Esenyurt evden eve nakliyat

İstanbul Esenyurt ilçesinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Ev taşıma, Eşya depolama gibi önemli taşınma ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere kapsamlı nakliyat çalışmaları başlattık. Yaz aylarında İstanbul ilçelerine indirimli nakliyat fiyatları vermeye başladık. Esenyurt evden eve nakliyat firmaları içinden seçkin bir kuruluş olarak yıllardır siz değerli müşterilerimizin kalbini kazanan çalışmalarıyla bildiğiniz EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızın Esenyurt’taki birimi ile artık size daha hızlı ulaşım imkanı getiriyoruz. İstanbul evden eve nakliyat bölgesinin en çok nüfus yoğunluğu ve ev sayısına sahip olan Esenyurtta yılda 800-1000 arası nakliyat hizmeti sağlamaktayız. Eviniz Esenyurtta ise İstanbulun hangi mahallesinden olursa olsun taşınma isteğinize Esenyurt evden eve nakliyat ekibimizle yardımcı oluruz. Bizden bir nakliyat çalışması için teklif verdiğinizde hemen size bir Expertiz uzmanı göndeririz. Ücretsiz yapacağı expertiz çalışmasında eşyalarınızın ne kadar yer kapladığını metreküp hesabına göre değerlendirir ve Esenyurt merke ekibimize bildirir. Ekibimiz eşyalarınızı ambalajlamak üzere hızlıca yola çıkar ve çok kısa sürede evinize ulaşır. Esenyurtta mahalleler arasında bazı yerlerde dar yollar olduğunda dolayı bu güzergaha küçük kamyonlarımızı dahil ederiz. Endişelenmeyin.. Nakliyat kamyonumuz kaç adet olursa olsun fiyatlar sadece metreküp hesabı ile yapılır. Peki eşyalarınızı nasıl taşırız ?

Esenyurtta taşımacılık ?

Eşyaşların taşınması aşaması çok basamaklı bir  plan dahiline göre yapılır. Öncelikle Eşyalarınızın durumunu belirlemek üzere bir expertzi gönderdiğimizi söylemiştik. Expertiz ekibimiz eşyalarınızı tespit ettikten sonra sigortalam işlemlerimizi başlatırız. Esenyurtta bir sigorta acentası ile sigortalama yapmak isterseniz, dilerseniz o şekilde sigortalama da yapabiliriz, varsayılan olarak anlaştığımız Anadolu sigorta firması ile eşyalarınızı sigortalamayı öneririz. Sigortalama işlemleri bittikten sonra eşyalarınızı ambalajlama işini yaparız. Ambalajlama yönteminde kullandığımız detaylı çalışma stilleri vardır. Mesela kırılabilecek eşyaları önce streçleriz, sonra köşeli olanlara köşelik takarız, son olarak havalı naylon paketlerimizle ambalajlarız. Bu aşamadan sonra kırılabilir eşyaları ayrı ayrı çelik kolilere koyarız. Bu şekilde kırılmaların önüne kesin olarak geçeriz. Paketleme sonrası eşyaların nakliye kamyonuna yüklenmesini yetkili uzman arkadaşlarımız yapar. Sonrasında eğer montajı yapılması gereken eşyalar varsa onların montajı tamiri yapılır. Taşınacağınız eve doğru yola çıkılır ve teslimatta da aynı şekilde montaj işleri varsa onlar da tamamlanarak müşterimizin memnuniyeti kazanılır.

Esenyurt evden eve nakliye.

Yük ve eşya taşıma çalışmaları da yapıyoruz. Amacımız sadece evinizi taşımak değildir. Hehangi bir eşyanızı taşıtmak istediğinizde nakliye ekibimiz size yardım edecektir. Esenyurt evden eve nakliyat irtibat birimimiz bu ilçede indirimli nakliye ücretleri uygulamaya başladı. Sizde nakliye çalışmalarından uygun fiyatlara yararlanmak isterseniz hemen bizi arayabilir fiyatlarla ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Esenyurt eşya depolama.

İstanbul’daki en iddalı eşya ambarını firmamız kurmuştur. İstanbulun en büyük eşya depolarında güvenlik seviyesini üst düzey sağlayan koruma amirlerimizle sistemli bir çalışma yapıyoruz. Aylık eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize depo içinde kapalı kabinlerde yada sandıklarda depolama yapma imkanı veriyoruz. Bunun yanı sıra depolama sistemlerimizde kişiye özel odalarımız da var. İster yıllık ister aylık oda kiralayarak eşyalarınızı uzun süreli saklayabiliyoruz. Üstelik tüm eşyalarınız sigortalı şekilde korunmaktadır.

Esenyurt nakliyat bölgeleri.

Esenyurtta aşağıdaki 20 mahalleye evden eve nakliyat işleri yapıyoruz :

Akçaburgaz
Ardıçlı
Atatürk
Cumhuriyet
Esenkent
Fatih
Güzelyurt
İncirtepe
İnönü
İstiklal
Mehterçeşme
Merkez
Namık Kemal
Örnek
Pınar
Saadetdere
Sanayi
Talatpaşa
Yenikent
Yeşilkent