Evden Eve Nakliyat Firma Seçimi Nasıl Olmalıdır

Yazdığımız yazıları müşterilerimize evden eve nakliyat sektöründe doğru bilgiye ve en iyi nakliyat firmasını seçebilmeleri için bu yazıları size sunmaktayız. Bir nakliyat firması nasıl olmalıdır aşağıda size tüm püf notlarını sunduk.

1- Çalışacağınız Firma Kesinlikle ve Kesinlikle Sigortalı Çalışmalıdır
2- Firmada K3 Belgesi Olmalıdır (Bu Belgeye Dikkat Etmelisiniz)
3- Evden Eve Nakliyat Hizmetini Titiz Yapılmalıdır.
4- Evinizdeki Eşyaları Paketlemeleri Gerekmektedir.
5- Ücretsiz Expertiz Hizmeti Sunması Gerekmektedir.
6- Çalışacağınız Firma Kendi Araçlarıyla Çalışmalıdır.
7- Taşıma Sırasında Tüm Zararları Üslenmelidir.
8- Evden Eve Nakliyat Firması Kendine Ait Bir Ekibiyle Çalışması Gerekmektedir.
9- Firmanız İşe Başlamadan Önce Belge Hazırlanmalıdır.
10- Kesinlikle Anlaştığınız Fiyatı İş Bitişi Yükselemez veya İndirilmez.

Evden Eve Nakliyat Sektörü Firma Seçimi Önemlidir Tüm bu size sunduğumuz seçenekleri size titiz ve anlayışlı sunan bir firma vardır oda Mega İstanbul Nakliyattır. Bu seçenekleri uygulamayan bir firma eşyalarınıza ciddi bir şekilde zarar verir. Ayrıca sigorta düzenlemediği için eşyalarınız zara görmüş halde kalır. Taşınacağınız firmayı güvenceyle seçmelisiniz güven her şeyin başındadır. Biz siz değerli müşterilerimize elimizden geldiği kadar konforlu ve titiz bir hizmet yapmak için bu işe ayak basmışızdır.

Taşıma süresi öncesi expertiz hizmetimiz sayesinde müşterimizle yüz yüze anlaşarak Müşterimizin eşyasının hacmini, ağırlığını, fiyat bilgisini, araç bilgisini ve kaç kişi çalışmamızı gerektiğine karar vererek fiyat bilgisi vermekteyiz. Bu hizmet  genelde müşterimiz için daha sağlıklı olur.

Ayrıca expertiz hizmeti zorunlu bir hizmet değildir. Telefonda konuşarak ‘da müşterimize fiyat bilgisi verebiliyoruz ama dediğimiz gibi müşterimiz için expertiz hizmeti daha sağlıklıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir