Eşya Depolama Birimleri

Eşya depolama birimleri firmamız tarafından Türkiye bir çok yerde eşya depolama birimlerimiz mevcuttur. Bu birimler 7/24 saat aktif bir şekilde durmamaksınız eşya veya yük gibi şeylerin giriş çıkışı yapılmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde toplam 10 adet birimi vardır. Bu demek olmuyor ki sadece birimlerimizin olduğu illerde çalışma yapıyor olmamız şehirler arası eşya depolama ile istediğiniz bire eşyalarınızı nakledebiliriz. Yani demek istediğimiz nerde oturuyor olursanız olun firmamızı arayarak eşya depolama hizmeti yapabilirsiniz. Ayrıca birimlerimiz her ilde 2 tane bölgeden oluşan birimlerimiz vardır. Bu birimler Covid19 nedeniyle her gün iş çıkışı veya eşya giriş çıkışı esnasında bulunan odalar dezenfektenle detaylı bir şekilde temizlenmektedir.

Firmamız ilk birimini 1998 yılında İstanbul Kadıköy ilçesinde açmıştır. O zamanlar eşya veya yük depolama gibi hizmetleri çok az olma nedeniyle sadece 1 tane birimimiz mevcuttur. Gün geçtikçe firmamız teknolojiyle gelişerek kendi büyütmekteydi ve şuan ulaştığımız durum firmamız çabalayarak geldiği bu yerler müşterilerimiz ve farklı firmalar tarafından firmamız tasdiklenmektedir ve bu durum bizi daha çok mutlu ederek firmamızı büyütmeye çabalamaktayız . Aşağıda Siz müşterilerimize hangi bölgelerde birimlerimiz olduğunu sunmuşuzdur;

  • İstanbul – Ataşehir
  • İstanbul – Beylikdüzü
  • Ankara – Atakent
  • Ankara – Akyurt
  • Adana – Akkapı
  • Adana – Sarıçam
  • Erzurum – Aziziye
  • Erzurum – Karayazı
  • Adıyaman – Bahçecik
  • Adıyaman – Cumhuriyet

Güvenilir Eşya Depolama

Güvenilir eşya depolama hizmeti tüm müşterilerimiz gibi sizde eşyalarınızı nerde barındırdığımız veya eşyalarınızın başına bir şey gelmesi gibi aklınıza bir çok şekilde soru gelebilir. Firmamız yukarda belirtiği illerde titiz eşya depolama ve 7/24 kamera sistemli birimlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Siz bize eşyalarınızı emanet etmeden önce bir çok şekilde evrak düzenlenmektedir. Bu evrakların biride eşyalarınızın güvenliği ve sağlığı ile ilgilidir. Eşyalarınıza firmamız tarafında depolama esnasında veya eşya taşıma esnasında firmamız tarafından gelecek tüm zararları firmamız karşılamaktadır. Genelde böyle kötü bir şeye rast gelemeyiz. Kadromuz eşya paketleme ve eşya taşıma sırasında en üst seviye işlem yapmaktadır. Depola koyulma sırasında ise hava geçirmez odalarımıza. Koyulur siz eşyalarınızı geri alana kadar eşyalarınız odası açılmaz veya siz isterseniz eşyalarınıza bakabilirsiniz.

Firmamız asansörlü eşya depolama hizmetinde yapmaktadır isterseniz göz atabilirsiniz?

Titiz Eşya Depolama Firmaları

Titiz eşya depolama firmaları hizmetinde firmamız Mega İstanbul Nakliyat ister taşıma sırasında ister depolama sırasında en üst derecede çalışma yapmaktadır. Ayrıca covid19 nedeniyle taşıma ve depolama hizmetini maske ve eldiven ile yapılmaktadır. Depolarımızda ise eşya girişinde depo odalarımız titiz bir şekilde dezenfektelerle temizlenmektedir ve eşyanın hava geçirmeyecek şekilde depolarımıza koyulmaktadır. Titiz eşya depolama hizmetinde en önemli husus eşya veya yük paketleme hizmetidir. Eşyalarınızı veya yüklerinizi paketlerken hava geçirmeyecek şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde eşyalarınız hava geçirerek pislenebilir ve dışardan gelen kokulara ve virüslere karşı korunaksız olabilir. Firmamız 3 şekilde eşya paketler ilk öncelikle strejlenir ondan sonra hava geçirmeyen patpatlarla sarılır tekrar strajlenir ve toz geçirmesin diye battaniyelerle sarılıp bantlanır ve taşıma işlemi başlayarak depolarımıza götürülmek üzere yola çıkarılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir