Kadıköy Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Fikirtepe mahallesinde uzun yılardır verdiğimiz tecrübeye dayanarak İstanbul Fikirtepe’de ucuz nakliyat fiyatları sunmaktayız. Firkirtepe’de firmaları içinde en güvenilir ve titiz çalışan firmalar arasında yer almaya hak kazanmışızdır. Kadıköy semtinde kentsel dönüşüm olduğu için müşterilerimiz evini taşımakta acele yapıyorlar. Acele yaptıkları için güvenli bir firma seçemiyorlar. Evden eve nakliyat sektöründe 21 yüzyılda bulunduğumuz covid-19 sebebiyle herkes bu sektöre göz kesmiştir. Firmanızı ararken şiddetle tavsiye ediyoruz lütfen araştırarak evinizi taşıtınız. Firmamız verdiği güvenle 7/24 profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla  hizmetinizdeyiz.

Evden Eve Nakliyat

Mega İstanbul Nakliyat olarak kuruluşumuzun 42 yılını kutluyoruz. Firmamız 1978 yılından beri vermiş olduğumuz güvenilir ve titiz çalışmayla müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarmışızdır. Şirketimiz Türkiye genelinde bütün ilerle çalışma yapmaktadır Türkiye Genelinde yaptığımız hizmetler;

Evden Eve Nakliye

Türkiye genelinde evden eve nakliyat sektöründe artık ev, ofis, büro, şirket, vb. yerler artık asansörlü taşımacılık hizmetiyle taşınmaktadır. Firmamız müşterimizin eşyası zarar görmeyecek şekilde taşıma yapmaktadır. Evden Eve Nakliyat sektöründe en iyi firmalar arasında yer almaktayız bu firmalar arasında bizde yer almaktayız. Ayrıca firmamızla çalışma yapmak istiyorsanız. Firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyata günümüz ayrıcalığıyla her yıl taşımacılık fiyatları değişmektedir. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat yıl içinde bir çok kez %20 veya %30 indirimler sunmaktadır. Şuan bulunduğumuz kış ayına özel firmamız evden eve nakliyat fiyatlarında %20 indirim yapmıştır. Fiyat teklifi bilgisi almak istiyorsanız ister 0532 600 76 65 kodlu telefon numarasını arayarak fiyat teklifi alabilir veya aşağıdaki sunduğumuz bir kaç fiyat tekliflerini okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Esenler Ataşehir Ev Taşıma Fiyatı : 1500 TL

Beylikdüzü Esenyurt Ev Taşıma Fiyatı : 1900 TL

Esenyurt Avcılar Ev Taşıma Fiyatı : 2000 TL

Sultangazi Beylikdüzü Ev Taşıma Fiyatı : 1100 TL

Arnavutköy Gaziosmanpaşa Ev Taşıma Fiyatı : 900 TL

Silivri Kağıthane Ev Taşıma Fiyatı : 1500 TL

Eyüp Başakşehir Ev Taşıma Fiyatı : 1300 TL

Kadıköy Beylikdüzü Ev Taşıma Fiyatı : 2500 TL

Küçükçekmece Üsküdar Ev Taşıma Fiyatı : 2900 TL

Sultanbeyli Ataşehir Ev Taşıma Fiyatı: 1700 TL

Bağcılar İzmit  Ev Taşıma Fiyatı : 3000 TL

Beşiktaş Bayrampaşa Ev Taşıma Fiyatı : 1500 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir