belirterek taşınacağınız günü  belirlememiz lazımdır. Fakat nakliyat işlerinizde bulunuyorsa bu süreyi biraz daha uzatarak veya biraz daha azaltarak sağlıklı bir nakliyat sürecini yaşanmasını sağlamaktayız.

Şehirler Arası Nakliyatta %20 İndirimiz Vardır

Covid-19 nedeniyle ülkemiz 2020 senesinde çalışmak zor olabilir. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat bu durumu düşünerek siz müşterilerimize şehirler arası nakliyat sektöründe %20 indirim uygulamaktayız ve sağlık çalışanlarına ‘da özel %30 indirimli şehirler arası taşıma  hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Covid-19 nedeniyle firmamız taşınma esnasında  çalışanlarımız maske ve eldiven ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Eşyalarınız covid-19 uygun sağlınız için paketleme hizmetine çok önem vermekteyiz. Araçlarımız ise her iş sonu dezenfekten ile temizlenmektedir.

İstanbul Mersin Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

İstanbul Mersine 9 sa. 33 dk. (937,9 km) dir. İstanbul’dan Mersine yada Mersinden İstanbul’a Şehirler arası evden eve nakliyat yapmak için firmamıza baktığınız için çok teşekkürler. Mega İstanbul Nakliyat Şehirler arası nakliyatta Evinizi ilk önce fiyat anlaşılır Fiyat Bilgileri alttaki gibidir. Ondan sonra evinizi firmamız arayıcılığıyla sigortalanır. Ondan sonra eşyanız titiz ve zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Araca Konur Ve 24 saat içinde eşyanız yerinden aldığımız gibi taşınacağı yere sorunsuz bırakır ve düzenleriz.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Fiyatlar
Mersin İstanbul (Anadolu Yakası) Arası Ev Taşıma Fiyatı 2500₺
Mersin İstanbul (Avrupa Yakası) Arası Ev Taşıma Fiyatı 3000₺

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir