evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat

Türkiyenin en büyük ili İstanbul evden eve nakliyat hizmetini başarılı bir şekilde vermeye devam ediyoruz. Firmamızın il genelinde 24 tane nakliye aracı 48 personel 5 depo ve 41 şube ile evden eve nakliyat sektörünü İstanbul’da gururla temsil etmektedir. İstanbul’da nakliyat çalışmalarımız tam 35 yıldır aralıksız devam etmektedir. Burada bugünlere kadar yüzbinlerce ev taşıma çalışmaları yaptık. Deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla nakliye isteklerinizi en güvenli ve en doğru şekilde yapmayı kendimize bir yol edindik. Kaliteden asla ödün vermeden işimizi büyük bir ciddiyetle yapmaya devam ediyoruz. Çalışmalarımız, Şehrin 39 ilçesinde kurduğumuz birimlerle daha hızlı bir şekilde ayağınıza kadar hemen ulaşmaktadır.

Taşıma ekiplerimiz tüm ilçelerde evinize kolayca ulaşabilecek mesafede sizlerin telefonunu beklemektedir. Bunun yanı sıra Avrupa yakası için ayrı, Anadolu yakası için ayrı birer temsilcilik merkezi oluşturarak, her iki yakada da merkezi yönetim ile nakliye işlerini merkezden yöneterek, işimizin takipçisi olmaya devam ediyoruz. Güveninizi kazanmak için yıllardır “müşteri veli nimetimiz” prensibini benimsedik. Güvenilir bir nakliyat firması olmayı kendimize prensip edinerek çalışmalarımızı bu platform çerçevesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Yeni nakliye ekibimizden, bu sayfadaki irtibat numaraları yoluyla eşyalarınız için bir taşıma isteğinde bulunduğunuz zaman, size en yakın birimdeki ekip arkadaşlarımızı ve ücretsiz expertiz uzmanını göndeririz. Uzmanımız size hem ücretler hem de çalışma şekli konusunda bilgilendirecek ve yardımcı olacaktır. Taşınma çalışmasını bize teslim ettiğinizde memnuniyet prensibi ile size en iyi hizmeti vermek için azami gayret gösteririz. Bizimle hemen iletişime geçerek eşya taşıma ve ev taşıma hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları

Nakliyat fiyatlarını metreküp hesabı ile yapıyoruz. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları için belirlediğimiz metreküp alt birim fiyatı 33 TL dir. Evinizin eşyalarını toplayıp nakliye aracına yüklediğimizde ne kadar metre küplük eşya taşınacağını da görmüş olabilirsiniz. Kamyonlarımız 2+1 yada 3+1 dairelere göre metreküp ayarına göre gönderilir ve fiyatlar da bu şekilde daha uygun olmaktadır. Şehir içinde bir yere evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde fiyatlar 1000-3000 TL aralığın da bir yerde olabilir. Bunu belirleyen faktörler eşyalarınızın hacmi, gidilecek yer ve özel taleplerdir. İyi bir nakliyat fiyatı almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul nakliyat telefonları

Bizimle iletişime mi geçmek istiyorsunuz? Telefonlarımızdan hangisini isterseniz arayabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp telefon numaramızla yazışarak irtibata geçebilirsiniz.

Haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Pazartesi – Pazar 07.00 – 23.00 saatleri arasında sabit telefon numaralarımızı, günün herhangi bir saatinde ise cep telefonumuzu arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları

İstanbul’da hangi nakliyat firması ile çalışmak istersiniz ? Nakliyat firmalarına kolayca ulaşamıyorsanız size bu firmaların adlarını paylaşabiliriz.

İstanbul Anadolu yakası evden eve nakliyat firmaları

Salt nakliyecilik
Akasya
Burak piyano nakliyesi
Tüfekçioğlu
Damla şehir içi
Egetur Ege bölgelerine villa nakliyesi
Kevser nakliye
Aksoy Anadolu yakası nakliyat
Atlantis şehirlerarası nakliye
Özdilek
Aytaç
Ceva eşlya depolama hizmetleri
Arda nakliyat
Express
Kariyer askılı giysi nakliyesi
Hazar nakliyat
Troyka asansörlü nakliyat
Horoz

İstanbul Avrupa yakası evden eve nakliyat firmaları

Ercan Avrupa yakası nakliyat
Özkan para kasası nakliyesi
Hakan nakliye filosu
Ulusoy evden eve
Tav nakliyatçılık
Daloğlu uluslararası nakliyat
Aktaş
Göktürk
Aksoylar hafif nakliyecilik
İtimat
Trans Yayla
Tahsildaroğlu
Çukurova
Ahmetoğlu transport

İstanbul evden eve nakliye

Sevgili İstanbul’lular “EVDEN EVE NAKLİYAT” firmamızın 35. yıl dönümünde il genelindeki tüm nakliye işlerini, yıl dönümüne isabet gelen Mayıs ayında %25 indirimli fiyatlar veriyoruz. Firmamızın burada verdiği hizmetlerin müşterilerin memnuniyet derecesinin üst düzeyde kalması için yıllardır büyük bir azimle çalışıyoruz. Nakliye alanında İstanbul’a verdiğimiz emek ve çalışmaların neticesinde güvenilir bir firma olmayı başardık, ve bunun kıvancı içersindeyiz. Siz de evden eve nakliye işiniz olduğunda firmamızı arayabilir ve güvenilir hizmet anlayışımızla tanışabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliye birimlerimiz küçük ve orta çaptaki işleriniz için size yardımcı olacaktır. Büyük nakliye işleriniz için firmamızın Nakliyat veya taşımacılık departmanı devreye girecektir. Avrupa yakasında oturan müşterilerimiz için yapılacak çalışmalarda 42 araç ile, taşınmaya hazır bir personele sahibiz. Anadolu yakasında oturan müşterilerimize de 38 araçla hizmet vermeye hazırız. İstanbul iletişim telefonlarımızı arayarak ihtiyacınız olduğu nakliye işlerini bize yaptırabilirsiniz.

İstanbul evden eve taşımacılık

Bu sektörde büyük bir firma olduğumuzu en baştan belirtmek istiyoruz. İstanbul’da nakliyat işi yapan ilk on büyük firmadan biri de biziz. Taşımacılık sektöründe yaptığımız hizmetler arasında şehirlerarası başta olmak üzere uluslararası evden eve taşımacılık işlerini de düzenli olarak yıllardır yapıyoruz. İstanbul’da bulunan merkezimizden koordine ettiğimiz taşıma işlerini, hangi şehre gidilmek isteniyorsa bu merkezden yönetiriz. Burada çalışan nakliyeci firmalar toplamda 175 tanedir. Bu firmalardan kimi sadece şehir içinde kimi de tüm bölgelere hizmet verebilmektedir. Bizim firmamız da bu sektörde ilk ondadır, ve tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz. Fiyatlarda da ilk sıralardaki yerimizi koruyoruz. Evden eve taşımacılık fiyatları için en uygun teklifi veren firma olduğumuzu ve yaz aylarında nakliyat kampanyaları düzenlediğimizi bilmenizi isteriz.

İstanbulda ev taşıma

Eviniz ne kadar büyük olursa olsun, eşyalarınız ne kadar çok olursa olsun taşımak bizim için kolaydır. Ev taşıma şirketleri sizin için taşınmayı kolaylaştırır. Evinizi bir yerden başka bir yere nakletmek isterseniz doğru şirketi tercih ederek siz de kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Firmamız bu konuda size en iyi hizmeti vermeyi taahhüt ediyor. Üstelik fiyatlarımız da oldukça makul seviyelerdedir. Fiyatlar ne kadar yüksek olursa olsun, size indirim yaparak uygun bir taşıma fiyatı vermeyi bir memnuniyet ölçüsünün parçası olarak görüyoruz. Ev taşımacılığında fiyat aralığı 2000-4000 TL arasındadır. Genelde evinizi taşımak için ortalama 2500 TL civarında fiyatlar olduğunu görüyoruz. isterseniz bunlardan bir kaç örnek sunarak size fikir verebiliriz. Mesela Şehirin tüm bölgelerinden İzmir’e verilen fiyatlar 2000-4000 TL aralığındadır. Veya İstanbul-Ankara arası söylediğimiz fiyatlar ise 2500-3600 TL aralığındadır. Yurt dışına da ev taşıtmak isteyebilirsiniz. Bunlar için de bir fiyat örneği verecek olursak mesela İstanbul Almanya arasında taşınmak için en uygun fiyat 3000-6000 TL civarında olabilmektedir. Sizin için en doğru fiyatı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

İstanbul eşya depolama merkezi

İstanbul’da nakliyat deposu arayan müşterilerimize kaliteli güvenli ve büyük depolarımızın olduğunu söylemek istiyoruz. Firmamız İstanbul’un en büyük ve korunaklı depolarına sahiptir. Ataşehir’de 2000 m2, Kartal’da 800 m2, Pendik’te 925 m2, Maltepe’de 1000 m2, Kadıköy’de 840 m2, Çekmeköy’de 1200 m2, Üsküdar’da 1400 m2 ve Ümraniye’de 1850 m2 büyüklüğünde çok sayıda nakliyat deposunu yıllardır işletiyoruz. İstanbul eşya depolama firmaları içinde en tecrübeli firmayız. Eşyalarınızı yılarca depolarımızda saklayabiliyoruz. Eşya depolama ücretlerinde ise aylık yada yıllık fiyatlar vererek size en uygun ücret seçeneklerini sunuyoruz. Depolama sektörünün öncüsü olan firmamızın depo kapasitesi ve depolardaki saklama alanları çok çeşitlidir. Dileyen müşterilerimize 30 m2’lik şahsa özel kapalı bölümler sağlayabiliyoruz. Sandıklama usulü depolama yöntemiyle ile her türlü güvenlik ihtiyacını sağlıyoruz. Eşya depolama işinde her müşterimizin eşyalarını ayrı ayrı bölmelere koyarak, herhangi bir karışıklığın önüne kesin olarak geçiyoruz. Depolama fiyatları için bizimle irtibata geçmek isterseniz, size ücretsiz expertiz gönderebiliriz. Telefon numaralarımızı arayarak bizimle iletişime geçiniz.

İstanbul’da yapılan nakliyat çalışmaları

Şehir içindeki evden eve nakliyat çalışmalarımız her yıl artmaktadır. Yeni yılda da İstanbul’un çok çeşitli bölgelerine nakliyat çalışmalarını yaparak bu sektörün %0.89 luk yeni payını aldık. Yeni yıldaki yaptığımız bazı çalışmalar şunlardır :

Ankaradan İstanbula şehirlerarası 4+1 eşya gönderme işi (03.03.2017).

Müşterilerimizden Ahmet Kural bey Ankara’daki evinin eşyalarını İstanbul’a taşıtmak istedi. Mamak’ta oturan müşterimizin evi 4+1 daireydi. 6’cı katta oturan Ahmet beyin eşyaları toplam 38 metreküp yer kapladı. Büyük şehirlerarası nakliyat tırı ile tüm eşyalarını sigortalatarak ve paketleyerek İstanbul’dan Beşiktaş’a getirdik. Normalde şehirlerarası evden eve nakliyat tarifesinde 3400 TL tutacak olan bu nakliyat için indirim uyguladık ve 2900 TL ye taşıdık.

İstanbul’dan Ege yöresine beyaz eşyalardan oluşan çeşitli parça eşya taşıması yaptık (18.04.2017).

Her zaman İstanbul’dan Ege yöresindeki illere eşyalarınızı gönderiyoruz. Ancak bazı müşterilerimizin özel parça eşya taşıma işleri oluyor. Bunlardan bir tanesini de İzmir’in Urla ilçesine yaptık. İstanbul’dan teslim aldığımız parça eşyaları Urla’ya götürerek bu alandan faydalanmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşıladık. İstanbul’dan İzmir’e beyaz eşyalardan oluşan parça eşya taşıma fiyatı normalde 800 TL kadar tutuyordu. Bizim şehirler arasındaki bu hizmet için aldığımız ücretimiz 600 TL oldu.

Tüm ilçelere yeni eşya depolama merkezleri açtık (21.06.2017).

Eşya depolama birimimizin sorumlusu Hasan Bey İstanbul’un tüm ilçelerine yaptığımız büyük nakliyat depolarının her ilçede olması gerektiğini düşünerek bir çalışma başlatmıştı. 3 yıllık süren çaşlışmalarımızın neticesinde 38 adet yeni veya yenilenen eşya depolarıyla İstanbul’daki tüm depolama ihtiyacını karşılayacak binalar yaptık. Binalarda eşya depolanırken, tümü korunaklı sandıklara konulmaktadır. Daha lüks bir tercih olan oda kiralama sistemi de depolarımızda mevcuttur. 2017 yılında bu depolara toplamda 324 adet çeşitli eşyaların depolanmasını tamamladık. Siz de eşya depolatmayı düşünürseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.