İstanbul İzmir nakliye ambarı

İstanbul İzmir arasında nakliye işi yaptırmak isteyen müşterilerimize eşya saklama sistemi olan nakliye ambarı hizmeti veriyoruz. İstanbulda oturan müşterilerimizin eşyalarını firmamıza teslim ettikten sonra eşya deposunda belirli bir süre durmasını ve sonrasında İzmire sevkini isteyen müşterilerimiz olmaktadır. Bu müşterilerimizin nakliye ihtiyacını karşılayabilmek için İstanbul İzmir arasında bağlantısı olan nakliye ambarını devreye sokuyoruz. Her iki tarafta da eşyalarınızı depolayabiliyoruz.

İstanbul İzmir arası ambar hizmeti veren EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız müşterilerinin eşyalarını depolarken hava, nem, güneş ışını gibi doğal etkenlerden olduğu gibi, çalınma, kırılma, bozulma gibi insan etkenlerinden de koruyan önemli koruma sistemi olan depolama sistemiyle depolama yapar.

Bazı durumlarda müşterimiz parça eşya taşıtmak istiyorlar. Şehirler arası eşya taşıma sistemimizle en ufak eşyanızı da taşıyabiliyoruz. İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma fiyatları ile diğer firmalara göre daha uygun rakamlar veriyoruz. Ayrıca İstanbul İzmir evden eve nakliyat sistemimizle bu alanda en güvenli eşya taşıma hizmetini de aynı fiyatlara sunuyoruz. Değerlendirmeyi yapın ve eşyanızı taşıtmak için güvenilir firmaları tercih edin.

Daha fazla detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz : İstanbul İzmir nakliyat