İstanbuldan Gebzeye evden eve nakliyat hizmetleri

Gebze ilçesine yapılan evden eve nakliye işlerinden en çoğunu İstanbuldan gelen müşteriler talep etmektedir. Bu sebeple İstanbul Gebze arası evden eve nakliyat hizmetlerini başlattık. Evinizin taşınacak eşyaları çok mu ? İstanbuldan Gebzeye çok para mı alıyorlar ? Firmamız bu sorunlarınızı giderecek hizmetiyle bu iki bölge arasına özel bir nakliyat birimi kurarak nakliye fiyatlarınızın daha uygun verilmesini sağladı. İstanbuldan Gebzeye evden eve nakliyat hizmetleri 2017 yılında başladı ve bu ilk yılda %20 indirimli fiyatlar vererek siz değerli müşterilerinin taşınma ihtiyaçlarını ucuz fiyatlara karşılayabiliyoruz. Firmamızın İstanbul evden eve nakliyat yetkili sayfasına bakarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İstanbuldan Gebzeye evden eve nakliyat fiyatları ne kadardır ?

İstanbulun Anadolu yakasında oturan müşterilerimizin ödeyeceği fiyat 10 metreküp eşya için yaklaşık 1800 TL dir. İstanbulun Avrupa yakasından Gebzeye evden eve nakliyat fiyatları ise 2500-3000 TL civarında olmaktadır. Tabiki bu fiyatlar metreküp bazında değişiklik gösterdiği için size özel fiyatımızı öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Sadece İstanbuldan Gebzeye mi yapıyoruz ? Elbette hayır… Gebzeden İstanbula evden eve nakliyat hizmetleri de veriyoruz. Gebzeli müşterilerimizin tüm mahallelerdeki evlerini İstanbulun istedikleri bölgesine taşıyoruz. Gebze İstanbul arası evden eve nakliyat fiyatları da aynı şekildedir.

İstanbul Gebze arası parça eşya taşıma

Dileyen müşterilerimizin parça eşya taşıma taleplerini de alıyoruz. İstanbul Gebze arasında parça eşyalarınızı taşıyacak kamyonlarımızla daha ucuz fiyatlara eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. İstanbul Gebze arası parça eşya taşıma fiyatları minimum 250 TL den başlamaktadır. Eşyanın adedine ve boyutuna göre farklı rakamlar da söz konusu olabilmektedir.

İstanbul Gebze nakliyat firmaları kaç tanedir ?

İstanbul Gebze arasında iş yapan nakliyat firmaları toplamda 148 adettir. Bu firmalardan sadece 12 tanesi İstanbul Gebze arasında bir nakliyat birimi oluşturarak bu bölgeye özel taşıma gerçekleştirmektedir. EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız da İstanbul Gebze arası nakliyat hizmeti veren önemli bir firmadır. Eşyalarınızın tamamını ambalajlı götürüyoruz.

İstanbul Gebze nakliye hizmetleri de varmıdır ?

İstanbuldan Gebzeye nakliye yapan 21 firmadan en eskisi firmamızdır. Firmamızda bulunan 12 adet nakliye kamyonu ile tüm nakliyecilik işlerinizi bu iki bölgede yapıyoruz.

İstanbuldan Gebzeye yapılan evden eve nakliyat çalışmalarından bazı resimler.