Göztepe mahallesinde %20 indirimli eşya depolama

Göztepe mahallesinde %20 indirimli eşya depolama hizmeti veriyoruz. Anadolu yakasının incisi durumunda olan Kadıköy ilçesinde çok fazlaca taşınma talebi gören Göztepe mahallesindeki müşterilerimizin eşyalarını depolamak için hizmet vermekteyiz.

Göztepe eşya depolama birimi uzman görevlilerimiz eşyalarınızı yerinden alarak Ataşehir’deki büyük nakliye deposuna götürmektedir. Depolarımızda kalacak eşyalarınız günlük + aylık + yıllık bazda isteğe göre muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızın tamamını garanti kapsamına almak için sigortalamaktayız. Depomuzda eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için nem + güneş ışınları + toz + yangın v.s. gibi tüm etkenlerden koruyacak otomatik sistemimiz kuruludur. Bunun yanı sıra kilitli sandıklarımız ve kiralık odalarımızla depolama tercihlerinizi çeşitlendiriyoruz. Göztepe ev depolama telefonlarımızı aramak için web sitemizin üst kısmına göz atabilirsiniz.

Göztepe akıllı eşya depolama.

Evinizin eşyalarını depolatırken minimum risk talep etmekte haklısınız. Depolarımızda akıllı saklama sistemleri olduğundan eşyalarınızın kaybolma riski yoktur. Evinize gelerek saklamak istediğiniz eşyaları gurup gurup ayırarak çelik kolilere koyarız. Daha sonrasında çelik kolileri akıllı sandıkların içine topluca koyarız. Bu sayede tek bir sandıkta olan eşyalarınızın dağılmaması sağlanır. Daha sonra teslim alınacağı zaman isim veya kimlik numaranıza göre akıllı sandıklarımızı çıkartırız. Bu sayede müşterilerimizin eşyaları birbirine karışmayacaktır.

Göztepede pratik eşya depolama.

Bazı müşterilerimiz eşyalarını hızlıca depoya sevk etmek istemektedir. Acelesi olan müşterilerimiz için sandıklarımız kamyon kasasında getirilir. Teslimat esnasında sandıkların içine konulur ve teslim alınacağı zamana göre depoda kolay ulaşılabilecek yere konulur. Pratik eşya depolamak isteyen müşterilerimiz için bu hizmeti kolayca sağlayabilmekteyiz.

Göztepe ev eşyası depolama.

Ev eşyalarınız ve diğer eşyaların depolanması farklı olarak değerlendirilmektedir. Çünkü evinizdeki değerli eşyaların içinde kırılabilecek hassasiyete sahip olan bir çok nesne vardır. Özellikle cam ürünlerden yapılan eşyaların üzerine hiç bir şekilde bir ağırlık yüklenmemesi gerekir. Bu sebeple ev eşyalarınızı doğru şekilde depolayabilmek için uygun sandıklarımızı kullanırız ve diğerlerinin yanına kesinlikle koymayız. Göztepe ev eşyası depolama fiyatlarımız da iş yerlerine göre %20 indirimli verilir. Bizi arayarak yaptığımız kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir, veya Göztepe ev depolama hizmetlerimiz konusunda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Göztepe evden eve depolama:

Evden eve nakliyat hizmeti de sunan firmamızın bu mahalledeki tüm müşterilerine bir evden eşyalarınızı alarak depoya koymak ve daha sonrasında talep edilen tarihte tekrar götürülmek üzere ister aynı eve isterse başka bir eve teslimat yapıyoruz. Göztepe evden eve depolama yöntemimiz kesinlikle garantilidir ve istenilen tarihte gecikmeden gerçekleştirilir.

Göztepede eşya depolama fiyatları:

Bir depolama ihtiyacınız var ve bunu şirketimize yaptırmaya karar verdiyseniz, fiyatlarımızı da beğeneceğinizi düşünüyoruz. Göztepe mahallesine özel %20 depolama indirimi yaparak bütçenizi sarsmayacak fiyatlar veriyoruz. Fiyat verirken müşteri memnuniyetine çok dikkat ediyor ve size uygun rakamı birlikte belirliyoruz. Depolama alanında verilen fiyatlar genellikle müşteriye özel olmak durumundadır. Her müşterimizin isteği ve eşya miktarı farklı olduğu için size telefonda yardımcı olabilmekteyiz. Bununla birlikte Göztepede eşya depolama fiyatları 200 TL ile 1500 TL arasında değişebilmektedir. Bununla birlikte lüks bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz için oda kiralama yapabiliyor ve Göztepe eşya depolama ücretleri de bu bağlamda biraz daha yüksek olabilmektedir.

Göztepede mobilya depolama.

Sadece ev eşyası değil iş yerleriniz için de depolamacılık yapıyoruz. Mobilya işi ile uğraşan müşterilerimize de Antrepo depomuzda bulunan büyük alanda mobilyalarını sararak saklayabiliyoruz. Mobilya depolatması yaptırmak isteyen müşterilerimiz için 4200 metrekarelik büyük bir alan ile çalışmaya hazırız.

Göztepe depolama.

Bu mahallede sadece biz mi varız ? Elbette bir çok firma Göztepeye hizmet vermektedir. Bizim firmamız Göztepe depolama şirketleri arasında en bilinen ve en çok müşterisi olan garantili çalışan bir şirket olduğu için daha çok tutulmaktadır. Bu sebeple Göztepe depolama şubemizi arayarak eşyalarının saklanmasını isteyen müşterilerimizin güvenini bir kazanç biliriz. Göztepede depolama yaptırmak isteyen tüm müşterilerimiz kış aylarında %15 yaz aylarında %20 indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayabilirler.