Kadıköy Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe evden eve nakliyat Anadolu yakasında Kadıköy evden eve nakliyat  mahalleri içinde bir mahalledir. Fenerbahçe mahallesinde şehirler içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti yapmaktayız. Sadece ev değil ofis, büro, şirket vb. gibi firmalarında taşımasını yapmaktayız. Evinizdeki tüm ürünlerin ambalajlanması yeni evinize kurulması ve montajlanması gibi eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde taşıma yapmaktayız. Bulunduğumuz Evden eve nakliyat sektöründe korsan nakliyat firmalar olduğu için evden eve taşıma yapmak ciddiye alınacak bir konudur. Fenerbahçe evden eve nakliyat bulunduğumuz sektör ile son teknoloji sayesinde taşımacılık kolay ve güvenilir hale gelmiştir. Sizler bizi tercih etiğinizde siz müşterilerimiz bizi tercih etiğinizde bunu daha anlamanızı umuyoruz ve sizlere huzurlu ve sağlıklı günler dilemekteyiz.

Fenerbahçe Evden Eve Nakliye Firması

Fenerbahçe evden eve nakliyat Evinizi taşımak için ve iyi bir evden eve nakliyat fiyat almak için ve sağlıklı bir taşıma olması için güvenilir bir evden eve nakliyat firmasıyla çalışmanız gerekmektedir. Bulunduğumuz sektör içinde yoğun bir şekilde bu işi yapan çoktur. Ama bu işi yapan firmaların yarası evden eve nakliyat ile ilgili bilgi veremeyen insanlardır. Bu insanlar müşterilerini nasıl mı buluyor Bazı müşteriler evden eve taşıma yaparken araştırma yapmadan direk bir firmayı arayarak ve dilediği bir fiyat vererek çalışırlar. Bu müşterilerimizin sağlığı ve evi için çok önemli bir yanlıştır. Firmanızı arayarak firma hakkında bilgi alarak taşıma yapmalısınız.

Fenerbahçe Evden eve Nakliyat Ücreti

Firmamız Mega İstanbul Nakliyat  ücret aşamasında siz müşterilerimize elinden geldiği kadar indirim yapmaktadır. Firmamız yıl içinde bir kaç dönemde %20 veya %30 gibi indirimler yapmaktadır. Firmamız bulunduğumuz kış ayına özel %20 indirim yapmaktadır. İndirim denilince mesela eşyanız 3+1 denilince firmamız indirim yaparak 2+1 olarak göze alır ve ona göre fiyat verir. Bu fiyat indirimini yapan çok az firma vardır. Ayrıca evden eve nakliyat ücret almak için firmamızı arayarak veya sitemizde fiyat teklifi al kısmında formu doldurarak bilgi alabilirisiniz. nasıl mı fiyat teklifi veriyoruz;

  • Taşıma Maliyetleri
  • Binanızın sağlık durumu
  • Bina içi asansör durumu
  • Dairenizin kaç + kaç olduğu
  • Eşyanızı veya yükünüzün ne kadar olduğu göze alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir