Ege bölgelerine kamyonla özel eşya nakliyesi

Ege illeri İzmir, Muğla, Manisa, Balıkesir, Aydın ve yakın çevrelere İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm şehirlerden nakliye hizmetleri sunuyoruz. Ege evden eve nakliyat ekibimizi arayın her türlü eşyanızın nakliyeciliğini üstlenelim. İzmirdeki merkez ofisimizden genel dağıtım yaptığımız diğer şubelerimiz Ege bölgesinin her ilçesinde mevcuttur. Eviniz nerede olursa olsun şehirden şehire eşyalarınızı taşırız.

Egedeki şehirlerde parça eşya taşımacılığı yapan bir çok firma var. Biz bu firmalar arasında öncü kuruluşlardan biriyiz. 2017 yılında özellikle İstanbul İzmir arasında binlerce eşya taşıma işlerini yaparak Egenin en çok hizmet yapan firması olmayı başardık. 2018 yılında da aynı şekilde memnun olan müşterilerimizin de tanıtımıyla bu taşıma ağının en büyük payını almayı hedefliyoruz.

Egede oturan müşterilerimiz için indirimli taşıma fiyatları veriyoruz. Mesela İzmirden İstanbula taşınacak müşterilerimize yaz aylarında %25, kış aylarında ise %20 indirimli fiyatlardan taşımacılık yapıyoruz. Egenin incisi olan özel bölgelere ise villa taşımacılığı yapıyoruz. İzmirden Bodruma villa taşımacılığı gibi özel nakliye hizmetlerini de firmamıza yaptırabilirsiniz. Hemen şimdi iletişim sayfamızdan bizi arayabileceğiniz telefonlara bakın ve gerekli bilgileri yetkilimizden alın.