Hastane Taşınması

Hastane Taşınması

Hastane taşınması hizmeti covid-19 nedeniyle şuan duraklama noktasına gelmiştir. Bu hizmet kalite ve profesyonellik isteyen hizmetlerden bir tanesi olarak bilinir. Bunun nedeni ise hastane boşaldığı için hastaların başka hastaneye götürülmesi gerekmektedir. Doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız yormamak gerekmektedir. Son zamanlarda doktorlarımız yeterince yorulduklarını biliyoruz. Hastanelerimizdeki malzemeleri çok dikkatli taşınması gerekmektedir . Tabi ki en önemli odalardan biri olan  ameliyat odasındaki taşınma şeklinde yeterince titiz ve dikkatli olmak gerekmektedir. Bu sorumluluklar nakliyat firması tarafından yapılmazsa hastane eşyaları zarar görebilir ve hastane zor durumda kalabilir.

Hastanedeki tüm hastane eşyaları bir zarar gelmesi durumunda insanlarımızın durumlarını kötüye sokabilirler. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat bunu düşünerek taşıma ve paketleme hizmetini yapmaktadır. Paketleme hizmeti en üst seviyede yapılırsa eşya bir yere vurulma çarpa sırasında hiç bir şekilde zarar almaz. Doğru şekilde taşıma yapan bir firma eşyanın götürüleceği yerde en iyi şekilde eşyaları koyulmak istendiği yere koyulur. Yani demek istediğimiz böyle bir kurum binasının en iyi nakliyat firmalarından bir tanesiyle çalışması çok önemlidir. Yoksa korsan hizmet yapan firmalarla çalışma konusunda eşyalarınız büyük derecede zarar görebilir.

Hastane Nasıl Taşınmalıdır

Hastane nasıl taşınmalıdır sorusunu merak eden hastaneler firmamız taşıma sırasında eşyalar en iyi güvenlikle taşınılması şarttır. Tabi ki de hastanelerde çok önemli hayat kurtaran malzemeler olduğunu biliyor ve bu malzemelerin ne kadar maliyetli olduğunu da bilerek bu bilinçle eşyalarınız kendi eşyalarımız gibi paketlenmekte ve taşınmaktadır. Bu taşınma hizmeti kötü yapılırsa insanların hayatı da tehlikeye girebilir diye düşünüyoruz hastalar hastane taşımacılığı sonrasında hastaneye geri dönmek istediğinde malzemeler zarar gördü ise hastanın hastalığı çözülemez ve başka hastanede kalmak zorunda kalır. Taşıma yapılan hastane de bir yandan müşteri kaybı bir yandan eşya kaybı yapar. Bunu nedeninle firmamız gibi kaliteli hizmet veren firmalarla çalışmanızı önermekteyiz.

Hastane cihazları normal taşınma hizmetinde uyguladığımız paketlenme şekli gibi paketlenmez hastanedeki eşyaları en küçüğünden en büyüğüne kadar paketlenir. Paketleme şu şekildedir; eşyalar ilk önce toz geçirmesin diye strejlenir. Daha sonra firmamız tarafından özel üretilen kalın pamuklu battaniyelere etrafı sarılır ondan sonra eşyanın köşeleri zarar görmesin diye köşebentlerle köşeleri sarılır. Son olarak ta havalı patpatlarla eşyanın her yeri sarılarak eşya en iyi şekilde paketlenir. Bu sayede hiç bir zarar göremez. Aynı şekilde hastanedeki küçük malzemelerde bu şekilde paketlenir. Kolayca demek olursa yukarda anlatımız paketleme hizmeti küçük büyük fark etmeden hastanedeki tüm eşyalar sarılır.

Firmamızın çalışmaları hakkında bilgi almak ister misiniz ?

Hastane Taşıma Fiyatları

Hastane taşıma fiyatları bir çok nakliyat firması tarafından farklı farklı vermektedir. Paketleme veya taşınma hizmetini iyi yapan firma fiyatı biraz kaba gösterebilir çünkü paketleme sırasında maliyetli hizmet verir. Bir de farklı olarak kötü hizmet vermesine rağmen fiyatlarını biraz abartmış sahtekar nakliyat firmaları vardır. Bu firmalar kesinlikle kurumsal firma olarak görülmez. Lütfen bu firmalardan kaçının. Yapmanız gereken sadece en iyi araştırma yapmak.

Firmamız ülke genelinde ulaşabildiği her yere taşınma hizmeti uygular ve fiyat hakkında firmamız her zaman normal bütçe üstünde fiyat teklifi vermemektedir. Eşya ne kadarsa eşyaya ne kadar malzeme gibi bir çok soruya cevaplama sonucunda firmamız fiyat verir. Fiyat verirken de firmamız zaten indirim yapmaktadır. İndirim denilince zaten yıl içinde özel günlerde veya öğrencilere yaşlılara, doktorlara gibi bir çok emektar arkadaşlarımıza firmamız indirimli fiyatlar vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir