İstanbul İzmir nakliyat

İstanbul İzmir nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız ege bölgesindeki önemli şehirlerden İzmire eşya taşıma ve evden eve nakliyat hizmetleri yapmaktadır. İstanbul merkezli firmamızın İzmirde yazlığı olan müşterilerimize bir çok nakliyat alanında faaliyetleri sürmektedir. Eğer İstanbuldan İzmire eşya taşıma işiniz için güvenilir bir nakliyat firması bakıyorsanız, firmamız size güvenle ve iftiharla kaliteli hizmet vermek ister. İstanbuldan İzmire ev taşıma nasıl yapılır ? Gerekli şartlar ve çalışmalar nelerdir ? Kaç paraya tamamlanır ? gibi sorular aklınıza takılmasın, hemen bizi arayın size detaylı şekilde anlatalım ve yardımcı olalım.

Güvenli nakliyat istiyorum !

İstanbul İzmir arasında uzmanlaşmış ve deneyimli nakliyat firmamız size kaliteli ve garantili hizmet vermektedir. Eşya güvenliğiniz bizim için çok önemlidir. Eşyalarınızı gönderirken titiz ve özen içindeyseniz merak etmeyin. Tüm eşyalarınızı streç film ile sarıyor, havalı naylonlarla paketliyor ve taşıma ambalajına koyuyoruz, kırılacak eşya konusunda ve dikkat gerektiren eşyalarda uzman taşıma ekibimizle güvenilir bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

İstanbul İzmir arası hangi türde nakliyat yapılıyor ?

Öncelikle belirtmeliyim ki eşyalarınızın türü ne olursa olsun size yardımcı olmak isteriz. Büyük nakliyat firmamızın kamyonlarında piyano taşıma, parça eşya taşıma, askılı giysi taşıma, ofis eşyası taşıma dahil olmak üzere her çeşit taşıma ekipmanları ve araçları bulunmaktadır. Kamyonlarımızda kırılacak eşyalar için de ayrı bölme bulunur.

Bunun dışında iş kolu olarak şu alanlarda faaliyetlerimiz vardır :

  • Evden eve nakliyat
  • Parça eşya taşıma
  • Para kasası taşıma
  • Beyaz eşya taşıma
  • Ofis taşıma
  • Ev taşıma
  • Eşya taşıma

İstanbul İzmir nakliyat süresi ne kadardır ?

İki tür süre söz konusudur. Birincisi evden eve nakliyat için, ki bu uzun sürer. İkincisi ise parça eşya taşıma için, bu çok daha kısa sürer. Şimdi bunların detayına bakalım :

Tek yada birkaç parça eşya taşınacaksa :

İstanbul İzmir arası parça eşya tapıma süresi sadece 9-11 saattir. Parça eşyanızı nakliyat firmamız teslim aldıktan sonra yola çıkacak olan kamyonumuz 7-8 saat arasında İzmire varır. İzmirde eşyanızın teslim edileceği yere olan mesafeye göre bu süre en geç 2 saat içinde tamamlanır.

Evden eve nakliyat yapılacaksa :

İstanbuldaki evinizin nerede olduğu önemli olmaksızın İstanbul İzmir nakliyat süresi 2 iş günüdür. Birinci iş gününde İstanbul’daki evinizin eşyalarını expertiz ile tespit etme, sigortalama, paketleme ve kamyona yükleme işlemleri tamamlanır. Aynı gün gece İstanbuldan İzmire geçilir, ve İzmirdeki evinize eşyanızın teslimi sabah saatlerinde yapılır. Böylece 2 iş günü sonunda hizmet tamamlanır.

İstanbul İzmir nakliyat fiyatları ne kadardır ?

Eğer evden eve nakliyat söz konusuysa fiyatlar eşyanın ne kadar olduğuna ve kaçıncı katta olduğuna bakılarak hesaplanır. Sadece parça eşya götürülecekse bu durumda eşya miktarına göre fiyat verilir. Fiyatlrımız şudur diye kesin bir fiyat veremiyoruz. Nedeni ise eşyalarınızın miktarı, hacmi, gideceği yerin uzaklığı, sigorta tutarı gibi nedenlerin her birinin müşteriye göre farklılık göstermesidir. En kesin fiyatı öğrenmek için bizi arayın size ücretsiz yardım edelim.

Peki İstanbuldan İzmire eşya gönderdiniz. Ya geri gelmesi gerekiyorsa ? Firmamız size her iki ilden de eşya taşıma garantisi vermektedir.

İzmir İstanbul nakliyat

İşimiz sadece İstanbuldan eşya göndermekle sınırlı değildir. Aynı zamanda İzmir İstanbul arasında da eşyalarınızı güvenle taşırız. Güvenilir nakliyat firması arayan değerli müşterilerin İstanbul İzmir gibi uzak mesafede taşınacak eşyalarını zarar görmeden taşıyan özellikli kamyonlarımızla size gönül rahatlığıyla eşya teslim edebileceğiniz hizmetleri sunuyoruz. İzmir İstanbul nakliyat ekibimiz 38 yıllık tecrübesi ve müşteri memnuniyeti ile her iki ildeki müşterilerimize itina ile çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat tavsiye

Başka İzmir İstanbul arası nakliyat firması varmıdır ?

İstanbul İzmir arasında evden eve nakliyat hizmeti veren firma konusunda bir tavsiye arayan müşterilerimize EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızı önemle tavsiye ediyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetine dikkat eden eşya taşıma konusunda hassas davranan ve yetkin taşıma elemanlarıyla çalışan önemli ve köklü bir firmadır.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat firmaları.

Elbetteki İzmir İstanbul arasında çalışmalar yapan nakliyat firmaları çok sayıda vardır. Bunların her biri gerek İstanbul merkezli gerek İzmir merkezli çok çeşitli firmalardır. Firmamız EVDEN EVE NAKLİYAT İstanbul İzmir arası nakliyat işi yapan İstanbuldaki en büyük ve yetkin firmadır.

Bunun yanında bir deşu firmalar mevcutta bu işi yapmaktadır :

Tahsildaroğlu nakliyat (İstanbul İzmir arası nakliyat yapıyor)
Karacan evden eve nakliyat (İstanbul İzmir arası nakliye işleri yapıyor)
Lokmanoğlu nakliyat (İstanbul İzmir arası taşımacılık hizmeti veriyor)
Ege nakliye (İstanbul İzmir nakliyat çalışmalarını yapıyor ayrıca ege evden eve nakliyat bölgesine bakıyor)
Çolakoğlu nakliyat (İstanbul İzmir eşya taşıma ve parça eşya taşıma işi yapıyor)
Prestij nakliyat (istanbul izmir ev taşıma yapıyor)
Tepe nakliyat (izmir istanbul evden eve nakliyat hizmeti veriyor)
Öz filo nakliyat (istanbul izmir parça eşya taşıma işleri yapar)
Köseoğlu nakliyat (İstanbul İzmir arası şehirler arası nakliyat ücretleri veriyor)
Güven nakliyat (istanbul izmir nakliye ambarları bulunuyor)

Hizmet alanları sadece bununla sınırlı değildir. Dileyen müşterilerimize İstanbul İzmir nakliye hizmetini İstanbuldaki eşya depolama merkezimizde depolama yapıldıktan sonra da yapabiliyor. İstanbul İzmir eşya depolama işi için hangi şartların fiyatların ve çalışmaları yapılması gerektiğini size telefonda bildiriyoruz.

İstanbulda evden eve nakliyat işi yaptırmak için daha farklı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz : İstanbul evden eve nakliyat