Eşyalarımı depoya koymak istiyorum – diyenlere Büyük Nakliye Deposu

Eşyalarımı depoya koymak istiyorum diyenlere 8540 metrekarelik büyük nakliye deposu ile hizmet veriyoruz. Türkiyenin neresinde olursanız olun eşya depolama konusunda size yardımcı olabilecek kalitede ve büyüklükte depolara sahibiz. Büyük nakliye depoları içinde eşya depolatmak istediğinizde bir çok yöntemi olan sistemler size sunulacaktır. Bunlardan en çok kullanılan yöntem sandıklama ile depolamaktır. Eşyalarını depoya koymak isteyenler için en uygun fiyatlar sandıklama yönteminde verilebilmektedir. Metreküp hesabına göre fiyatlandırma belirlenirken, eşyalarınızın hacmine göre sandıklar seçilerek içine yerleştirilirler. Büyük sandıklar 30 metreküp eşya depolayabilmektedir. Ayrıca 20 ve 10 metreküp eşya alabilen sandıklarımız da mevcuttur. Bunun dışında bir de oda içinde saklama yöntemimiz var. Oda içinde eşya koymak için odanın kiralanması gereklidir. Odayı kiraladığınız zaman içine başka müşterinin eşya koyması mümkün olmamaktadır. Oda kiralama fiyatları sandıklamaya göre daha yüksektir ancak, eşyalarınızı oda içinde dilediğiniz gibi depolayabilmektesiniz.

depolama alanı

depolama alanı

Eşyalarımı depoya koymak istiyorum ne yapmalıyım ?

Öncelikle hangi ilde eşya depolatmak istiyorsanız o ilde deposu olan firmayı tercih edebilirsiniz. Ancak bazı firmaları (Örneğin bizim firma) bir çok ilde deposu olduğu için hangi ilden aradığınızı söylemenizle o ildeki eşya depolama birimine sizi yönlendirmektedir. Firmamız eşyalarınızı depolarken daha kısa mesafede olmasına hassasiyet gösterir. Ancak bir il içinde herhangi bir ilçede depo olması diğer ilçelerde oturan müşterilerimizin daha da yakın bir depo aramasını gerektirmez. Çünkü depolar genelde il sınırlarına yakın bölgelerde olur ve bu nedenle ilçelerin hangisinden ararsanız arayın il sınırına yakın bölgede depolama yapılacaktır. Eşya depolaması yapılırken fiyat ve güvenlik seçeneklerine daha çok önem vermelisiniz. Bunlar nelerdir bir göz atalım.

Depoya eşya koyarken hangi kriterleri gözden geçirmeliyim ?

Kaç metreküp eşyaya sahip olursanız olun depoya göndereceğiniz eşyanızı sigortalatarak tespit ettirin. Bazı müşterilerin eşyalarının gelmediğini söyleme ihtimali vardır. Bunun sebebi nakliye firması da olabilir, müşteriden de kaynaklanabilir. Her iki tarafın töhmet altında kalmaması için eşyaların belirlenerek sigortalanması en doğru kriterdir. Ayrıca eşyaların sağlam olup olmadığını gözlemleyebilirsiniz. Bunun dışında teslimat tarihine ve ödenecek fiyatların net olarak belirlenmesine göz atmalısınız. Bu tür kriterlere depolama sırasında veya öncesinde bakarak bilgi sahibi olursanız ileride sorun yaşamazsınız. Ancak büyük nakliye firmaları (mesela ; bizim gibi firmalar) bu tür sorunları asla yaşamayacağınız kurumsallaşmış şirketlerdir. Büyük nakliye firmaları ile depolama çalışması yaptırdığınız zaman kafanızdaki tüm soruları silip atabilirsiniz.

Eşyalarımı depoya koymak istiyorum yeterli alan varmıdır ?

Büyük nakliye depoları kuran firmalara depolama işi verirseniz böyle bir soruya ihtiyacınız kalmaz. Örneğin bizim firmamızın İstanbul içinde 39 farklı noktada en küçüğü 1850 metrekare en büyüğü 4250 metrekarelik depolarımız vardır. Bu depolarda her yıl her zaman müşterimize yetecek kadar alan mutlaka olur. Ayrıca Türkiye’nin diğer şehirlerinde de bazılarında bir kaç tane bazılarında ise birer tane olmak üzere toplam 185 tane daha nakliye deposu vardır. Bu depolara eşya teslim ettiğinizde size ayıracak yerimiz her zaman olmaktadır. Sakın merak etmeyin. Eğer eşyalarınızı depolayacak alan bulamasak üst-üste tıkış pıkış istif etmeyi asla yapmayız. Böyle durumlarda eşyanızı en yakın şehir deposuna götürür ama bunun maliyetini size yansıtmayız. Fiyatlarımızı yine kendi şehrinizdeki depolama fiyatları üzerinden veririz. Müşterimizin her zaman haklı olduğunu düşünür ve memnuniyetinden asla ödün vermeyiz.

Eşya depolama hizmetleri

Eşya depolamanın bir çok türü vardır. Bunları sizlerle paylaşarak hangisini yapmak istediğinize karar vermenizde yardımcı olmaya çalışacağız.

1) Pratik depolama

Eşyalarınızı evinizden teslim alırken kamyonumuzun kasasında bulunan taşınabilir eşya deposuna tüm eşyalarınızı yerleştiririz. Taşınabilir eşya depomuz konteyner malzemesinden üretilmiş özel eşya depolarıdır. Burdaki amaç eşyanızı saklanacak olan depo konteynerine gözünüzün önünde koyarız. Konteynerin anahtarını size teslim ederiz. Bu sayede eşyalarınızın konteynerinin asla açılamayacağından emin olmuş olursunuz. Bunu bazı müşterilerimiz özellikle talep ederler. Bu depolama türünün şöyle bir kolaylığı daha olmaktadır. Mesela eşyanızı İstanbul’daki bir depoda tuttuğumuzu varsayalım. Siz eşyanızı teslim alacağınız şehiri değiştirdiniz ve eşyaların İzmir’e gelmesini istediniz, diyelim. Bu tür bir depolama yapıldığında eşyalarınızı yeniden taşırken konteyner içindeki düzeni bozulmayacağı için hem eşyaların kırışması veya başka bir şekilde zarar görmemesinin önüne geçilir, ve hem de eşyalarınızın kaybolmamasını garanti etmiş olursunuz. Bizim açımızdan diğer türlerde de sorun yoktur, eşyanızı korumak bizim görevimizdir, ancak bazı müşterilerimiz bu konuda hassastır ve emin olmak isterler. Böyle durumlarda bu tür bir depolama aklınızdaki soruları silmeye yardımcı olacaktır. Pratik depo fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz firmamızın telefonlarını arayabilirsiniz.

2) Özel oda içinde depolama

Bazı müşterilerimizin depolama tercihleri daha farklıdır. Özellikle uzun vadede eşyalarını depolatmak istediklerinde eşyalarının başına bir hal gelmemesi konusunda endişelidirler. Bu tür sorunları göğüsleyecek en iyi sistem oda kiralama yöntemidir. Bütün eşyalarınızı depomuzdaki bir oda içine koyarız. Anahtarını size teslim ederiz. Deponun içindeki eşyaların başka kimselerce görülmemesi ve ellenmemesi hususunda emin olmuş olursunuz. Ayrıca oda içinde eşyalarınızı daha intizamlı koymak için bir çok araç vardır. Mesela kırışmaması gereken eşyalarınızı elbise askılıklarına asabilme imkanınız vardır. Bu size özel bir depolama türüdür. Bundan yararlanarak daha lüks depolatma yaptırabilirsiniz. Bunun fiyatları diğerlerine göre bir miktar daha yüksektir.

oda içinde depolama

oda içinde depolama

3) Sandık içinde depolama

En çok kullanılan depolama türü sandıklamadır. Eşyalarınızı paketledikten sonra metreküp hacmine göre sandıkların içine yerleştirerek saklama yaparız. Sandıklarımız bilinen tahta sandıklardan çok farklıdır. Kesinlikle nem, toz gibi zararlıları içine almazlar. Böylece eşyalarınızın uzun vadede zarar görmesine kesin olarak koruma yapılmış olur. Ayrıca sandıkların taşınması ve yerleştirilmesi kolaydır. Antrepo içinde de muhafaza edilebilirler. Her bir sandık Forkliftler ile taşınarak ilgili yerlere konulmaktadır. Dolayısıyla yere düşme ve dağılma gibi sorunlarla karşılaşmayız. Bu tür bir depolama yaptırmak sizin için en uygun fiyatlar olarak geri dönecektir. Ucuz bir fiyata eşya depolamak istediğinizde bu sistemi tercih edersiniz.

sandıklama

sandıklama

Büyük Nakliye Deposu

Firmamızın İstanbul’da çok büyük nakliye deposu var. İstanbul’un hangi ilçesinden olursa olsun eşyanızı muhafaza edebilecek yeterliliğe sahip büyükçe bir nakliye deposuna sahibiz. Üstelik bu depoda, antrepo alanı, kiralık odalar, sandıklama depoları, pratik eşya konteyneri için ayrıca depo alanı mevcuttur. Bunun dışında iş yerlerinin makinelerini depolayabileceğimiz özel bir alana da sahibiz. Eşyanızın türü ne olursa olsun onun için bir depolama alanına ve miktarı ne kadar olursa olsun depolatabilecek kapasiteye sahibiz. Büyük nakliye depomuz Ataşehir’de ve 6480 metrekaredir. Eşya depolama ihtiyaçlarınızı itina ile karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. Hemen şimdi acil depolama ihtiyaçlarınızı için bizi arayabilirsiniz.