Erenköy evden eve nakliyat

Erenköy evden eve nakliyat

Erenköydeki şubemiz size ev taşımacılığı ve evden eve nakliyat alanında hizmet veriyor. Erenköy evden eve nakliyat ekibimizle Kadıköydeki sağladığımız nakliyecilik başarısını burada da üst sıralarda tutmaya devam etmek istiyoruz. Bu sebeple Erenköyde yapacağımız nakliyat işlerine oldukça itina gösteren ekip arkadaşlarımızı seçiyor ve çalıştırıyoruz. Evden eve nakliyat nedir ve Erenköydeki çalışma sistemimizde neler var ? Bir göz atalım. Erenköyde evden eve nakliyat çalışmaların için önce müşterimizle temasa geçeriz. Erenköydeki evinin adresini alarak bir Expertiz çalışması yapmak üzere Expertiz görevlimizi göndeririz. Bu görevli çalışanımız size ücretsiz olarak taşıma planı hakkında ve fiyatlar ile ilgili bilgileri aktarır. Yapılacak nakliyatta mutabık olunduğunda çalışmalara başlarız. İlk yapılacak olan işlem eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesidir. Bunun için önce kırılacak olan eşyaları streç ile sararak, köşelerinden karton köşeliklerle kırılmalarına mani olacak şekilde sarıyoruz. Sonrasında kırılacak eşyaları havalı naylon ambalajlarımızla kuvvetlice paketliyoruz. Son olarak kırılacak eşyalarınızı çelik kutu kolilere diziyor ve kolileri tam muhafaza olacak şekilde bantlıyor ve üzerlerine “kırılacak eşyadır” yazısı yazarak taşımaya hazır hale getiriyoruz. Sonrasında diğer küçük eşyaları bu şekilde paketledikten sonra en sona büyük eşyaları bırakıyoruz. Büyük eşyaların paketlenmesinden bir örnek verecek olursak mesela ; kanepenizi önce streçliyor üzerine herhangi bir boya bulaşmasına mani oluyoruz. Arkasından havalı naylonlarımızla büsbütün sarıyoruz. Bu şekilde kanepenizi de taşımaya hazır hale getiriyoruz. Paketleme süresi sabah saatlerinde başladığımızı varsayarsak öğlen 2 gibi bitiyor. Sonrasında eşyaları kamyonlara nakletmeye sıra geliyor.

Nakliyat kamyonlarımız eşyalarınızı ayrı ayrı bölümlerde tutarak taşıma planı yapar. Kırılacak eşyalarınızı En ön bölümdeki ayrı bölmede kolileri dizmek suretiyle yapar. kırılacak eşyalar ile diğer eşyalar arasına bir ayrı bölme eklenir. Sonrasında en arka kısıma büyük eşyalarınızı koyarız. Ev taşıma işini bu şekilde yapıyoruz. Peki bu iş kaç paraya yapılıyor, şimdi ona bakalım.

Erenköy evden eve nakliyat fiyatları

Fiyatlarımız İstanbuldaki en uygun fiyat veren ve bütçenizi zorlamayan bir ölçüde verilmektedir. EŞyalarınızı metreküp hesabına göre ve yol mesafesine göre bir fiyat ile taşıyoruz. Erenköy evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1000-2000 TL aralığında oluyor. Burdaki fiyat kaymasını değiştiren hususlardan bir tanesi de sigortalı eşya taşıma seçimidir. Sigorta anlaşmalı firmamız ile taşıtacağınız eşyalarda fiyat değişimi olmazken başka bir sigorta firması seçtiğinizde o firmaya göre fiyat değişikliği yansıtılmaktadır. Sizin için en doğru ve en uygun nakliyat fiyatını almak için firmamızın telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Erenköy evden eve nakliyat telefonları

Erenköyde eviniz varsa bu taşıtmayı size en yakın birimimiz olan Erenköy nakliyat birimini arayarak hızlıca yaptırabilirsiniz. Telefonumuzu aradığınızda Erenköyde oturuyorsanız otomatik sistemimiz sizi hemen erenköydeki nakliyat iletişim birimimize yönlendirir ve hızlıca fiyat ve taşıma bilgilerini alableceğiniz yetkilimiz ile irtibata geçersiniz. Aşağıdaki telefonlardan birini arayarak evinizi Erenköyden bir başka yere taşıtabilirsiniz.

Bu telefonlar sadece bizim firmamızın irtibat telefonlarıdır. Peki başka firmalar da Erenköyde hizmet yapıyor mu ? Elbette yapıyor bir çok kaliteli evden eve nakliyat firması bu mahalleye hizmet verir. Biz onların ismini de sizinle paylaşarak müşterimize alternatif nakliyat fikirleri sunuyoruz.

Erenköy evden eve nakliyat firmaları

Evden eve nakliyat firmalarının Erenköydeki en popüler olan simlerini burda bulabilirsiniz. Dilerseniz bu firmalardan da nakliyat bilgisi alabilirsiniz. İşte size Erenköy nakliyat firmaları için bir kısa liste :

Aydınoğlu nakliyat
Atiker nakliyat
Muratoğlu nakliyat
Davutoğlu nakliyat
Gültaş nakliyat
Ekiptaş nakliyat
Devsoy nakliyat ve taşımacılık
Prim nakliyecilik
Özatik taşımacılık

Erenköy evden eve nakliye

Nakliye işleri için ayrıca bir çalışma başlattık. Erenköy de yapılması istenen nakliye işlerini bu araçlarımız ve sistemimiz ile hem hızlı hemde ucuz yapıyoruz. Erenköy evden eve nakliye ekibimiz orta boyutlu ve küçük boyutlu kamyonlar ve bunun yanında da transporter araçlarımızla nakliye işlerinizde ucuz fiyat alabilmenizi sağlar. Büyük araçlar daha büyük hizmetlerimiz olan taşımasılık ile ilgilidir. Ayrıca Erenköyde asansörlü nakliye işi de yapıyoruz. Apartman katlarından aşağıya indirilemeyen eşyalarınızı çok kısa bir sürede büyük hassasiyeti olan nakliye asansörlerimizle indirebiliyoruz. Üstelik bu işler için ödediğiniz ücretler de bütçenize çok uygun olacaktır. Erenköy nakliye fiyatları 800-1800 TL aralığında kişisel duruma göre değişen fiyatlarla yapılmaktadır.

Erenköy evden eve taşımacılık

Taşımacılık işini şehirler arası nakliyat işi istendiğinde yapıyoruz. Erenköy taşımacılık firmamızın bu konuda size yardımı Erenköyden bir başka şehire nakliyat işi yaptırmak istediğinizde olacaktır. Erenköy evden eve taşımacılık firmaları arasında en deneyimi olan firma bizim firmamızdır. 34 yıllık taşımacılık anlayışı ve deneyimi ile Erenköyden bir başka şehire evinizi güvenle taşımaktadır. Sadece şehirler arası değil uluslar arası taşımacılık hizmeti de veriyoruz. Bunun için oluşturduğumuz lojistik merkezimizden yurt dışına taşıma işini yürütüyoruz. Erenköy nakliyat birimimizle hemen iletişime geçin eşyalarınızı taşımayı garantiye alın.

Erenköy eşya depolama

İşimiz sadece taşımacılık değildir. Eşyalarınızı güvenle saklayacağımız depolarımızla eşya depolama işi de yapıyoruz. Erenköy eşya depolama merkezindeki ekip arkadaşlarımızı evinize yönlendiriyoruz. Eşyalarınızın durumunu tespit ettikten sonra eşya depolarımızdan size en yakın olanına götürmek üzere el sıkışıyoruz. Erenköy eşya depolama ambarlarımız oldukça büyük ve merkezi Ataşehirdedir. 3 katlı binanın tamamı eşya ambarıdır ve tarafımıza aittir. Eşyalarınızın hırsızlığa yangına veya diğer afet durumlarına karşı kesin koruma sağlanması için tam güvenli sistemi olan büyük nakliyat ambarımızda eşyalarınızı saklıyoruz. Erenköy eşya depolama firmaları içinde en seçkin firma olan şirketimiz size fiyatta da seçkin bir ücret vermektedir. Eşyalarınızın saklanmasında aylık veya yıllık kiralama bedeli üzerinden metreküp hesabı ile ücretlendirdiğimiz eşya saklama fiyatları ile bütçenizi asla zorlamıyoruz. hemen şimdi telefonlarımızı arayarak Erenköye yaptığımız eşya depolama indirimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Erenköye yaptığımız nakliyat çalışmalarımız

Her yıl Erenköyde yüzlerce nakliyat hizmeti vermeye devam ediyoruz. 2017 yılında da bu hizmetlerin devamını yapıyoruz ancak ilk defa yaptığımız hizmetlerin bazılarını sayfamızda yazarak hangi alanlarda iş yaptığımızı anlamanızı sağlıyoruz. Şimdi gelelim 2017 yılında Erenköyde yaptığımız evden eve nakliyat işlerinin bir kısmından örneklere :

Erenköy Ethemefendi caddesine evden eve nakliyat işi yaptık (1.5.2017).

Erenköyün en popüler caddesi olan Ethemefendi caddesindeki 6 katlı apartmandaki iki müşterimizin eşyalarını yeniledik. Eski eşyalarını Nakliyat depomuza kaldırtan müşterimiz yeni satın aldığı eşyalarını evine taşımamızı istedi. İşimiz nakliyattır ve en iyisini yapmak için çalışıyoruz. Müşterimizin tüm eski eşyalarını nakliya ambarımızda yıllık kira karşılığında sakladık. Yeni eşyalarını boşalttığımız dairesine yerleştirdik. Bazı marangoz ve elektrik işleri çıktığı için onları da biz yaparak müşterimize tam teslim taşıma sunduk. Siz de evinizi bu şekilde yeniletebilirsiniz.

Erenköy Haydar Ertan koru evlerine ev taşıdık (2.2.2017).

Erenköydeki nakliya işlerinden bir tanesini de Haydar Ertan koru evlerine yaptık. Bu evler eski olduğu için eşyaların bir kaçı merdiven dairesinden girmedi ve hemen devreye asansörlü nakliyat ekibimiz girdi. Ancak balkondan da yeterli büyüklüğe ulaşamadığımız için evin penceresini tamamıyla çıkararak eşyaları binaya naklettik. Eşya nakli bittikten sonra binanın penceresini aynı şekilde montajını yaparak müşterimizin eşya taşıma işini sorunsuz şekilde teslim ettik. Eşyalarınız binanıza girmiyorsa bizi arayın hemen çözüm üretelim.

Erenköy evden eve nakliyat ücretleri yenilendi. 2017 yılı itibarıyle artık Erenköyden bir ev taşıma isteğinde bulunan müşterilerimize yaz ayı boyunca %20 indirim yapılacaktır. İndirimler Ağustos sonuna kadar geçerlidir. İstanbul içi nakliyat işlerinde geçerlidir. İstanbul dışına bir nakliyat olduğunda ise indirim oranı %15 olacaktır.