Eşya Depolama

 

Firmamız Mega İstanbul Nakliyat kuruluşunun 41 yılından sonra 23 yılında depolama hizmetini ortaya çıkarmıştır.  Eşya depolama şirketi olarak kurumsal ve profesyonel bir şekilde depolama hizmeti sunmaktayız. Eşya depolama günümüzde yoğun bir istekle istenmektedir. Eşya depolama hizmetinde yanlış firma seçimi sırasında eşyalarınız büyük bir sıkıntıya girer. Bazı firmalar eşya depolarını normal evlere koyar bu çok yanlış bir hizmettir. Oysaki firmamız Türkiye genelinde 24 adet depolama bölümü bulunan ve her depomuzda 7/24 saat güncel bir şekilde eşya alan depolarımız bulunmaktadır. Müşterimiz istediği zaman eşyalarını görebilir ve istediği zaman eşyalarını depomuzdan çıkarabilmektedir. Firmamız tarafından her müşterimize özel depo odalarımız bulunmaktadır. Bu odalar eşya girişinde veya eşya çıkışında dezenfektelerle ince bir şekilde temizlenir. Depolarımız rutubetsiz  havalandırmalı ve temiz odalara sahiptir. Garantili ve sigortalı depolarımıza gönül rahatlığıyla  eşyanızı bırakabilir ve bize güvenebilirsiniz. Profesyonel kadromuz ve pratik çözümlerimizle aynı gün eşyalar depolara koyulur.

Evden Eve Depolama

Evden eve depolama denilince firmamız evden eve depolama hizmetine özel depolarımız bulunmaktadır. Bunun nedeni ise ev eşyaları hassas ve kırılgan oldukları için evden eve nakliyat sırasında özel depolarımıza aynı gün yerleştirmekteyiz. Müşterilerimiz isteğiyle Türkiye genelinde 24 çeşit depolama alanımız bulunduğu için müşterimiz isteği her bölgemizde bulundurmaktayız. Bu yaptığım hizmetler müşterimizin eşyalarına mutluluğu görmek için yaptığımız hizmettir. Müşterilerimize sunduğumuz bu hizmetleri Türkiye genelinde çok firma gerçekleştirmektedir. Bu nedenle firmamız eşya depolama veya evden eve nakliyat sektöründe ilk numaralara girmeye hak kazanmıştır. Bunun nedeni ise firmamız Mega İstanbul Nakliyat’ın dünya genelinde evden eve nakliyat sektöründe uygun hizmet uygulaması bunlardan bir kaç tanesi uluslararası nakliyat, havayolu taşımacılık, karayolu taşımacılık hizmetlerini çok firma sunduğu için ve firmamız çalışmalarını uygun ve profesyonel bir şekilde sunduğu için tabi ilk sıralarda olmamız hakkımızdır.

Sigortalı Eşya Depolama

Firmamız Mega İstanbul Nakliyat sigortalı evden eve nakliyat hizmet sunduğu gibi sigortalı eşya depolama hizmetinizde sunmaktayız. Firmamız müşterimizle anlaşmadan önce eşya depolama hakkında tüm hizmetleri anlatır. Öncelik sigortalı eşya depolama olduğu için sigortalı depolama hizmetimizi detaylı bir şekilde anlatır. İlk öncelikle firmamız müşteriyle anlaştıktan sonra sigortalı eşya depolamaya uygun evrak düzenlenir ve imzalanır. Sigortalı eşya depolama ne diye merak ediyorsanız. Firmamız tarafından depomuza görülen müşterimizin eşyasını firmamız tarafından  zarar görmesi veya depolarımızda eşyaların zarar görmesi esnasında firmamız devreye girerek zarar gören eşya hakkında evrak hazırlayarak eski haline getirilmeye çalışılır. Aksi takdirde eski haline geri düzenlenmiyorsa firmamız tarafından ücreti ödenir veya aynı malzemeye ait malzeme alınır. Bu seçeneklerden birini müşterimiz seçer ve bizde uygularız. İşimiz müşterimizi yüz üstü bırakmamak 41 yıldır sunduğumuz hizmete dayanarak müşterilerimizi ev taşıma veya ev depolama çalışmalarına çok güzel gerçekleştirmeye devam etmekteyiz.

İsterseniz evden eve nakliyat hizmetimizde fiyat teklifi alabilirsiniz?

Eşya Depolama Fiyatları

Kuruluşumuzun 41 yılından beri firmamız Mega İstanbul Nakliyat her yıl müşterilerimizin eşya depolama veya evden eve nakliyat hizmetinde bir çok indirimler ve uygun fiyat hizmeti sunmaktadır. Mesela firmamız şuan bulunduğumuz kış ayına özel tüm eşya taşımada, eşya depolama veya yük taşıma hizmetlerinde %20 kış ayına özel indirim uygulamaktadır. Firmamız hem uygun fiyat verdiği gibi bide üstüne yıl içinde şok indirimli fiyatlar sunmaktadır. Bu indirim hizmetini veren çok az firmalardan biriyiz. Gelelim eşya depolama fiyatlarına firmamız müşterimizin cebini yormadan aylık veya yılık ücret alabilmektedir. Ayrıca detaylı bir şekilde fiyat almak için iletişim kısmına girerek bizi arayabilirsiniz. Eşya depolama Fiyatları aşağıya sunmuşuzdur;

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları Fiyatlar
1+1 Oda Eşya Depolama Fiyatlarımız 200 TL + (Sigorta + Kdv )
2+1 Oda Eşya Depolama Fiyatlarımız 300 TL + (Sigorta + Kdv )
3+1 Oda Eşya Depolama Fiyatlarımız 500 TL + (Sigorta + Kdv )
4+1 Oda Eşya Depolama Fiyatlarımız 600 TL + (Sigorta + Kdv )
Çok Eşyalı Ev veya Yük Fiyatlarımız 800 TL + (Sigorta + Kdv )

Asansörlü Eşya Depolama

Asansörlü Eşya Depolama hizmeti Türkiye genelinde çok az firmanın yaptığı hizmetlerden bir tanesidir. Asansörlü eşya depolama denince eşya depolama hizmetinin yapılacak binanın veya sitenin vb. yerlerin durumunun müsait olmamasında firmamız balkondan pencereden veya terastan eşya taşıma yapmaktadır. Eğer ki eşyanız pencereden, balkondan vb. gibi açık yerlere sığmıyorsa firmamız pencereyi veya balkonu yerinden sökerek çalışma yapar. Korkmayın eşya taşıma hizmetimiz bitince pencerenizi veya balkonunuzu daha iyi bir şekilde yerine monatlarız. Asansörlü eşya depolama hizmetimiz ücretsizdir. Firmamız Türkiye genelinde asansörlü eşya depolama veya asansörlü eşya taşıma hizmetini tek ücretsiz yapan firmalar arasında birinci sıradadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir