İstanbul İzmir arası yük taşıma

İstanbul İzmir arası yük taşıma

Yük taşımacılığında Türkiye devi olan EVDEN EVE NAKLİYAT şimdi size İstanbul İzmir arası özel nakliyat işleri yapıyor. Her türlü yük taşıma işini sizin için büyük dikkatle yapan firmamız İstanbulun herhangi bir ilçesinden İzmirin her mahallesine güvenilir bir şekilde yaparak yük taşıma sektörünün öncüsü olmuştur.

İstanbuldaki yüklerinizin nerede olduğunu bize bildirmeniz durumunda yüklerinizi teslim almak üzere nakliye aracımızı göndeririz. Yüklerinizin tamamı havalı naylon paketlerle sarılır ve güzelce ambalajlanır. Paketsiz yük taşıma yapmıyoruz. Yükleriniz güneş ışığına , suya, toza karşı korunması için paketlenir ve kapalı kasası olan nakliyat kamyonumuzla gönderilir.

Firmamıza İstanbul İzmir arası yük taşıma talebinde bulunan müşterilerimizin tüm eşyalarını sigortalıyor ve sadece sigortalı yük taşıma yapıyoruz. Yüklerinizin garantili bir şekilde taşınması sizin için olduğu gibi bizim için de önemlidir. Hiç bir müşterimizin yüklerinin zarar görmesini asla istemeyiz. Bu sebeple her yükünüz tek tek sigortalanır.

Yük taşıma araçlarımızın kapasitesi ne kadardır ?

İstanbulun çok önemli nakliyat firmalarından bir tanesiyiz. Yük taşıma kamyonlarımız da bu öneme istinaden hem yeni hem de korunaklı ve marka kamyonlardır. Yük taşıma araçlarımızda her türlü yüke göre özellikli ekipmanlar bulunmaktadır. Mesela askılı giysi taşıma yapabilmek için gerekli askılı yük taşıma aparatları kamyonlarımıza monte edilerek bu şekilde yükü taşıyabiliriz.

İstanbul İzmir arası yük taşıma fiyatları ne kadardır ?

Çok sıklıkla sorulan sorulardan biri de İstanbul İzmir arası yük taşıma fiyatlarıdır. Aslında bu soruya net bir cevap verebilmeyi çok isterdik ancak yükün ne kadar olduğu, yükün nereden alınıp nereye bırakılacağı, yükün alınacağı apartmanın yüksekliği, asansörlü olup olmadığı gibi konular taşıma işlerini ağırlaştırabileceğini düşündüğünüzde fiyatlarımıza değişiklik yaptırmaktadır. Her müşterimizin durumu da kendisine özel olarak değiştiği için fiyatımız şudur diyemiyoruz. Ancak buna rağmen genel fiyatlar konusunda bir fikir verebiliriz. İstanbul İzmir arası yük taşıma fiyatları ortalama olarak hafif yüklerde 1000 TL 10 Metreküp üstündeki yüklerde 2000 ve üzeri fiyatlarla sıklıkla karşılaşmaktayız. En iyisini bizi arayarak öğrenebileceğinizi söyleyebiliriz.

İstanbul İzmir arası yük taşıma firmaları nelerdir ?

İstanbul İzmir arası yük taşıma firması sayısı çok olabilir ancak güvenilir (yani yüklerinizi garanti altına alan) firma sayısı burda daha çok önemlidir. Toplamda 145 adet nakliyat firması İstanbul İzmir arası nakliyat yapmaktadır. Firmamız bu firmalar arasında sigortalı yük taşıma yapan önemli nakliyatçılardandır.

İstanbul İzmir arası yük taşıma konusu hakkında daha detaylı bilgilere İstanbul İzmir Nakliyat sayfamızdan da bakabilirsiniz.