florya nakliyat

Florya evden eve nakliyat

Bakırköy’ün adından en çok söz ettiren mahallesi Floryada evden eve nakliyat ihtiyaçlarını çözüyoruz. Florya nakliyat ekibimizle mahalledeki tüm apartmanların eşyalarının taşınmasını kolaylaştırıyoruz. Floryada bir eşya nakliyesinin yapılmasını isteyen müşterimize garantili nakliyat ve eşyaların paketlenerek götürülmesini sağlayan sistemle çalışıyoruz. Floarya evden eve nakliyat araçlarımız iş gücünün tamamını karşılamak üzere toplam 8 adet olarak hazırda beklemektedir. 4 adet müni nakliye kamyonumuz da mevcuttur.

Florya evden eve nakliyat ekibimiz uzman taşıma elemanlarında, montaj ustalarından, sökme ve bakım yapma uzmanlarından oluşmaktadır. Ayrıca evden eve nakliyat fiyatlarını ve eşya taşıma planını hazırlayıp müşteriye sunan expertiz uzmanımız vardır. Bakırköy Florya evden eve nakliyat çözümlerini en iyi yapan ve asla eşyalarınıza zarar vermeyen dikkatli bir ekibimiz var. Bunun yanında tüm eşyaların sigorta kapsamında garantilenmesi gerektiğinden dolayı Anadolu sigorta kapsamına alınarak taşınmasını da sağlıyoruz.

Florya evden eve nakliyat Bakırköy İstanbul şubeleri olan bir çok nakliyat firması da var. Bunların en çok müşteri hacmine sahip olan firmamızın Yeşilköy evden eve nakliyat şubemizle irtibatlı çalışarak hava limanına gidecek müşterilerimize de ayrıca yardımcı oluyoruz. Daha farklı taşıma alanlarını da yapıyor olmamıza rağmen, 2017 yılında evden eve nakliyat Florya müşterilerinde daha fazla talep alınan iş kolu olmuştur. İstanbulun lüks daireler satılan bölgesi olan Florya’ya taşınacak olan müşterilerimizin eşya taşımacılığına gösterdiği dikkatli nakliyatçı seçimini biliyoruz. Bu sebeple nakliyat hizmetlerini 38 yıldır büyük dikkatle yapıyor ve eşyalarınızı büyük titizlikle taşıyoruz. Bu konularda detay arayan müşterilerimiz için hazırladığımız Bakırköy evden eve nakliyat sayfamızdan firmamız hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Florya nakliyat:

Florya nakliyat firmamız geçen sene yıllık 85 adet nakliyat hizmeti alarak bu mahallede en iyi nakliyat işi yapan firma olmayı başarmıştı. 2017 yılında ise bu sayı şimdiden 68 i buldu ve nakliyat hizmetlerinde oldukça başarılı bir sezon geçiriyoruz. Bunlarla beraber Florya nakliyat birimimiz mahalledeki dar sokaklarda daha elverişli hareket eden kamyonlarımızla yenilendi. Büyük ve hantal nakliyat kamyonlarını Florya sokaklarına sokmuyor orta boylu kapalı kasası olan nakliyat kamyonları ile eşyalarınızı taşıyabiliyoruz. Çok fazla eşyası olan müşterilerimizin tüm eşyalarını ayrı bir kamyona daha yükleyebiliyor ve bunun için sizden ek bir ücret almıyoruz.

Florya evden eve nakliyat firmaları:

Bakırköy’ün özel nakliyatçılarının bu mahallede toplandığını ancak 32 adet olan firmanın burada şubelik açtığını biliyoruz. Firmamız Floryada 18 yıldır şubeliği bulunan en eski nakliyat firmasıdır. Florya evden eve nakliyat firmaları toplamda 13 adettir. EVDEN EVE NAKLİYAT ve Uzman kardeşler nakliyat Florya şubeleri bunlardan en büyükleridir. Ayrıca Floryaya iş yapan ancak şubeleri olmayan ve Bakırköyden yönetilen nakliyatçıların sayısı ise 36 adettir. Bir de Florya ve Bakırköyde temsilcisi olmadığı halde İstanbul geneline çalışna ve buralara da hizmti lan nakliyat firmaları vardır, bunlar da toplamda 178 adettir.

Bunlardan bazıları şunlardır :

Uzmankardeşler nakliyat
Daloğlu nakliyat
Seyidoğlu nakliyat
Çolakoğlu evden eve nakliyat
yatmaz nakliyat
Akzaman evden eve nakliyat
baymak nakliyat
Özsoy nakliyat
Aysa nakliyat
Doğruer nakliyat
Yıldırım nakliyat

Florya evden eve nakliyat fiyatları:

En değerli eşyalarınızı taşıtmak için kaç para ödemeyi düşünürsünüz ? Florya evden eve nakliyat fiyatları sizin için yaz ayları boyunca %25 indirimli veriliyor. 2017 yılında nakliyat fiyatları iyice düştü, bu sebeple Floryadan İstanbulun her yerine yada İstanbulun herhangi bir bölgesinden Floryaya evden eve nakliyat fiyatları çok ucuzladı. Ortalama 1500-2200 TL arasında verdiğimiz nakliyat fiyatlarını öğrenmek için firmamızın evden eve nakliyat ücretleri sayfasındaki tablomuza bakabilir yada bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Florya da ev taşıma nakliyat ve nakliye çalışmalarımız:

Floryada yaptığımız nakliyat çalışmalarından bazılarının örneklerini sizinle paylaşıyoruz. Bu sayede siz de yapılacak olan işlerle ilgili bilgi alabileceksiniz.

Florya Harman sokakta 4+1 daire nakliyatı yaptık (02.03.2017).

Floryanın sahile yakın sokaklarından biri olan Harman sokakta oturan müşterimizin 4+1 dairesinin eşyalarını Beşiktaştaki bir başka dairesine taşıdık. Florya ev taşıma fiyatları yüksek seyrediyor olsa da müşterimizin eşyalarını 2400 TL ye taşıyarak indirimli nakliyat hizmetlerinden faydalandırdık. Floryadan Beşiktaşa nakliyat işiniz olursa size yardım etmek isteriz.

Florya Yeşilyurt caddesinde evden eve nakliye hizmeti yaptık (18.04.2017).

Florya evden eve nakliye ekibimize müraacat eden müşterimiz 30 metreküp eşyasının nakliyesinin yapılmasını istedi. Florya evden eve nakliye firmamız bu konuda çok tecrübeli olduğundan küçük kamyonlarımızı caddeye gönderdik. Müşterimizin apartmanındaki dairesine asansörle çıkamadık. Bu sebeple bir asansörlü nakliyat aracımızı getirerek dışardan binanın penceresini söktük ve eşyaları buradan aktardık. Daha sonra pencerenin montajını da yaparak evden eve nakliye hizmetini en iyi şekilde tamamladık. Floryada nakliye işi yaptıracak nakliyat firması bakınıyorsanız size yardımcı olmak isteriz.

Florya eşya taşıma hizmetlerinde bulunduk (19.06.2017).

Eşya taşıma konusunda çok fazla deneyime sahibiz. Florya eşya taşıma büromuzu arayan müşterimizin parça eşyalarını Kartaldaki binasına götürdük. Floryadan kartala eşya taşıma fiyatı normalde 3400 TL olacaktı ancak indirimli tarifeden yararlanan müşterimize 2850 TL ye nakliyesini tamamladık. Siz de Bakırköy veya Florya civarında bir eşya taşıma yaptıracaksanız bizi arayın.

Florya eşya depolama.

Florya mahallesinde sadece nakliyat işleri ile işler bitmiyor. Elbette bazı müşterilerimizin eşya depolama ihtiyacı oluyor. Floryadaki depolama birimimiz size eşya depolama hizmetini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde verecektir. Florya eşya depolama firmaları arasında iyi bir konumda olan firmamızın 1450 metrekarelik deposu ile Floryadaki tüm müşterilerimize aynı anda depolama yapabiliyoruz. Fiyatlardan çekinmeyin. Çok iyi fiyatlar veriyoruz. Florya eşya depolama fiyatları aylık 200 TL den başlayan fiyatlarla verilmektedir. Sizin için en iyi fiyatı bizi arayarak öğrenebilirsiniz.