Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesine evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen bay ve bayan müşterilerğimizin değerli eşyalarını büyük önemle taşıyoruz. Gaziosmanpaşada bu yıl ev taşıma oranlarının daha yüksek olmasını bekliyoruz. Gaziosmanpaşanın bütün mahallelerinde yeni yıla uygun nakliyat ekibini ve bu ekibe uygun araçları yeniledik. Evden eve nakliyat hizmet politikası gereğince ilçede yapılan her nakliyat işinde müşteri memnuniyet formu doldurarak hizmet kalitemizi ölçüyoruz. Gaziosmanpaşa da evden eve nakliyat işi yaptıracak olan müşterilerimiz bu ölçü çerçevesinde sıkıntılarını sorunlarını daha kolay ve hızlı çabalarla çözüme ulaştıracak nakliyatçılık hizmetini sürekli yapmaya çalışıyoruz. Bu sebeple İstanbul’un merkezinde olan Nakliyat büromuzun yanına bir de Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat birimi kurarak müşterilerimize en yakından ulaşım ve taşıma mesafesine geldik. Eşya taşıma işlerini Gaziosmanpaşaya daha önce çok sefer tamamladık, ve müşterilerimizin bu ilçedeki tüm mahallelerde taşınma ihtiyacını fiyat/kalite oranında en iyi yapan firma olmayı başardık. Firmamız Gaziosmanpaşa nakliyat birimi sayesinde şimdi evinizin eşyalarını taşıma kararını almadan önce size daha hızlı ulaşarak tümd etaylar hakkında bilgi verecek expertiz uzmanımızı her iş için gönderir duruma gelmiştir. Bu sayede bize telefon açtığınızda size telefonla bilgi vermek dışında ücretsiz olarak evinize göndereceğimiz expertiz uzmanımızla daha detaylı taşıma planı hazırlamanıza da yardımcı olmuş oluyoruz. Hemen şimdi sizin için yapabileceklerimiz konusunda görüşmek için Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat telefonlarını arayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşada hizmet alanımız olan mahalleler :

Bağlarbaşı
Barbaros Hayrettinpaşa
Fevzi Çakmak
Hürriyet
Karadeniz
Karayolları
Karlıtepe
Kazım Karabekir
Merkez
Mevlana
Pazariçi
Sarıgöl
Şemsipaşa
Yeni
Yenidoğan
Yıldıztabya

Çalışmalarımız :

Gaziosmanpaşa Nakliyat.

( Validesuyuna eşya taşıma hizmetleri 14.02.2017. )

Gaziosmanpaşa ilçesinde nakliyat çalışmalarımıza bir yenisini de Fevzi çakmak mahallesi Validesuyu yakınlarndaki bir müşterimize yaptık. 36 metreküp eşyasını ve ardiye aşyalarını Ulus’taki yeni oturacağı eve taşıdık. Müşterimizin beyaz eşya ve mobilyaları özel ambalajlama yöntemlerimizle sarılarak çizilmeye karşı koruma sağlandı. Ayrıca biblo gibi kırılabilecek eşyaların tamamı transporter aracımızla ayrı olarak taşındı. Gaziosmanpaşa Validesuyu yakınlarında oturan değerli müşterilerimizin nakliyat hizmetlerini emin bir şekilde yaparak görevimizi tamamladık. Bu iş için Validesuyunda oturan müşterimiz Ayla hanımdan sadece 1200 TL aldık ve uygun bir nakliyta fiyatı vererek Validesuyuna yaptığımız nakliyat indirimli fiyatlarından müşterimizi yararlandırarak memnuniyetini kazandık.

Gaziosmanpaşa düğün salonu taşımacılığı.

( Yeni mahalle Eftelya düğün salonunun eşyalarını taşıdık 10.01.2017. )

Gaziosmanpaşada düğün salonu taşıma işi arayan müşterimizin salondaki değişecek olan masa, sandalye ve düğün ekipmanları gibi eşyaları Kartal’daki deposuna taşıdık ve yeni masa sandalyeleri düğün salonuna getirdik. Düğün salonu taşımacılığı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için önemli bir çalışmaya Gaziosmanpaşa da imza attık. Daha önce Yeni mahalleye evden eve nakliyat çalışmaları da yaptığımız için buradaki müşterilerimize indirimli fiyatlar veriyorduk, aynısını düğün salonu için de uyguladık. Toplamda 140 metreküp salon eşyalarının taşınması için alacağımız 3500 TL lik ücret yerine 3100 TL lik indirimli fiyat vererek müşterimizin memnuniyetini kazanarak çalışmamızı tamamladık.

Gaziosmanpaşa şehirlerarası evden eve taşımacılık.

( Hürriyet mahallesi Beşyüzevlerdeki müşterimizi Konya’ya taşıdık 20.03.2017. )

Gaziosmanpaşa evden eve taşımacılık sevkiyatının bir yenisini daha Konyaya yaptık. Aslında şehirler arası taşımacılık işini merkez birimimiz yapmaktadır, ancak gerekli durumlarda ilçe birimlerimiz de bu işi yapmakta görevlendirilebilmektedir. Beşyüzevlerde oturan müşterimiz Konyaya taşınmak üzere 6. kattaki dairesinin tüm eşyalarını paketleterek ambalajlayarak ve hassas eşyalarını da kolileterek taşıma işi yapmamızı istedi ve biz de tüm eşyalarını Konyaya güvenli bir şekilde taşıdık. Şehirlerarası evden eve taşımacılık fiyatları ortalama İstanbl-konya için 2400 TL kadardır. Gaziosmanpaşa nakliyat ekibimizce yapılan bu taşıma için aldığımı ücreti indirime tabi tutarak 2100 TL ye yaparak bu alandaki ayrıcalığımızı da tekrar göstererek nakliyat işinde öncü fiyatlar vermeyi sürdüren önemli firmalardan olmaya devam ediyoruz.