Evden eve mutfak dolabı nakliyatı nasıl yapılır ?

Evinizde bulunan mutfak dolabının bir başka eve nasıl taşınacağını bilmek istermisiniz ? Mutfak dolapları büyük bir alan kapladığı için ve sökülerek taşınması gerektiği için başlı-başına bir işçilik gerektirmektedir.

Kapakların sökülmesi

Mutfak dolabının tüm kapaklarını sökerek işe başlanır. Kapakların her biri ayrı ayrı streçlenir. Daha sonra büyük bir havalı naylon ile topluca sarılır ve paketlenir. Mutfak dolabının kapaklarının çizilmemesi için bu işlemler yapılmalıdır.

Çekmecelerin çıkartılması

Dolap kapaklarından sonra çekmeceler çıkartılır. Tüm çekmeceler sadece havalı naylonlarla ayrı ayrı paketlenir. Çekmeceler ve kapaklar nakliyat aracına istiflenir. Sonra Mutfak dolabının üzerindeki levye, mermer yada granit tezgah sökülür ve her biri havalı naylonla sarılarak nakliyat aracına yüklenir.

Mutfak dolabının sökülmesi

Mutfak dolabının ana gövdesi ayrı ayrı sökülür ve her bir parçası ayrı ayrı havalı naylonlarla sarılarak ambalajlanır. Mutfak dolabının tüm parçaları da aynı bu şekilde paketlenerek nakliyat kamyonuna konulur.

Buraya kadar uygulanan işlemler mutfak dolabının sökülmesi aşamasıdır. Bundan sonra taşıma ve sonrasında montajının yapılması aşamasına geçilir.

Montaj işlemleri

Mutfak dolabı ilk alınan evde nasıl bir şekilde dizayn edilmişse aynı şekilde tüm çekmece, kapakları ve gövdesinin montajının yapılması tamamlanır. Tezgah ve levyenin de monte edilmesinden sonra su bağlantılarının tamamlanarak müşteriye son haliyle teslim edilir.

Mutfak dolabı taşıtmak isterseniz firmamız size kaliteli hizmet vermek ister. Türkiye’nin neresinde olursanız olun mutfak dolabınızı güvenli bir şekilde taşıyacak firmamızdan daha detaylı bilgileri almak için bizi arayabilirsiniz.

Fiyatlar

Fiyatlar konusunda sizlere yardımcı olmak isteriz. En uygun fiyat veren firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Mutfak dolabının taşıma fiyatı 5-10 metreküp cinsinden hesaplanarak verilmektedir. Bunun dışında ev taşıma hizmeti de alacaksanız, evden eve nakliyat sayfamıza göz atarak diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.