Evren caddesinde evden eve nakliye çalışması yaptık (Ataşehir 06.06.2017)

Ataşehirin Evren caddesinde kuş hanı apartmanında üçüncü ve dördüncü kattaki iki müşterimizin evinin eşyalarını Kadıköy Moda sahilindeki dairesine taşıdık. Ataşehirden Kadıköye evden eve nakliyat hizmeti alan müşterimizin 4+1 dairesine ve 3+1 dairesine toplam 3950 TL ücret karşılığında iki taşıma yaptık.

Evren caddesinde evden eve nakliye.

Ataşehir evden eve nakliye ekibimizin çalışmalarda paketleme yaparak ve sigortalayarak taşıması istendi ve bu şekilde bir nakliyat gerçekleştirdik. Evren caddesinde toplam 45 adet apartman ve 247 adet daire mevcutur. Evren caddesi her yıl 3-5 arası nakliyat işlerini talep eden bir bölgemizdir. Ataşehirin çok önemli bir mahallesi olan Mevlana Mahallesine bağlı evden eve nakliyat ekibimizle birlikte yeni çalışmalar yapabilmek için telefonlarınızı bekliyoruz.

Ataşehir evden eve nakliye.

Ataşehirin sakinlerine daha büyük olan ana merkez şubemizden tüm Türkiye’ye nakliye işi yapabileceğimizi söylemek istiyoruz. Hem garantili nakliyecilik hem de sigortalı evden eve taşıma yapıyoruz. Firmamızın Ataşehirdeki şubesini aradığınızda Evren caddesi gibi bir çok bölgeye anında kolayca ulaşarak size bilgi verebiliyoruz.