Ege evden eve nakliyat

Yaz geliyor ve Ege bölgesindeki illerimizde taşınma işleri başladı. Evden eve nakliyat hizmetlerini Ege bölgesinde yaptırmak isteyen müşterilerimize güzel haberlerimiz var. Ege bölgesine yapılcak her nakliyat işi için yaz indirimlerimiz başladı. %20 indirimli fiyatlarla evinizi ege bölgesindeki tüm illere taşıyoruz. EVDEN EVE NAKLİYAT güvencesiyle ev taşıma, eşya taşıma, evden eve nakliyat hizmetlerini kaliteli ve müşteri odaklı prensibimizle tamamlıyoruz.

İstanbul merkezli firmamız İstanbuldan ege bölgesindeki illere veya tersi istikamette evden eve nakliyat işi yapar. Ayrıca parça eşya taşıma ve hafif yük taşıma işlerini yapar. EVDEN EVE NAKLİYAT firmamız ege bölgesine yapılan nakliyat çalışmalarında yeni açılan Osman Gazi köprüsünü ve devamındaki otoyol güzergahı üzerinden eşyalarınızı taşır. Eşya taşıma yöntemi olarak evinizdeki eşyalarınızı guruplandırırız, kırılacak olan eşyaları bir kenara, büyük eşyaları bir kenara ayrı olacak şekilde streçler, havalı naylon ambalajlarla paketleriz. Kırılabilir cam ve süs eşyalarınızı ayrıca çelik koli içine koyarak zarar görmesine kesin olarak engel oluruz. Diğer büyük eşyaları ise kamyonumuzun ön bölümüne koyarız. Bu şekilde taşıma işini yerine kadar sağ salim ulaştırırız. Bütün evden eve nakliyat işlemlerinde sigortalama yaparız. Eşyalarınız sigortalanır. Ancak parça eşya gönderme işinde müşterimiz talebi üzerine sigorta yaptırmayabilir. Malumunuz daha az ücret ödemek isteyen müşterilerimiz de vardır.

Ege evden eve nakliyat fiyatları.

Ege gölgesine yaptığımız taşıma işlerinde ortalama fiyatlar evden eve nakliyat için 2000-4000 arasında olurken parça eşya taşıma işlerinde 300-1000 Tl arasında olmaktadır. Evden eve nakliyat fiyatlarını daha iyi hesaplamak isterseniz buraya (nakliyat fiyatı hesaplama) tıklayarak göz atabilirsiniz.

Egede hangi illere veya ilçelere nakliyat yapıyoruz ?

İşimiz İstanbul Ege bölgesinde evden eve nakliyat ve parça eşya nakliyesi olduğu için bu Aydın, İzmir ve Muğla illeri öncelikli olarak diğer ege illerine de az da olsa nakliyat hizmeti veriyruz.

Aydın

 1. Bozdoğan
 2. Buharkent
 3. Çine
 4. Didim
 5. Efeler
 6. Germencik
 7. İncirliova
 8. Karacasu
 9. Karpuzlu
 10. Koçarlı
 11. Köşk
 12. Kuşadası
 13. Kuyucak
 14. Nazilli
 15. Söke
 16. Sultanhisar
 17. Yenipazar

İzmir

 1. Aliağa
 2. Balçova
 3. Bayındır
 4. Bayraklı
 5. Bergama
 6. Beydağ
 7. Bornova
 8. Buca
 9. Çeşme
 10. Çiğli
 11. Dikili
 12. Foça
 13. Gaziemir
 14. Güzelbahçe
 15. Karabağlar
 16. Karaburun
 17. Karşıyaka
 18. Kemalpaşa
 19. Kınık
 20. Kiraz
 21. Konak
 22. Menderes
 23. Menemen
 24. Narlıdere
 25. Ödemiş
 26. Seferihisar
 27. Selçuk
 28. Tire
 29. Torbalı
 30. Urla

Muğla

 1. Bodrum
 2. Dalaman
 3. Datça
 4. Fethiye
 5. Kavaklıdere
 6. Köyceğiz
 7. Marmaris
 8. Menteşe
 9. Milas
 10. Ortaca
 11. Seydikemer
 12. Ula
 13. Yatağan

Peki bu işinizin için yapabilecek başka firmalar da varmıdır ? Elbette vardır. Şimdi onlara bakalım :

Ege evden eve nakliyat firmaları.

Ezel nakliyat (evden eve nakliyat işi ağırlıklı çalışır)
Ege nakliyat (izmir istanbul evden eve nakliyat işi yapar)
Mavi ege evden eve nakliyat (Ege evden eve taşımacılık yapar)
İstanbul ege nakliye (İstanbul ege arası eşya taşıma işleri yapar)
Ege nakliye şehirler arası taşımacılık
Can ege nakliyat
Günaydın ege evden eve nakliyat
Öz ege nakliyat
Egetur nakliyat
Karacan evden eve nakliyat

İstanbul Ege parça eşya taşıma.

Parça eşya taşımacılığında önder firmalardan biri olan şirketimizin İstanbul Ege arasında parça eşya taşıma isteklerinizi güvenle yıllarca yapmasından dolayı bizi tercih etmenizi öneririz. Firmamız taşınacak tüm parça eşyaları paketleyerek ambalajlayarak taşımaktadır. Ege İstanbul arası yada İstanbul Ege arasında iki yönlü olarak çalışıyoruz. İstanbulun 39 ilçesinde de şubemiz olduğu için size en yakın noktadan eşyalarınızı almaya geliyoruz. Aynı şekilde Ege illerinde de şubeliklerimiz olduğundan parça eşya taşımacılığında öncü bir kuruluş olmayı yıllardır sürdürüyoruz. İstanbul Ege parça eşya taşıma firmaları arayan müşterilerin bizimle irtibata geçmesi halinde %20 indirimli fiyatlarımızdan da yararlanmasını sağlıyoruz.