Kadıköy Dumlupınar Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Dumlupınar hizmetinde eşya depolama, evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat vb. hizmetler profesyonel bir şekilde verilmesi çok önemlidir. Bu hizmetler olduğumuz sektör içinde çok talep alan hizmetlerdir. Firmamız olarak nakliyat ve depolama hizmetini en üst seviyeye taşımak istiyoruz. Bu işi uzman bir şekilde yapmak için en önemlisi nakliyat sektöründe uzun yıllar çalışan ve işini yapın kadro olması gerekmektedir. Firmamız Mega İstanbul Nakliyat en iyi çalışanlarıyla ve uygun fiyat kalitesiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Dumlupınar Eşya Depolama

Mega İstanbul Nakliyat 1978 yılından beri evden eve nakliyat hizmetini vererek en iyi evden eve nakliyat firmaları arasına girmiştir. 1998 yılında depolama hizmetini açığa çıkardık. İlk depolama hizmeti veren firmalar arasındaydık. Depolarımız her müşterimiz için özel oda şeklinde depolama alanlarımız vardır. Bu depolama alanları eşya girişi veya çıkışı dezenfektelerle temizlenmektedir. Sizde eşyalarınızı depolamak isterseniz 0532 600 76 65 kodlu telefon numaramızı arayarak ister fiyat teklifi ister de bilgi almak için arayabilirsiniz.

Dumlupınar Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyatı anlatmak istersek Türkiye genelinde tüm ilçelerimize ister ev eşyası ister ofis eşyası gibi tüm eşyalarınızı taşıyabiliriz. Şehirler arası nakliyat denilince paketleme hizmetimiz bir üst seviyeye geçiriyoruz. Eşyalarınız her hangi bir şekilde zarar görmesin diye 4 kat  malzemeyle paketlemekteyiz. İlk öncelikle eşyanızı özel battaniyelerimizle ondan sonra eşya strejlenir ve ondan sonra özel hava geçirmez patpatlarla sarılır ve ondan sonra ise malzemeler kaymasın diye bantlanır ve arabaya götürülür. Ayrıca Şehirler arası nakliyatta her yıl kış ayına özel %20 indirimlerimiz vardır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir