Fatih evden eve nakliyat

Fatih de çalışan nakliyat firmamız yeni fiyatları ve taşıma hizmetleriyle nakliye ağımızı güncelledik. İstanbul da Fatih evden eve nakliyat hizmet bürosu açtığımız günden bu güne tam 12 yıl geçti ve 2017 de artık daha yerel nakliyecilik yapmak üzere Fatihteki merkezimizi mahallelere dağıtarak 56 mahallesinde 56 tane nakliyat iletişim birimi kurduk. Fatihte oturan müşterilerimiz telefonlarımızı aradığında hangi mahallede oturuyorsa o mahalledeki irtibat birimimiz görüşmeyi yapıyor ve müşterimize çok kısa sürede ücretsiz bir expertiz göndererek nakliyat fiyatları ve çalışmaları hakkında kesin ve detaylı bilgiyi yerinden verebiliyoruz. Fatih evden eve nakliyat firmaları henüz bu çalışma ağımıza benzer bir sistem kuramadı. Türkiyede ilk olan yerel nakliyat birimlerinin Fatih ilçesindeki 56 adet iletişim kanalı da bu hizmette geride kalan diğer nakliyatçı firmalarda henüz yerini almamıştır. Kaliteli bir nakliyat çalışması yaptırmak isterseniz, EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Fatih şubesi size en iyi hizmeti verecektir. Şimdi firmamızın iletişim telefonlarını arayarak irtibata geçiniz.

Fatih eşya depolama.

Eşya depolama merkezlerimizden biri de Fatihtedir. Fatih ilçesindeki müşterilerimizin eşya saklama ihtiyacını depolama için oda kiralama beklentisini karşılayacak büyüklükteki 2000 metrekarelik nakliye ambarı ile Fatih ilçesine depolamacılık hizmetleri sunuyoruz. Eşya depolamacılığında müşterilerimizin eşyalarını sigortalayarak sandıklama usülü depolayabiliyor yada özel oda kiralatarak depolatabiliyoruz.

eşya depolama

eşya depolama

Depolarımıza eşyalarınızı getirmek isterseniz size çok daha fazla detaylı bilgiler verebilecek ücretsiz expertiz ekibimizi gönderebiliriz. Eşya depolama fiyatları konusunda da sizlere yardımcı olacaklardır.

Fatih evden eve nakliyat firmaları.

EVDEN EVE NAKLİYAT (Türkiyenin en hızlı çalışan garantili ve kaliteli evden eve nakliyat firması)
Öztürkmenoğlu evden eve nakliyat (%100 Güvenli & Memnuniyet).
Garanti nakliyat (Fatih evden eve %20 indirimli nakliyat fiyatları).
Ekşioğlu Fatih evd eneve nakliye (Fatihte sigortalı evden eve nakliyat).
Ulucanlar Fatih eşya taşıma (Sigortalı ev taşımacılığı).
Yunusemre Fatih evden eve taşımacılık (Fatihte fabrika taşımacılığı yapar).
Akzaman Fatih evden eve nakliyat (Fatih civarında ev taşıma hizmetleri yapar).
Uzman kardeşler Fatih te depolama (Fatih ilçesine depolama ve eşya taşımacılığı yapar).
Aksa nakliyat (Fatih ilçesinde ofisten ofise taşımacılık işi yapar).

Çalışmalarımız :

Üçler sanayi sitesinde evden eve nakliyat çalışması (12.01.2017).

Fatih nakliyat ekibimizin üçler sanayi sitesinde turizm şirketleri için bir işyeri nakliyatı çalışması oldu. Aksaray mahallesinde her ay 2-4 arasında evden eve nakliyat işi yaptırmak isteyen müşteriler olur. Bunlardan bazıları firmamıza bazıları da diğer firmalara nakliyat hizmeti alarak taşınma çözümünü hallederler. Üçler sanayi sitesindeki turizm acentalarından firmamız vasıtasıyla bazı iş eşyalarının taşınması konusunda bizden yardım talep edildi. Firmamızın işyeri nakliyat ekibi tarafınca gerekli çalışmalar yapılarak turizm acentasının ihtiyacı gerekli şekilde karşılandı. Fatih de evden eve nakliyat çalışmalarının yanısıra işyerinizi de taşıtmak istediğinizde firmamızın bu iş ile ilgili deneyimi ve kariyerinin olduğunu bilmenizi isteriz.

Sorguçoğlu sokakta evden eve nakliyat çalışması (21.03.2017).

İstanbul Fatih de evden eve nakliyat çalışmalarımızın bir diğerini de Sorguçoğlu sokakta ikamet eden müşterimize yaptık. Dar bir sokak olan Sorguçoğlu sokaktaki apartmanda yaşayan müşterimizin 3. kattaki tüm eşyalarını bir mahalle yandaki Haseki Sultan mahallesine taşıdık. Müşterimizin Sorguçoğlu sokaktaki kiralık dairesinde 24 metreküp eşyayı ambalajladık sigortaladık ve diğer mahalledeki yeni dairesine naklettik. Bu iş için 1400 TL ücret alarak indirimli nakliyat fiyatlarından faydalandırdık. Sorguçoğlu sokakta yaşayan bir diğer müşterimiz Ahmet Bey’in yine bu dar sokaktaki dairesine orta boyutlu bir nakliye kamyonu ile ev eşyası taşımacılığı yaptık. Bu müşterimizin de eşyalarını Balıkesirdeki yeni yazlığına taşıdık. Bu iş için şehirlerarası evden eve taşımacılık birimimiz devreye girdi ve Fatih ilçesindeki müşterilerimize uyguladığımız %12 indirimi bu taşıma hizmetinde de uyguladık. Fatih şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları Balıkesir için 2200-3400 TL arasında olması beklenirken müşterimizin indirimli fiyatlardan yararlanarak 1900 TL ye eşyalarını yeni evine taşıdık.

Fatih nakliyat bölgeleri.

Fatih ilçesindeki evden eve nakliyat hizmet noktalarımız şunlardır :

Aksaray
Akşemsettin
Alemdar
Ali Kuşçu
Atikali
Ayvansaray
Balabanağa
Balat
Beyazıt
Binbirdirek
Cankurtaran
Cerrahpaşa
Cibali
Demirtaş
Dervişali
Emin Sinan
Hacı Kadın
Haseki Sultan
Hırka-İ Şerif
Hobyar
Hoca Gıyasettin
Hoca Paşa
İskenderpaşa
Kalenderhane
Karagümrük
Katip Kasım
Kemal Paşa
Kocamustafapaşa
Küçük Ayasofya
Mercan
Mesih Paşa
Mevlanakapı
Mimar Hayrettin
Mimar Kemalettin
Molla Gürani
Mollafenari
Mollahüsrev
Muhsine Hatun
Nişanca
Rüstem Paşa
Saraç İshak
Seyyid Ömer
Silivrikapı
Sultan Ahmet
Sururi
Süleymaniye
Sümbül Efendi
Şehremini
Şehsuvar Bey
Tahtakale
Taya Hatun
Topkapı
Yavuz Sinan
Yavuz Sultan Selim
Yedikule
Zeyrek

Bu bölgelerden daha başka bilgi almak için İstanbul evden eve nakliyat sayfamıza bakabilirsiniz.