elektronik ürün nakliyesi

Elektronik ürün nakliyesi

Elektronik ürün nakliyesi yapan firmamız özel nakliyat sistemi ile cihazlarınızı taşıma esnasında olabilecek hasar risklerden korur. Bilgisayar, Müzik sistemleri, Ses sistemleri, Oyun konsolları, değerli fotoğraf makineleri gibi bir çok elektronik özelliğe sahip eşyaların nakliyat işini bize bırakabilirsiniz.

Teknolojik eşyalarınızı yerinden alırken öncelikle bir expertiz raporu hazırlanması gerekecektir. Eşyalar hakkında bilgileri bu raporda kaydederiz. Sonrasında eşyalarınızın sigortalamasını tamamlarız. Eşyaların ambalajlanması için havalı naylon paketlerle sararak ilk korumayı tamamlarız. Havalı naylonlar elektronik cihazların sarsılmalarda darbe almasını önler. Sonraki aşamada sarılmış olan ürünler korunaklı kutulara konur. Eğer eşyalar küçük ürünlerden oluşuyorsa her ürün arasına ayrıca karton serilmesi suretiyle birbirine teması kesin olarak kesilmesi sağlanız. Büyük eşyalarda tek bir koli kullanıldığından bu aşamada ona ihtiyaç kalmayacaktır.

Bunun dışında elektronik cihazlarda ön-arka ve alt-üst kısımlarının dikkatlice yerleştirilmesine de özen gösteriyoruz. Bir bilgisayarın monitörünün camlı kısmının belirlenmesi ve taşımada dikkat eidlmesi için küçük notlar alıyoruz.

Elektronik cihazlarınızı deneyimli nakliyat ekibimiz ofisinizden yada evinizden alarak güvenle araçlarımıza ve son aşamada varılacak noktaya taşırlar. Yolda araçlardan kaynaklanacak sarsılmaları engellemek için bu taşımaya uygun nakliyat kamyonlarımızı kullanırız.

Elektronik eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde firmamızı arayarak uygun fiyat vermesini talep edebilirsiniz. Köklü firmamız müşterilerinin memnuniyetini önde tutacaktır. Hassas taşınması gereken teknolojik ürünlerin güvenle taşınması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çalışmalarımız :

Ataşehir‘de LCD televizyon satan mağazaya televizyon nakliyesi yaptık (02.02.2017)

İstanbul Üsküdardan Ataşehir e elektronik ürün nakliyesi çalışması yaptık. Yarım kamyon ile 28 adet lcd televizyon ve tv ünitesini mağazasına taşıdık. Elektronik ürünlerin taşınmasında kamyonlarımızın bölmeli ve sarsılmalara karşı korunaklı kasalarıyla güvenli bir şekilde teslimatı tamamladık. Bu iş için sadece 1200 TL ücret aldık. Çok uygun fiyatlara elektronik cihazlarınızı taşıyoruz. Bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Evden eve nakliyat