Hakkımızda

Mega İstanbul Evden Eve Nakliyat profesyonel ve tam kadro ekibimiz ve 7/24 saat çalışma sitilimizle evden eve nakliyat sektöründe renk katmışızdır. Bulunmuş olduğumuz sektör zor ve kalabalık bir sektör olduğu için sektör içinde çok az iyi firma vardır. Bu firmalar arasında 1978 yılından beri katılan firmamız şuan en iyi firmalar arasında yer almaktadır. Ayrıca depolama, şehirlerarası taşımacılık, uluslar arası taşımacılık vb. hizmetleri çok az firma yapmaktadır nedeni ise firmaların kadrosu olmadığı ve araçlarının şehirler arası gibi hizmetlere uygun olmamasıdır. O yüzden bulunduğumuz sektörde güvenli ve sahte firmalar çok olduğu için müşterilerimize anlatmak istediğimiz tek şey firma ararken araştırarak firma hakkında bilgi öğrenerek araştırmanızı öneririz.

Evden eve nakliyat hizmeti ve yük taşıma hizmetlerinde kesinlikle bir nakliyat firması gerekmektedir. Nedeni ise paketleme, ambalajlama, taşıma gibi hizmetlerin profesyonelce yapılması gerekir. Aksi takdirde müşterilerimiz eşyalarını kendi taşımaya çalışırsa eşyalarına ve evine büyük bir şekilde zarar verebilir. Oysaki bizim gibi firmalarla taşındığınız an her müşterimize taşıma yaptığımız gibi siz müşterilerimizde hak etiğiniz hizmeti vermekteyiz.  Ayrıca hiç değişikliğe uğramayan ekibimiz yılardır verdiği profesyonel hizmete dayanarak müşterilerimize tam uygun ve kaliteli hizmet verme yolunda devam etmektedir. Her taşıma sırasında müşterilerimize 27 tane hizmetten oluşan hizmetleri sunarız hepsinde firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Başka firmalar genelde sundukları hizmetleri ücretli bir şekilde sunmaktadır . Bu niteliklerde firmamız işini iyi bir şekilde yapmasını kanıtlamaktadır.

Firmamız profesyonel bir şekilde depolama, ofis taşıma, şehirler arası nakliyat, şehirler içi nakliyat, uluslar arası nakliyat gibi hizmet sunmaktadır.  Uluslar arası nakliyat gibi yeni çıkan hizmetleri bazı firmalar sunmamaktadır o yüzden uluslar arası nakliyat hizmeti nakliyat firmalarına yaptırılmaz. Ayrıca çok önemli bir hizmet olan sigortalı taşımacılık çok hassas ve çok önemli bir hizmettir. Sigortalı taşımacılık hizmetinde eşyalarınıza ister taşıma sırasında ister paketleme sırasında firmamız tarafından görülen zararı firmamızın karşılamasıdır. Firmamız +A kalite hizmet sunarak yükselmeye devam etmektedir. Hedefimiz tüm müşterilerimizin hayal etiği gibi bir taşıma yapmasıdır.

Misyonumuz

  • Çalışma sırasında müşteri memnuniyetini her zaman öne almak.
  • Profesyonel bir şekilde teknolojiye ayak uydurarak çalışmak.
  • Tüm hizmetlerimizi daima güncel ve bilgiye açık tutmak.
  • Müşterinin hakkına saygı korumak.

Vizyonumuz

  • Bulunduğumuz sektörde kurumsal olduğumuzu sürdürmek.
  • Dünya genelinde kaliteli hizmet sunmak.
  • Rekabete açık olup hizmetimizi geliştirmek.
  • Kadromuzun ve çalışanlarımız en iyi şekilde eğitim artırmak.