İstanbuldan Adanaya evden eve nakliyat

İstanbulda oturuyorsunuz ve Adanaya evinizi taşıtmak istiyorsunuz. Firmamız şehirler arası ev taşımacılığı alanında Türkiyenin en büyük firmalarındandır. İstanbul Adana arası evden eve nakliyat hizmetlerini sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapabilmek için eşyalarınızı sigortalar ve ambalajlar. Güvenli kapalı kasalara sahip tırlarımızla eşyalarınızı Adanaya zararsız bir şekilde teslim ederiz. Evinizin eşyalarını sadece taşımakla kalmayıp isterseniz İstanbul yada Adanada eşya depolarımızda tutabiliyoruz. Bir eşya depolam hizmeti alamak için firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. İstanbuldan Adanaya evden eve nakliyat işi yaptıracak olan müşterilerimize yaz ayları boyunca indirim yapıyoruz. İndirimli fiyatlardan yararlanmak için firmamızı arayabilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbuldan Adanaya evden eve nakliyat fiyatları çok değişkenliğe uğramaktadır. Türkiye şartlarında ortalama 2500 TL civarında olan nakliyat hizmet fiyatlarının Adana İstanbul arasındaki sezonluk durumda ve eşyaların hacmi durumlarında değişmesi mümkün olabiliyor. Fakat nakliyatını yaptıracağınız firmamızın, sizden talep edeceği fiyatlarda farklılıklar göstermesi beklenen bir durumdur. İstanbuldan alacağımız ev eşyalarınızı Adanaya taşırken, taşınmanın yapılacağı işle ilgili montaj- demonte çalışmaları, eşyaların sigortalanması ve çokluğu vs gibi değişkenler sebebiyle fiyatları sabitleyemediğimizi bilmenizi isteriz.

İstanbuldaki hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için “İstanbul evden eve nakliyat” sayfamıza bakabilirsiniz.