Kadıköy Eğitim Evden Eve Nakliyat

Mega İstanbul Nakliyat firması olarak Kadıköy Eğitim Evden Eve Nakliyat  sektöründe uzun yıllardır verdiğimiz hizmete bu sektör içinde en iyi ve en tecrübeli firmalar arasında yer almaktayız. Bugüne kadar firmamızla verdiğim özenli ve titiz bir şekilde verdiğimiz hizmet müşterilerimizin memnuniyetini almışızdır. Evden eve nakliyat sektöründe rekabetin çok olduğu bir sektördür. Biz bu sektöre dayanarak her gün kendimizi biraz daha tecrübelendirmekteyiz. Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan Mega İstanbul taşımacılık sadece İstanbul değil ister uluslar arası taşımacılık olsun Türkiye genelinde her yere hem hava yolu taşımacılığı hem de karayolu taşımacılığı yapmaktayız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’da Evden Eve Nakliyat a profesyonellik sunan Kadıköy evden eve nakliyat firmamız bu sektör alanında uzman personel kadromuz ile titiz ve sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. İstanbul evden eve nakliye sektöründe genel olarak en iyi firmalar arasında yılardır verdiğimiz emeğe dayanarak en iyi firmalar arasında yer almaktayız. Firmamız müşterilerimize sonsuz sunduğu hizmetlerle bunlardan bir kaç tanesi;

  • Garantili Eşya Taşıma
  • Sigortalı Eşya Taşıma
  • Asansörlü Ev taşıma
  • Eşya Paketleme Hizmeti
  • Depolama Hizmeti
  • Expertiz Hizmeti

Kadıköy Eğitim Pratik Eşya Taşıma

Firmamız Mega İstanbul Nakliyat bulunmuş olduğumuz sektörde gün geçtikçe teknoloji sayesinde işler daha kolaylaşıyor. Firmamız müşterilerimizin eşyalarını rahat bir şekilde taşımak ve müşterimizin memnuniyetini almak için gelişen teknolojiye firmamızda ayak uydurmaktadır. Firmamız eşya paketleme sırasında 4 çeşit paketleme hizmeti sunmaktadır. İlk önce battaniyeyle sarılır strejlenir ve ondan   hava geçirmeyen naylon patpatlarla sarılır ve ondan sonra bantlanır. Bu paketleme çeşidini tüm eşyalarda kullanmaktayız. Mutfak malzemeleri ise tabak, bardak vb.  gibi eşyaları hava geçirmeyen patpatlarla sarılır ve bizim özel sandıklarımıza özenli bir şekilde koyulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir