İstanbul İzmir arası beyaz eşya nakliyesi

Beyaz eşya nakliyesi yaptırmak için firmamıza başvurduğunuzda nasıl taşınacağını size anlatıyoruz ancak bazı müşterilerimiz bu konuyu öğrenebilmek için firmamıza gelemeyebiliyorlar veya telefon edemeyebiliyorlar. Bu durumda beyaz eşya nakliyesini nasıl yaptığımızı detaylı şekilde web sayfamızda anlatarak sizi bilgilendirmek istedik.

Öncelikle beyaz eşyanızın evinizden alınması için bir ekip arkadaşımızı göndeririz ve eşyanızı streç film ile sararız. Sonrasında havalı naylon ambalajımızla sarar ve paketleriz. Eğer beyaz eşyanızı kendiniz firmamıza getirmişseniz bu işlemleri firmamızda da yaparız. Ardından nakliyat kamyonunun İstanbuldan kalkacağı ve İzmire varacağı saatleri size bildiririz. İzmire eşyanızı getirdiğimiz zaman teslim edilecek olan adrese gitmeden önce bildirim yaparız. Ve nihayetinde eşyanızı İzmirde varılacak noktaya teslim ederiz.

İstanbul İzmir arası beyaz eşya nakliyesi fiyatları makul seviyelerdedir. Eşya göndermek isteyen müşterilerimiz kaliteli ve güvenli taşımacılık sistemimize güvenebilirler. Bizimle irtibat kurmak için hemen arayabilirsiniz veya bu konuda daha fazla bilgi almak için İstanbul İzmir nakliyat sayfamızı okuyabilirsiniz.