Göztepe evden eve nakliyat fiyatları telefonları

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları telefonları ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Göztepe de evden eve nakliyat işi yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar verebilecek telefon bilgilerini iletişim sayfasında bulabilirsiniz. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde nakliyecilik anlamında popüler bir hizmet alanı olan Göztepe için yapılan çalışmalar ve bu çalışmaların kaç paraya yapıldığı gibi çeşitli fiyat bilgilerini paylaşıyoruz. Bunun öncesinde Göztepede bir ev taşıma işi yaparsanız ne kadar fiyat çıkacağını bilmeniz için bazı genel fiyatlandırma örneklerini listeleyelim :

Fiyatlar

  • Göztepe Ümraniye orta boy tam dolu kamyonla yapılan nakliyat fiyatı : 1500-2500 arası olur.
  • Göztepe Kartal nakliyat fiyatı : 1800-3200 arası olur.
  • Göztepe Beşiktaş : 2000-3500 arası olur.
  • Göztepe Ankara : 2000-5000 arası olur.

Bu fiyatlar genel olup yaz kampanyalarımızdan gelen indirimler buna dahil değildir. İndirimli fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, size özel fiyatlarımız ile uygun bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Nakliyat çalışmalarımız :

Göztepe de yapılan evden eve nakliyat çalışmalarımız : (Çalışmalarımız ile ilgili bilgiler 2017 yılına aittir.)

Göztepeden Kumburgaz a evden eve nakliyat çalışması (10.01.2017).

Göztepe’de Kazım Karabekir caddesinde bulunan 10 katlı apartmanın 8. katındaki ev eşyalarını asansörlü nakliyat ekibimizle indirerek büyük kasa kamyonumuza yükledik. Sabah saatlerinde başladığımız çalışma 2 saat içinde sona erdi. Tüm eşyaları bize özel kırmızı havalı naylon ambalajlar ile paketledik ve bazı teknolojik eşyaları istek üzerine kolileyerek kamyonda ayrı bir bölme içine aldık. Bu çalışmalardan sonra Kumburgaza hareket ettik.  bir buçuk saat süren trafikli bir yol sonunda Kumburgazdaki 3 katlı evin orta katına tüm eşyaları güvenle teslim ettik.

Göztepeden Esenyurta evden eve nakliye işi (18.01.2017).

Göztepenin Sümbül sokağındaki 4 katlı binanın 2. katındaki eşyalarını orta ölçekli yük ve eşya taşıma kamyonumuzla taşıdık. nakliye öncesinde eşyaların sigortalanması için bir expertiz çalışması yaptık. Binadaki müşterimiz ile birlikte hareket edrek expertiz çalışması için yarım günümüzü vererek tüm eşyaların belirlenmesi sigorta kapsamına alınması ve paketlenmesi işini tamamladık. Ertesi gün kararlaştırdığımız saatte taşınacak olan eşyaları kamyonumuza yükleyerek Esenyurta doğru hareket ettik. bir buçuk saat kadar süren bir yol sonrasında yeni yapılmış 2 katlı dublex evin içine eşyaları 2 saat içinde paketli bir şekilde teslim ettik.

Kartal Göztepe ofis nakliyesi çalışması (21.01.2017).

İstanbulun Kartal ilçesindeki Fahri Korutürk caddesi üzerindeki 6 katlı işyerindeki muhasebe ofisini Göztepeye taşıdık. Ofis eşyası taşımak için özel kamyonlarımız var. Orta boyutlu ofis nakliye aracımızla taşınacak büro malzemeleri, kıymetli evraklar ve mobilyalar için expertiz raporu hazırladık. Expertiz raporu tam gün sürdü. Ertesi gün taşınacak olan eşyaların yüklenebilmesi için iki adet kamyon ile çalışma yerine geldik. Çalışma ofisi binanın üst katlarında olduğu için bir tane asansörlü nakliye kamyonumuz ile büyük ofis masasını, dolabını ve kıymetli muhasebe evraklarını asansörlü nakliyat aracımızla kamyona yükledik. Toplamda 2 saatlik bir çalışma sonunda Göztepeye doğru hareket ettik. Göztepedeki Tütüncü Mehmet Efendi caddesindeki 5 katlı apartmanın 2. katına ofis nakliyesini gerçekleştirdik. Asansörlü nakliyat ekibimizin değerli çalışmalarıyla ofis eşyalarını güvenli bir iş sonucunda teslim ettik.

Göztepe evden eve nakliyat ekibimiz güncellendi (02.03.2017).

Daha önce Göztepeye 4 kamyon ve bir de asansörlü nakliye aracımız hizmet veriyordu. Bu tarihten itibaren bir kamyonumuz ile yollarımız ayırarak iki adet orta büyüklükte yeni araç satın aldık ve kamyon sayımız 5 e çıkardık. Göztepede yaşayan değerli müşterilerimiz için yeni kamyonlarla kusursuz taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Göztepe de bir eşya depolama işi yaptık (07.03.2017).

Göztepe de Tanzimat sokağında bulunan 4 katlı binandaki ev eşyalarını Ataşehirdeki nakliyat depomuza götürdük. Eşya depolama hizmetimiz için müşterimizin özel isteği üzerine Ataşehirdeki depomuzu görmesi için bir görüşme gerçekleştirdik. Toplamda 2 hafta depoda kalacak olan eşyalar için expertiz raporu ile birlikte taşıma planı hazırlayarak bir gün içinde küçük boylu kamyonumuzla taşımayı gerçekleştirdik. Eşyaların bazıları kırılma hassasiyetinde olduğu için bunları ambardaki özel alanlarda muhafaza ediyoruz.  Siz de eşyanızı İstanbul içinde herhangi bir bölgeden alarak Ataşehirdeki korumalı depomuzda saklama imkanından yararlanmak için bizde uygun bir fiyat talep edebilirsiniz. Fiyatlarımız çok uygun olup müşteri memnuniyeti önceliğinde verilmektedir.

Evden eve nakliyat Göztepe kampanyalarımız başladı (20.03.2017).

Yaz aylarında başlattığımız taşıma indirimi yapılan kampanyalarımız için Göztepe hizmet bölgesine bu tarihten itibaren indirimli fiyatlar uygulanacaktır. İndirim %15 ortalama oranında olmaktadır. Göztepe içinde yapılacak olan evden eve nakliyat için %12, Göztepeden İstanbulun diğer bölgelerine yapılacak ev taşıma hizmeti için %15, Şehirler arası evden eve nakliyat için kampanyamız dahilinde %17 indirim uygulanmaktadır. Evinizi yada işyerinizi taşıtmak isterseniz size özel indirimli fiyatlarımız hakkında blgi almak için bizi arayabilirsiniz.