Kadıköy Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetinde evden eve nakliye firması isteyen müşterilerimizin ev taşıma firmasını ihtiyaç duymaktadırlar. Ancak müşterilerimiz uygun bir nakliyat firması arama sonucunda yüksek maliyetler nedeniyle müşterimiz eşyayı firmalara taşıtmak gerekmesine rağmen kendi eşyasını kendi taşır ve buda müşterimizin eşyası için çok zararlıdır. Eşyalar zarar görebilir ve eşya taşıma size kabus gibi gelir. Bu yüzden bir çok müşteri mağdur olmaktadır ve sağlıklı eşya taşıyamadıkları için üzülür. Oysaki firmamız Mega İstanbul Nakliyat müşterimizi düşünerek fiyatı abartmadan fiyat teklifi verir. Buda müşterimizi mutlu eder ve müşterimizin eşya taşıma sırasında firmamız sağlıklı bir şekilde taşıyarak her zamanki gibi güler yüzlü bir müşteri görmektedir.

Kadıköy Feneryolu Villa Taşıma

Kadıköy Feneryolu mahallesinde villa taşıma firması olarak ister şehir içi villa taşıma ister şehirler arası villa taşıma hizmeti sunmaktayız. Bunlar dahilinde Kadıköy Feneryolu mahallesinde bir çok müşterimizin villalarındaki eşyalar tarihi eser eşyalardır. Bunun yüzünden villa taşıması yapan müşterilerimiz çalışacağı firmayı araştırarak bulmalıdır. Bunun dememizin sebebi tarihi eser eşyaların evden eve nakliyat sektöründe paketleme hizmeti ve taşınma şekli farklıdır. Bunun nedeni ise tarihi eser eşyalar hassas ve kırılganlardır. Firmamız villa taşırken eşya paketleme sırasında tarihi eser eşyaları 4 farklı paketleme hizmetinden geçirir. İlk öncelikle eşya özel iz bırakmaz battaniyelerle sarılır ve sonrasında strejlenir ve hava geçirmeyen patpatlarla sarılıp bantlanır ve 3 kişiyle taşıması yapılır ve arabaya götürülüp arabanın en güvenli bölgesine konulur.

Kadıköy Feneryolu Temiz Nakliye

Kadıköy Feneryolu mahallesi evden eve nakliyat mahallesi gibi bütün tüm mahalleler ve iler bizim için taşıma sırasında güvenilir ve titiz çalışma önemlidir. Temiz ve güvenilir bir nakliye firması bulmak istiyorsanız araştırarak ve bir önceki taşıma sırasında bilgi almalısınız. Bulunduğumuz sektör ne yazı ki korsan firmalar yüzünden kötüye gidiyor. Siz müşterilerimiz eşya taşıma sırasında kesinlikle sigortalı taşıma isteyin bu hizmeti bir nakliyat firmasının vermesi zorunludur. Aksi takdirde suçtur. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat 1998 yılından beri sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Sigortalı taşımacılık merak ediyorsanız eşyalarınız zarar görmesi veya evinizin zarar görmesi gibi bir çok kötü şey yaşanma esnasında firmaların zararı karşılaması gerekmektedir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir