Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat ve nakliye hizmeti veren firmamıza evinizi taşıtmak isterseniz, telefonlarımızı arayarak yada mail göndererek iletişime geçiniz. Her türlü nakliyat işlerini garantili ve sigortalı yapıyor ve itinalı bir çalışma prensibi benimseyerek işlerimizi tamamlıyoruz.

Nakliyatçılığın, sektör olarak onlarca çeşidi vardır. Bu sektörün ana koludur. Taşımacılık hizmetinin ana kolu 8 adettir. Bu her bir ana kolu ayrı ayrı yan kolları da vardır. Bunların arasında en çok iş yapılan yan kolu nakliye sektörüdür. Evden eve nakliyat ise sadece şehir içi ve şehirler arası yapılmaktadır.

İndirimli fiyatlar : Eşyalarınızın türü ne olursa olsun uygun nakliye araçlarımıza yükleyip sorunsuz teslimat yapıyoruz. Parça eşya taşıma işinde %15, Komple ev eşyası taşımacılığında ise %25 indirimli fiyatlar veriyoruz.

Piyano taşıma : Piyanolar özel araç gereçlerle taşınan çok hassas eşyalardır. Piyano taşıma taleplerinizi itina ile karşılıyor ve çok dikkatli çalışıyoruz.

Eşya depolama : Büyük antrepo depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklıyoruz. 3 katlı antrepo depomuzun özel koruma sistemiyle raflarda ve oda içinde depolama yapabiliyoruz.

Asansörlü nakliyat : Apartmanların yüksek katlarında oturan müşterilerin evlerine asansörlü kamyonlar ile nakliyat hizmetini kolayca yapıyoruz. Asansörümüz 21 katlı bina yüksekliğine kadar yükselebilmektedir.

Evden Eve Eşya Taşıma Nasıl Olur?

Nakliye şirketlerinin internet ortamında birbirleri ile iletişim kurarak işleri paslaştığı bir platforma ihtiyaçları vardır. Bu platformda her nakliye şirketinin ve hatta bağımsız çalışan çeşitli kamyon sahiplerinin her türlü yük taşıma işlerini yapabilecek değişik şehirlerdeki diğer meslektaşlarına iş yöneltmesi ile bir sektör döner. Bunu yapabilmek için bir nakliyat defteri açılmalıdır. İnternet ortamında bunu çevrimiçi yazışma yapabilecek bir sayfa ile cevap verilebilir. Buna da evden eve nakliyat defteri diyoruz.

Ancak bazı nakliyeciler bunu nakliyat platformu olarak ta bilebilirler. Web sitemizin bu hizmetini yapabilmeniz için bu sayfanın alt bölümündeki yorum yazma alanını kullanabilirsiniz. Dilediğiniz nakliye işini yorum alanında yazarak gönderebilir, diğer kurumların bunu okumasını sağlayabilirsiniz. Bu hizmetimizi genelde nakliyat sektörü için, arama motorlarında ilk sayfalarda olan web sitemizden faydalanarak yaparız. Dileyen nakliyeciler bunu iyi değerlendirerek iş paslayabilirler.

Evden eve nakliyat çalışmaları

Eşyalarınızın türü ne olursa olsun uygun nakliye araçlarımıza yükleyip sorunsuz teslimat yapıyoruz. Parça eşya taşıma işinde %15, Komple nakliyatta ise %25 indirimli fiyatlar veriyoruz. Piyanolar özel araç gereçlerle taşınan çok hassas eşyalardır. Piyano taşıma taleplerinizi itina ile karşılıyor ve çok dikkatli çalışıyoruz. Büyük antrepo depolarımızda eşyalarınızı güvenle saklıyoruz. 3 katlı antrepo depomuzun özel koruma sistemiyle raflarda ve oda içinde depolama yapabiliyoruz. Apartmanların yüksek katlarında oturan müşterilerin evlerine asansörlü kamyonlar ile nakliyat hizmetini kolayca yapıyoruz. Asansörümüz 21 katlı bina yüksekliğine kadar yükselebilmektedir.

Evden eve nakliyat fiyatları

Fiyatlar gidilecek yerin uzaklığına göre değişebilir. Ortalama nakliyat fiyatları İstanbul içinde 1000-2500 TL aralığında seyretmektedir. Şehirler arası taşınma fiyatları ise 1500-3000 TL aralığında değişebilir. Bunların dışında da fiyatlar çıkabilmektedir. Fiyatlar konusunda yardımcı olabilmemiz için bizi aramanız daha iyi olacaktır. Uzman arkadaşlarımız size ücretsiz expertiz göndererek yada telefonla fiyat verebilirler. Tam fiyat öğrenmek için fiyat teklif sayfamıza bakınız.

Ülkemizde nakliyat fiyatlarını belirleyen en büyük firmalardan bir tanesi de bizim firmamızdır. Nerede olursanız olun evinizin eşyalarının değerini koruyan bir nakliye anlayışı ile çalışmaktayız. Nakliye işinizi 4+1, 3+1 şeklinde fiyatlandırıyoruz. 20 metreküpün üzerindeki eşyaları büyük kamyonlarımızla taşıyoruz. Tüm eşyalarınız bizim için emanet değerindedir. Emanete iyi bakar ve dikkatlice nakil yaparız. Ayrıca teslim aldığımız eşyalarınızı sigortalattığımız için olası her türlü durum karşısında tazmin için sigorta garantisini sağlıyoruz.

Türkiye’nin en büyük nakliyat firması olarak bizim yapacağımız işlerde çok farklı ücretlendirme sistemi kullanılmaktadır. Ücretimizi verirken nakliyat firmaları arasında bir kıyaslama yapmayız. En önemli kriterimiz müşterimizin nakliye ücreti karşısında zarar görmemesini sağlayacak fiyatları verebilmektir. Bu kapsamda 2017 yılında özellikle İstanbul’da en uygun nakliyat ücretlerini vererek bu konuda en istikrarlı şirket olmayı başardık. 2018 yılında ise Ocak ayı içinde uyguladığımız %25’lik özel nakliyat indirimi sayesinde nakliyat fiyatlarını minimum seviyeye indirmeyi başardık. İstanbul, Ankara, İzmir ve 12 büyük şehir sınırları içinde en ucuz nakliyat ücretleri bizim firmamız tarafından verilmektedir. Bizden uygun bir fiyat alabilmek için telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Evden eve nakliyat firmaları

Garantili ve güvenilir nakliyat firması arayanlara indirimli fiyatlar bizde. 2001 yılından bu yana uluslararası ve şehirler arası taşımacılık alanında da öncü çalışmalarımız devam ediyor, ve büyüyen firmamızı kapsamında şubelerimiz ihtiyaçlara cevap vermek için bir çok şehire yayılmaktadır. Nakliyat hizmetinin yanı sıra depolama alanında da başarılı çalışmalarımız olmaktadır. Büyük korunaklı depomuzla Türkiye’de eşya depolayan en büyük firmalardan biriyiz. Firmamız kalitesini ve güvenini müşterilerinin memnuniyetinden almaktadır. Siz de taşınma ihtiyacınızın güvenilir ellerde giderilmesini isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve nakliyat şubelerimiz

Firmamız, Türkiye genelinde 81 il üzerinde açtığı şubeler vasıtasıyla size daha yakın noktadan hizmet verebilmektedir. Her şubemizin bulunduğu ilçe içindeki müşterilerine yapacağı çalışmalar o bölgeye sunulan indirim oranları ile de farklılık gösterir. Bize bir nakliyat işi yaptıracağınız zaman her il veya ilçe için ayrı-ayrı telefonları aramanıza gerek kalmaması için, merkez telefonlarımızı aradığınızda bulunduğunuz konuma en yakın şubemizin telefonuna yönlendirilirsiniz. Bu sayede tek bir telefonla konumunuza yakın olan şubeyi aramak için bir çaba sarf etmenize gerek kalmamaktadır.

Nakliye talepleriniz için bize WhatsApp üzerinden mesaj yollayabilir ve kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirisiniz.

Hizmet alanımız :