Kadıköy Erenköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Erenköy Mahallesinde yıllardır verdiğimiz hizmetin yanı sıra siz müşterilerimizi güven duygusunu kazanmak ve müşterilerimizi memnun etmektir. Kadıköy mahallesinde 21 tane mahalle vardır. Biz bu tüm mahallerde 1978’den beri adımızı duyurmuşuzdur. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat sadece Kadıköy evden eve nakliyat sektöründe adını duyurmamıştır. İstanbul genelinde tüm mahalle ve sokaklarda adımızı duyurmuşuzdur ve firmamızı büyütmeye de devam ediyoruz. Bulunduğumuz sektörde rekabetin çok olduğu için her firma kendi firmasını büyütmek ve evden eve taşımayı kolaylaştırmak istiyordur. Geçmişte firmamız Türkiye genelinde 1 numaraya gelmiştir. Geçmişte 1978 – 1999 arası bir çok ünlü sanatçının evini taşımışızdır.

Kadıköy Erenköy Parça Eşya Taşıma

Kadıköy Erenköy Mahallesi dahil bazı müşterilerimiz eşya taşıma sırasında çok az bir eşya taşımak ister yada depolama yapılmasını ister. Evden eve nakliyat sektöründe parça eşya taşıma hizmetini çok az nakliyat firması yapmaktadır. Biz bu nakliyat firmalarından biriyiz. Bu hizmeti az yapan firma olduğu için seçeceğiniz firmayı araştırmanız şarttır. Bizim hakkımızda bilgi almak isterseniz sitemizde hakkımızda kısmına girerek bilgi alabilirsiniz yada 0532 600 76 65 kodlu numarayı arayarak bizden bilgide alabilirsiniz.

Kadıköy Erenköy Kırılacak Eşya Taşıma

Evden eve nakliyat sektöründe müşterilerimizindi çok korktuğu kırılacak eşyaların  zarar görmesidir. Firmamız kırılacak mutfak malzemelerini hava geçirmez patpatla sarılır ve koliye koyulup araca götürülür. Dolap aynası, televizyon, ayna vb. eşyaları biz 3 kat malzememizle sararız. İlk öncelikle battaniyeyle sarılır ondan sonra ise strejlenir ve hava geçirmeyen patpatlar ile sarılıp bantlanır ondan sonra arabaya götürülüp kırılacak malzemelere özel yere koyulur güvene alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir