fulya evden eve nakliyat

Fulya evden eve nakliyat Şişli İstanbul

Fulya evden eve nakliyat

İstanbul’un Şişli ilçesindeki güzide mahallelerden biri olan Fulya mahallesine, evden eve nakliyat hizmetlerini veren firmalar arasında en köklüsü EVDEN EVE NAKLİYAT şirketimizdir. Firmamızın Fulyaya verdiği nakliyat hizmetleri binlercesini aşmıştır. 1982 den bugüne Şişli Fulyadaki taşımacılık ve nakliye çalışmalarımızda müşteri memnuniyetine hiç bir zaman zarar vermedik. Müşterimizin internet üzerinden “fulya evden eve nakliyat” firması araması ile karşısına çıkacak olan bir çok firmadan memnuniyet alabileceğinden kuşkumuz olmasa da yıllara yayılan deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımızla bizi tercih etmenizi isteriz.

Fulyada evden eve nakliyat ekibimiz tüm çalışmalar için bulundurduğu, 6 adet büyük kamyon, 8 adet orta boyutlu nakliyat kamyonu, 4 adet küçük nakliye kamyonu, 2 adet asansörlü nakliyat aracı, 2 adet özel yük taşımacılığı için tasarlanmış kamyonumuzla 35 yıldır hizmet veriyoruz. Ekibimiz evinizin eşyalarını taşırken havalı naylon ambalajlaması kullanmaktadır. Eşyalarınızın paketlenmesi aşamasına çok önem veriyoruz. Fulya evden eve nakliyat firmamızın ambalajlama için kullandığı havalı naylonlar, kalın, eşyayı tam saran ve yer ile temasını aradaki hava boşlukları ile kesen bir yapıdadır. Evinizin nakliyatı için önem verdiğimiz bir diğer husu ta yükleme ve indirme esnasındaki sarsıntı hasar gibi önemli konularda hassasiyet gösteren deneyimli ekip arkadaşlarımızı kullanmasıdır. Ekibimiz deneyimli çalışanlardan oluşmaktadır. Yeni işe girmiş bir arkadaşımız en az 1 yıllık deneyime sahip kişilerden seçilmiş olduğundan, müşterimize çalışmalarında kaliteli ekip ile hizmet verme garantisi veriyoruz.

Fulya nakliyat

Merkezi Ataşehir de olan ve diğer ilçelerde şubelikler açan Fulya nakliyat firmamız, Fulyaya özel yaz kampanyaları yapmaktadır. %15 indirimli nakliyat fiyatlarından yararlanmak için sadece bizi aramanız ve taşımak istediğiniz eşyalarınız için bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz expertiz ekibimizle evinize ücretsiz eşya tespit çalışması yaptırır ve size olabilecek en uygun fiyatı veririz.

Fulya evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul içinde nakliyat fiyatları 1000-3000 aralığında olmaktadır. Fiyatları söylerken müşterinin eşyasının durumu ve gidilecek olan bölgenin belirlenmesi ile daha isabetli bir sonuç verebileceğimiz için, bize WhatsApp ile yada cep telefonunu arayarak yada iletişim numaralarımızı arayarak, bizden daha kesin fiyat alabilirsiniz. Biz, bir örnek olması açısından bu sayfaya 2017 yılından itibaren yaptığımız çalışmaları aşağıda yazıyoruz ve orda çalışmalar iin aldığımız fiyatları belirtiyoruz. Bu fiyatlar size bir fiyat fikri verebilir diye belirtiyoruz. Genelde Fulya evden eve nakliyat fiyatları İstanbul içindeyse 1000 TL ile 3000 TL aralığında oluyor, İstanbul dışında bu fiyat aralığı 1500-4000 aralığına kayıyor. Tabi buna yaz indirimleri dahil değildir. Fiyatlarda %15 yaz indirimi uygulamaktayız.

Fulya evden eve taşımacılık

Evden eve taşımacılık şehir dışında size verdiğimiz bir hizmettir. Fulya evden eve taşımacılık firmamız büyük tırları ile evinizi Fulya’dan bir başka ile taşıyabilmektedir. Tırlar ile yapılan taşımacılık hizmetinde daha ucuz fiyat verebilmek için dilerseniz bizim belirlediğimiz bir tarih aralığında (en geç 1 haftadır) taşımayı gerçekleştirirsek, tırlar ile iki yada daha fazla nakliye yapılabildiği için fiyatlarımız da daha ucuz olabilmektedir. Bu avantajlardan yararlanabileceğiniz gibi size özel nakliyat kamyonlarımızla da şehir dışına evden eve taşımacılık yapıyoruz. İletişim numaramızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.