Ev Depolama

Ev Depolama

Ev depolama hizmetinde firmamız bulunduğumuz sektör içinde  en iyi firmalar arasında girmeyi hak etmiştir. Firmamız depolama hizmetine ilk başladığı günden beri insanlar tarafından yoğun istek almaktayız. Firmamız neden mi bu kadar yoğun talep alıyor merak ettiniz mi ? bunun sebebi firmamız ister eşya depolama hizmetinde ister ev taşıma hizmetinde uygun fiyat talepleriyle ve kaliteli çalışmasıyla tınılmaktadır. Ev depolama fiyatlarına firmamıza irtibat numaralarımızdan konuşarak detaylı bir fiyat talebi alabilirsiniz. Ayrıca firmamızın expertiz hizmetiyle evinize gelerek eşyalarınızı ve oturduğunuz evin durumunu inceleyerek sizlere uygun fiyat talebi çıkarabilir. Sizlere sunduğumuz expertiz hizmeti firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde sunulmuştur. Yıllardır teknolojinin gelişmesiyle firmamız teknolojiyle beraber yenilikler yaparak kendini tecrübe sahibi yapmaktadır. Sadece depolama hizmetinde değil ev taşıma gibi bir çok hizmetimizde bulunduğumuz sektörde üst sıralara gelmeyi hak kazanmışızdır.

Evinizdeki eşyalar eskidi veya eşyalar artık hoşunuza gitmiyor olabilir. Bu sebeple yeni eşyalar almak istersiniz ama eski eşyalarınızı atmak istemesiniz eşyalar üzerinde manevi değerleriniz veya sizin için değerli eşyalar olabilir. Firmamız özel oda depolama hizmetiyle müşterilerimizi en iyi şekilde eşyalarını depoluyor. Siz eşyalarınızı bize emanet etmeden önce eşya sigortalama gibi bir çok evrak imzalanır size sunduğumuz bu evraklar resmi evraklardır. Firmamız eşyalarınıza paketleme hizmeti montaj – de montaj gibi bir çok hizmet uygulamaktadır sunulan bu hizmetler firmamızın tecrübeli ekibi tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. İstanbul genelinde bir çok ilçemizde eşya depolama tesislerimiz bulunur. Eşya depolama isteyen müşterimiz fiyat bilgisi değiştirmeden dilediği semtteki depolama tesislerimize eşyaları sevk edilebilir. Anadolu ve Avrupa yakası ayırmadan her iki tarafta da  güncel olarak depolama hizmeti vermekteyiz.

Depolama denince aklınıza sadece ev depolama hizmeti gelebilir. Tam tersi firmamız kurum eşyaları ofis eşyaları gibi bir çok kurumsal depolama hizmeti de vermektedir. Firmamız geçmişten bu güne kadar kurumsal hizmet yapan personellerimize %20 varan indirimler sunmaktadır. Sadece bu değil yıl içince firmamız özel günlerde %10 gibi indirimler sağlamaktadır. Yaşlı insanlarımız, öğrencilerimiz, askerlerimiz gibi insanlarımız firmamız tarafından çok indirimli fiyatlarla depolanır . Ayrıca yurt dışına çıktınız ve eşyalarınız depolarımızda kaldıysa dilediğiniz zaman firmamızı yurtdışından görüntülü arayarak eşyalarınızı görebilirsiniz .

İstanbul Eşya Depolama Firması

İstanbul eşya depolama firması olarak pek çok yerde farklı farklı eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Demek istediğimiz ev depolama hizmeti gibi bir çok tecrübe etiğimiz hizmetler vardır. Depolama tesislerimiz parça eşya tesisi, eşya depolama tesisi diye 2 ayrılır her iki taraf tada eşyalar depolanmaktadır. Değişen tek şey bir tarafta özel oda eşya depolama hizmeti verilmektedir. Öbür tarafta ise parça eşya olduğu için hava geçirmez sandıklara koyulup kapatılmaktadır. Depolarımızda ister özel oda depolama ister sandıklı depolama her iki taraf tada eşyaların hava almaması çok önemlidir .  Sunduğumuz bu hizmetler hem kurumsal müşterilerimiz hem de normal evini taşıtmak isteyen müşterilerimiz her iki tesisimizden de yararlanabilirler.

Sizlere sunduğumuz avantajlara gelince firmamız eşya depolama tesislerinde hiç bir depolama firmasının kullanmadığı malzemeler ve teknikler kullanmaktadır. Mesele bazı firmalar eşyaların hava almasına dikkat etmemektedir. Aslında eşyalar uzun süreli depolama hizmetlerinde hava geçirme sırasında çürüme etkisi yaşayabilir. Depo fiyatlarını denince de firmamız müşterilerine en uygun fiyat talebi vererek deneyimli ekibiyle en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bulunduğumuz dönem covid-19 nedeniyle insanlar hijyenik olmaya çok dikkat etmektedir. Eşyalarını da en iyi şekilde titiz yerlerde depolamak isterler müşterilerimizin eşyaları depolarımıza gelmeden 1 gün önce eşyaların koyulacağı oda temizlenir ve altı saat gibi uzun bir sürede oda havalandırılır.

Güvenli Eşya Depolama

Güvenli eşya depolama firması denilince tüm genelde müşterilerimiz firmalara güvenmemektedir. Bunun nedeni ise ev taşıma ve depolama hizmetinde yüzlerce insan mağdur kalmıştır. İnsanlar eşyalarını teslim edeceği insanları araştırmayarak güvenmektedir. Güvenilen bu insanlar bizim tabirimizle merdiven altı hizmet vermektedirler. Demek istediğimiz bulunduğumuz sektörde insanlar kaçak hizmet vermektedirler. Bu yüzdende insanların eşyalarına zarar verip haksız fiyat alıp oldukları yerden kaçmaktadırlar. Eğer sizde böyle bir haksızlığa uğradıysanız firmaya hukuki işlem açabilir ve hakkınız olan her şeyi alabilirsiniz. Firmamıza gelince 7/24 aktif kameralarımız ve özel oda güvencemizle hiç bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmez. Eşyaları sizden aldığımız itibaren eşyanın tüm sorumluluğunu firmamız üstlenir.

Eşyalarınız hiç bir şekilde geri almak istediğiniz zaman çürük, eşya hırsızlığı gibi hoş görülmeyen konular yaşamazsınız. Zaten eşyalarınızı kendi güvencemize almadan önce kurumsal evraklar ve sigortalama gibi bir çok evrak imzalanır. Eşyalarınız hafta içinde bir gün çalışanlarımız sayesinde hem incelenmektedir hem de odayı hafta içinde bir gün hava alması şattır.

Bu yazımız ile ilgili Öne Çıkan Diğer Yazılarımız:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir