Evdeki Eşyaları Değerlendirme

Evdeki eski, kullanmadığınız eşyaları atmak istemiyor musunuz. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat bu soruna bir çözüm bulmuştur. Firmamız tarafından yılardır hizmetini sunduğumuz depolama hizmetini bırakında size anlatalım. Depolama hizmeti eskiden kullanışlı olmadığı için bazı firmalar bu hizmeti iptal etmiştir. Bulunduğumuz dönem depolama hizmeti tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Özelikle öğrenciler ve yurt dışı seryat yapan insanlar bu hizmeti genellikle kullanmaktadır.  Firmamız öğrenci ve yaşlı müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermektedir. Ayrıca depolama hizmetini kullanmak isteyen tüm müşterilerimize %20 indirim uygulamaktayız. Bu indirim firmamız tarafından hiç sonlandırılmaktadır. Taşınmamızı beğenen müşteriler depolama hizmeti gibi bir çok hizmetini bize yaptırmaktadır. Biz ise müşterimizin mutluluğu için en iyi paketleme hizmeti uygulamaktayız. Özelikle depolama hizmeti uygularken en iyi şekilde paketleme hizmeti uygulamaktayız. Evdeki eşyaları değerlendirme hizmeti ise değerli bulduğunuz eşyaları atmak istemesiniz yeni evinize de koymak istemesiniz kötü gözükmesini istemesiniz. Yani demek istediğimiz kullanmadığınız eşyaları bazı müşteriler atmak istemez o eşyaları depolarımıza koyarak en uygun fiyat tecrübesi ile bize güvenebilir ve tüm taşıma hizmetlerinde bize güvenip yapabilirsiniz.

Ev depolama hakkında merak etiklerinizi buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz

Ev Eşyası Nasıl Depolanır

Evdeki eşyaları değerlendirmek için ne yapmak gerektiğinizi yukardaki yazıda size belirtmişizdir. Ev eşyası paketleme, Ev eşyası depolama gibi müşterilerimiz çok merak etiği sorular var bu soruları bizi arayarak daha detaylı bir şekilde cevaplarını alabilirsiniz. Ev eşyası depolarken firmamız normal paketleme hizmetinden farklı bir paketleme yapar bu paketleme eşyanın taşırken veya depoda kalacağı güne bağlıdır. Eşyalarınızı uzun süremi depolarımızda tutmak istersiniz firmamız normal paketlemenin 4,5 katını uygulamaktadır. Bunun nedeni ise eşyalar bozulmasını önlemektir. Paketleme hizmetinde müşteri ayırtmaksızın firmamız en iyi şekilde titiz bir şekilde paketler ve depolar. İş eşyaların nerde kaldığına güvenlikli bir yere geldiğine gelince firmamız depolarını 7/24 kameralarla izlenmektedir. Eşyalarınız nasıl koyulduğunu merak ediyorsanız. Firmamızı istediğiniz zaman arayarak depolarımıza bakabilir eşyalarınıza göz atabilirsiniz. Ayrıca firmamız depolarını her eşya giriş veya çıkışında dezenfektenle en iyi şekilde temizlemektedir.

Kiralık Eşya Depolama Firmaları

Evdeki eşyalarınız veya işyerinde eşyalarınız sizin için çok önemli olduğunu düşünüyorsunuz ve zamanı gelince eşyalarınız eskidi veya eşyalarınızı saklamak mı istiyorsunuz. düşünüyorsunuz ve saklayacak yer bulamadığınızı biliyoruz. Bunun için firmamız ev, iş, fabrika gibi bir çok eşyaları depolarında en iyi şekilde depolar. Peki fiyatlarımızı merak mı ediyorsunuz pahalı olduğunu mu düşünüyorsunuz. Firmamız diğer firmalar gibi farklı farklı fiyatlar söylemez ayrıca en iyi şekilde ucuz bir fiyat teklifi vermektedir. Depolama hizmetinde firmamız bir çok şekilde kampanya uygulamaktadır. Bunlardan bir tanesi olan 3 ay depolarımızda bulunan eşyaların müşterilerine 150TL gibi bir indirim uygulamaktayız. Bu kampanyayı eşya depolama hizmeti veren hiç bir firmada bulamazsınız . Yıl içinde de depolama taşıma gibi hizmetlerde %20 ye varan fiyat indirimi uygulamaktayız. Ayrıca eşyalarınıza en iyi şekilde fiyat talebi vermek için evinize gelip eşyalarınıza bile siz isterseniz bakabiliriz. Bu hizmetin adı expertiz hizmetidir. Firmamız bu hizmeti ücretiz müşterilerimize sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir