Duatepe evden eve nakliyat

Duatepe evden eve nakliyat fiyatları firmaları ve telefonları ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Duatepe’ye hizmet veren ekibimizle ev taşıma ve ofis nakliyesi çalışmalarını yapıyoruz. Uygun fiyatlara Duatepe’deki evinizi İstanbul’da her yere taşıyoruz. Ayrıca Şişliden İstanbul dışına evden eve taşımacılık hizmetleri de veriyoruz. Siz de kaliteye ve güvenceye önem veriyorsanız EVDEN EVE NAKLİYAT firmamızla evinizi taşıtabilirsiniz. Duatepe’ye özel nakliyat fiyatlarımızla bütçenize uygun yaz kampanyalarımızdan faydalandırıyoruz.

Duatepe’ye hangi hizmetleri veriyoruz ?

Duatepe evden eve

Duatepe evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında İstanbul’un herhangi bir bölgesine taşınmanız durumunda bu hizmetlerimmizden faydalanabiliyrsunuz. Duatepe için hazırda tuttuğumuz 2 büyük kamyonumuzla ve Şişli’deki 3 büyük kamyonumuzla her an evden eve nakliyat hizmetine hazırız.

Duatepe Evden eve nakliye

Duatepe evden eve nakliye hizmetleri daha küçük çapta nakliyecilik işlerini yaptığımızda devreye girmektedir. Duatepe de bulunan evinizin eşyalarını Şişli içinde bir bölgeye taşımak istediğinizde 4 adet küçük kamyonlarımızla nakliye hizmeti veriyoruz. Daha uygun fiyatlara nakliye işi yapabiliyoruz.

Duatepe Evden eve taşımacılık

Eğer Duatepe’deki evinizi başka bir ile taşıtmak isterseniz, bu durumda evden eve taşımacılık hizmetimiz kapsamında tır yada büyük kamyonlarımızla bu işi yaparız. Burda iki seçenek sunarız. Size özel büyük kamyonlarımızla taşıyabiliriz veya taşınmak istediğiniz ile yakın zamanda harekete geçecek olan tırımıza bizim belirlediğimiz bir zamanda eşyalarınızı yükleyerek taşıyabiliriz, ki bu seçenekte daha ucuz taşıma bedeli ödemiş olursunuz.

Duatepe Eşya depolama

Evinizin yada iş yerinizin depolanma gereği olan tüm eşyalarınızı Frmamızın nakliye deposunda saklayabiliyoruz. Duatepe veya Şişli de bulunan evinizin eşyalarını depolamak üzere bizden bilgi alabilirsiniz. Depomuz güvenli ve korunaklıdır. Eşyalarınız için özel bölümler vardır.

Duatepe neresidir ?

5 cadde 12 sokaktan oluşan İstanbul da Şişli’nin önemli mahallelerinden biri de Duatepe’dir. Duatepe mahallesinin altından Beşiktaş-Kağıthane tüneli geçer. Önemli yerlerinden bazıları şunlardır : Özel Eşref Aydın Akşam Lisesi, Surp Vartanas Ermeni Kilisesi, Feriköy Ortodoks Kilisesi.