Evden eve ayna nakliyesi nasıl yapılır ?

Bir aynayı nakliyat firması ile başka bir şehire göndermek için neler yapılmalıdır ? Ayna kırılmasın diye ne önlemler alınabilir ? Tüm bu sorulara yanıt alabileceğiniz bilgilendirme yazımızı okuyarak nakliyeyi gerçekleştirmeye öyle karar veriniz.

Evinizdeki dekorlu aynanızı köydeki bir eve veya yazlığınızdaki bir villaya göndermek istiyor, ancak yüksek maliyetlerden çekiniyorsanız endişelenmenize gerek yoktur. Evden eve nakliyat firmamız herhangi bir şehirden bir başka şehire aynanızı hiç zarar görmeden taşıyacak ekipmanlara ve bu işi ucuz yapacak kaliteye sahip önemli bir kuruluştur. Aynayı götürmek için onu çelik koli dediğimiz bir paketin içine koyar ve köşelerine köşelik ilave ederiz. Daha sonra aynayı havalı naylonla sararak darbelere karşı dayanıklılığını arttırırız. Örneğin ; İstanbul’dan İzmir’deki bir villanıza bir ayna götürmek istediğinizde paketleme işlemlerinden sonra aynayı teslim alarak İzmire gideceğimiz vakte kadar depomuzda tutarız. Daha sonra teslimat günü geldiği zaman aynayı İzmire gidecek olan kamyonumuza yükleriz. Burada diğer müşterilerimizin parça eşyalarını da taşıdığımız ortak kamyonumuz vardır. Bu kamyon İzmir’e vardığı zaman oradaki depomuza teslim edilir. Depodan teslimat araçları ile istenilen adrese ayna götürülür ve ilgili kişiye teslim edilir.

Ayna nakliyesinde en önemli konu onu taşırken ve taşımadan önce yapılması gereken hususlara dikkat etmek olmalıdır. Bu konuda oldukça hassas olan firmamız aynanıza en ufak hasar vermeden taşıma yapabilen bir sisteme sahiptir. Bu nedenle sizin için kıymetli olan değerli aynalarınızı firmamıza taşıtmak sizin için çok daha isabetli bir karar olacaktır. Aynacıların aynalarını ise topluca taşıyabilecek büyük ayna taşıma kamyonlarımız mevcuttur. İsteyen şirketlere 10 ton ayna taşıyabilecek kamyonlarımızla hizmet vermeye hazırız. Ayna taşımacılığı için bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Bazı aynalar çerçeveli ve duvara montelidir. Bu tür aynaların sökülmesi ve tekrar monte edilmesi bir ustalık gerektirir. Çerçeveli aynaları evden eve taşımak için önce duvardan alırız. Varılacak evde montajı yapılacaksa bir adet montaj ustası da götürerek bu konuda da size yardımcı olabiliriz.