Fetih mahallesi eşya taşıma işi

Fetih mahallesi eşya taşıma işi

Fetih mahallesi eşya taşıma işi yaptırmak isteyen müşteriler için buraya bir nakliyat şubesi kurduk. Ataşehir evden eve nakliyat ekibi ile irtibatlı çalışan Fetih mahallesi eşya taşıma ofisimize müracat yapan herkes nakliyat eşyalarını uygun bir fiyat talep ederek taşıtabilecekler. Eşya taşıma Fetih mahallesi içinde son 12 senedir daha yoğunlukla yapılmaktadır. En çok yapılan taşıma işi ise hafif yük taşımacılığı ve buna ek olarak parça eşya taşıma işleri olmaktadır. Fetih mahallesi nakliyat firmaları bu alanda çok farklı çalışma prensipleri ile birbirinden farklı uygulamalar yapıyor. Mesela bizim firmamız yaz aylarında Fetih mahallesinde eşya taşıma fiyatlarını %20 oranında düşürmektedir. Fetih mahallesinde oturup ta bir eşyasını taşıtacak olan tüm müşterilerimize bu yaz indirimi uygulamasını yapıyoruz.

Peki ya daha kapsamlı işini varsa ?

Fetih mahallesinden bir eşyanızı teslim edip, İzmirin Urla ilçesine taşıtmak istediğiniz zaman nasıl bir fiyat ve ne şekilde bir taşıma yapılacaktır ? Firmamız bu konuda her müşterimize sigortalı nakliyat işi uygulamaktadır. Eşyalarınız Fetih mahallesindeki merkezimizde paketlenebilir yada evinizden teslim alınırken paketleme yapılabilir. Bu şekilde nakliyat kamyonlarımıza alarak eşyanızı Urlaya kadar götürürüz.

Fetih mahallesinden şehirlerarası evden eve nakliyat ta varmıdır ?

Fetih mahallesinden alacağımız tüm eşyaları nakledecek olan birimimiz Ataşehir evden eve nakliye ekibimizdir. Fetih mahallesi irtibatlı çalıştıkları için tüm eşyalarınızı İzmire hızlıca ulaştırabilecek bir sistemle çalışmaktayız. Fiyatlarımız size uygun verilecektir. Telefonda size kesin bir fiyat verebiliriz.