İçerenköy evden eve nakliyat

İçerenköy İstanbul da Ataşehir ilçesinin mahallelerindendir. İçerenköy üzerinde uzun yıllardır evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. İçerenköy de ev taşıma, eşya depolama, hafif eşya taşıma, ofisten ofise taşıma, asansörlü nakliyat yapma işlerini güvenle yıllardır sürdürüyoruz. İçerenköy evden eve nakliyat hizmetlerimize ilk başladığımız zamandan günümüze kadar en çok nakliyecilik işi yaptığımız mahallelerden biridir. İstanbuldaki nakliyat sektörünün mahalle bazlı yaptığı çalışma alanları içinde de enler içinde yerini alır.

İçerenköyde evden eve nakliyat mı yaptırmak istersiniz ? Firmamız size içerenköy merkezdeki nakliyat birimimizle çok kısa sürede yerinde çözüm üretir. Eşyalarınızı İçerenköyden bir başka mahalleye taşımak isterseniz, son model nakliye araçlarımızla metreküp hacmine göre eşyalarınızı taşırız. İçerenköyde ve Ataşehirde evden eve nakliyat işinizi en uygun fiyatlarla yaptıracağınız firmalardan biri de firmamızdır. Kaliteli hizmet uygun fiyat politikamızla müşterilerimizin yıllarca memnuniyetini kazanıyoruz. Evden eve nakliyat işinizde eşyalarınızın alelade bir şekilde taşınmasını istemezsiniz değilmi ? Firmamız eşyalarınızı özenle taşır. Peki nasıl ?

Eşyalarınızı nasıl taşırız ?

Eşya taşımacılığında çok farklı metotlar yapan firmalar var. Bizim firmamız eşya taşıma işinde bir ambalajlama ve paketleme sırası ile ön hazırlık yapar. Önce kırılacak eşyalarınızı paketleme yapmaya başlarız. Kırılacak eşyalar, cam eşyalar, süs eşyaları, biblolar, vazolar vs.. şeklinde olanları önce şeffaf streç ile sararız. Streçle sararken eşyalarınızın köşe kısımlarına köşelik denilen eşyalarınızı koruyan aparatlar koyar ve sonrasında eşyalarınızı bu şeklin üzerine gelecek şekilde havalı naylonlarla ambalajlarız. Paketleme yapımı gerektiren eşyaların tamamını paketleriz. Koltuk, yatak, yorgan gibi pislenmemesine özellikle özen gösterilecek olan eşyalarınızı da havalı naylon ambalajlarımızla paketleriz. Bazı eşyalarınızı (özellikle kırılacak eşyaları) çelik koli dediğimiz sağlam yırtılmayan kolilerin içine koyarız.

Tüm paketleme işi bittikten sonra kırılacak eşyaları ve ağır eşyaları ayrı ayrı bölümlere koyarız.  Eşya taşıma işimizi böylece dikkatlice yaparız.

İçerenköy evden eve nakliye.

İçerenköy mahalle olarak daha yoğunlukla 5 kat ve aşağısında binalarla doludur. Mahallede bazı evlerin eşya taşıma hizmetinde 20 metreküplük hacmi geçmediğini görürüz. Bu gibi durumlarda yani taşınacak olan eşyanın az olmasıyla taşıyacak olan kamyon ebatını da küçültürüz. Böylece nakliye fiyatlarını da daha uygun yaparak müşterimizi uygun fiyatlara taşırız. İçerenköy evden eve nakliyat işi ile nakliye arasındaki bu küçük farktan dolayı farklı bir sistem kullanır ve daha yüksek fiyatlara yapılan nakliyat hizmeti ile birbirinden ayırırız. İçerenköy de evden eve nakliye işiniz çıkarsa firmamız size bu şekilde uygulama yapacaktır.

İçerenköy evden eve taşımacılık.

Taşımacılık işini mahalle içinde veya ilçe içinde yapmayız. Taşımacılık hizmet birimimiz size şehirler arası ev veya eşya taşıma işiniz olduğunda devreye girerek bu şekilde çalışma planı hazırlar. İçerenköyde oturan ve şehir dışına taşınacak olan müşterilerimizin eşyalarının taşınması için evden eve taşıma ekibimizi görevlendiririz, ve bu ekip nakliyat ve nakliye işlerine göre biraz daha yüksek fiyatlarla yapılır. taşımacılık alanında detaylı bilgi almak yada üst birimimizin sayfasına bakmak isterseniz buraya tıklayınız ( Ataşehir evden eve nakliyat ).

İçerenköy eşya depolama.

Eğer içerenköyde yaşıyor ve eşya depolama ihtiyacınız varsa Ataşehirdeki merkez depomuza dilediğiniz kadar eşya depolamasını yapabiliriz. Bu konuda size eşya depolama birimimizin sayfasında daha fazla bilgi alabileceğinizi belirtelim ve şu sayfaya ( Ataşehir eşya depolama ) bakarsanız depolarımızı ve detaylı bilgileri de okuyabilirsiniz.

İçerenköy nakliyat.

İçerenköy nakliyat ekibimiz mahallede bir çok hizmete imza atıyor. Önceki yıllara göre 2017 yılında daha fazla taşınma işi olduğu için çalışmalarımız hızla ilerliyor. Ataşehir içerenköy nakliyat ekibimizin bu mahalledeki bazı çalışma alanları ve verdiği hizmetler şunlardır :

Alanaldı caddesi evden eve nakliyat işleri yaptık.
Atatürk caddesi ev taşıma hizmetleri yaptık.
Değirmen Yolu eşya taşıma işi yaptık.
Bostancı Oto Sanayi Sitesi Dereboyu mevkiinde otomobil yedek parça taşımacılığı yapıyoruz.
Doğanbey üzerinde şehirlerarası eşya taşımacılığı yaptıran müşterilerimiz oldu.
Fatih caddesindeki bir kaç ev için evden eve nakliye hizmetleri verdik.
Hal Yolu üzerinde meyve sebze taşımacılığı yapıyoruz.
Karslı Ahmet caddesinde evden eve nakliyat firmamızın merkezi bulunmaktadır.
Kayışdağı caddesinde bazı iş yeri nakliyelerini yapıyoruz.
Kayışdağı Yolu üzerinde çok sayıda ofis taşıma işi yaptık.
Profesör Doktor Ali Nihat Tarlan caddesinde ev taşıma hizmetleri veriyoruz.
Topçu caddesinde hafif eşya taşıma işlerimiz oldu.
Üsküdar İçerenköy arası eşya taşımacılığı işlerine yer verdik.
Eski Üsküdar Yolu üzerinden Dudullu ve civarına taşımacılık yaptık.

İçerenköy veya Ataşehir bölgelerinde daha fazla bilgiye ihtiyacınız olursa buradan ( İstanbul evden eve nakliyat ) merkez birimimizin sayfasına tıklayarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.