Cihangir evden eve nakliyat nakliye ve eşya taşıma

Cihangir evden eve nakliyat nakliye ve eşya taşıma işlerini EVDEN EVE NAKLİYAT farkıyla yapın. Cihangir, İstanbul’un batısındaki ilçesi Avcılar’ın çok önemli bir mahallesidir. Cihangir’de nakliyat işleri 2017 yılı içinde en yüksek seviyelerde olmaktadır. Avcılar genelinde yapılan nakliyat işlerinin %12’si bu mahalleden gelmektedir.

Cihangir evden eve nakliyat.

Firmamız Cihangirde evden eve nakliyat hizmetini güvenilir uygulamalarla yaparken ev taşımacılığında en tedbirli sistemi ile çok bilinen ve saygın bir nakliyat işlemi uygulamaktadır. Evden eve nakliyat işlemlerini şu sırayla yapıyoruz : Öncelikle telefondan aldığımız adrese bir Nakliyat Expertizi gönderiyoruz. Expertiz uzmanımız Cihangirden hangi ilçeye ev taşıma yapılacaksa ona göre bir plan belirliyor. Bu planla birlikte eşyalarınızın kaç oda olduğunu yani 3+1 ev mi 4+1 mi olduğuna bakıyor. Sonrasında evden eve nakliyat yapılacak olan dairenin Binada kaçıncı katta olduğuna bakıyor. Daha sonra eğer bina yüksek ise bina içinde asansör olup olmadığına bakılıyor.

Bunlardan sonra sizin taleplerinizi de alarak bir değerlendirme yapıyor ve fiyatı belirliyor. Fiyat konusunda anlaşmanız durumunda ikinci aşamaya geçiliyor. İkinci aşamada eşyalarınızı paketleme yapıyoruz. Paketleme yapılırken kırılabilir eşyalarınızı mutlak surette ayrı ayrı paketliyor ve onları çelik kolilerin içine de koyarak tam muhafaza sağlıyor. Diğer kaba eşyaları da havalı naylon ambalajlarla paketledikten sonra eşyaların kamyona indirileceği zaman geldiğinde yükleme yapılıyor. Cihangir mahallesi dar sokaklardan oluşan kalabalık bir mahalledir. Bu sebeple bir çok binaya küçük nakliyat kamyonlarımızla yanaşabiliyoruz.

Cihangir evden eve nakliyat firmamızın kamyonlarına yapılan yükleme sonrasında nakliyat hizmeti en kısa sürede tamamlanmak üzere yola çıkıyor. Cihangir evden eve nakliyat fiyatları Avcılar ilçesine kıyasla %8 İstanbul geneline kıyasla %3 daha farklı verilmektedir. Mahallelerin nakliye işini zorlaştırdığı durumlarda ücretlerini de bir miktar artması söz konusudur. Cihangir de bu mahallelerden biridir ve bu mahallede evden eve nakliyat fiyatları daha yüksek olmaktadır. Yani Cihangirde evden eve nakliyat fiyatları ortalama 1500-3000 TL aralığında seyretmektedir.

Cihangir evden eve nakliye:

Cihangirin en çok taşıma yükünü nakliye hizmetleri almaktadır. Nakliyecilik Cihangirde son 50 yıldır en çok iş alınan eşya taşıma sistemidir. Cihangir evden eve nakliye ekibimize aylık 8-10 arası sadece bu mahalleden nakliye işi talep edilmektedir. Cihangirde bir çok nakliyecinin hizmet verdiğini düşündüğümüzde bu rakam oldukça önemli bir sayıdır.

Cihangir evden eve nakliye firmaları bu mahallede bir şubesi olanlar 9 bu mahalle olmasa da Avcılar ilçesinde bir şubesi olanlar 19 veya İstanbul geneline çalışan ancak bu mahalleye de hizmet veren nakliyeciler ise 189 tane olmak üzere çok sayıda nakliye işi yapan firmaların olduğunu görüyoruz. Fiyatlar ise birbirinden farklı olmaktadır. Bazı nakliye firmaları indirim yaparken bazıları lüks taşıma yapmaktadır.

Firmamızın nakliye ekibi Cihangirde nakliya hizmetlerini en uygun fiyata yapmaktadır. Bunu yaparken taşıma kalitesinden de asla ödün vermemektedir. Cihangir evden eve nakliye ücretleri 900-1500 TL civarında olduğunu görüyoruz. Bu genelde 20 metreküp eşyaların altındaki eşyalar için ortaya çıkan fiyatlar olmaktadır. Daha büyük işler evden eve nakliyat hizmetini gerektirmektedir.

Cihangir’de eşya taşıma fiyatları ne kadardır ?

Cihangir mahallesinden sadece İstanbul geneline yapılacak eşya taşımacılığında parça eşyalarda 300-900 TL ev eşyalarının taşınmasında 1000-1500 TL ev taşıma için ise 1500-3000 TL aralığında fiyatların olduğunu görüyoruz. Net bir fiyat verebilmemiz için eşyalarınızı ve talebinizi bilmemiz gerekmektedir. Fiyat öğrenmek için firmamızın telefonunu arayabilirsiniz.

Cihangir’den başka şehirlere eşya taşımacılığı yapılıyormu ?

Cihangir eşya taşıma ekibimiz gerek İstanbul içinde gerek ise şehirler arası eşya taşıma işinde size hizmet vermektedir. Cihangir eşya taşıma büromuzu aradığınızda mesela ; Cihangir İzmir arası eşya taşıma hizmeti almak istediğinizi belirtiğinizde eşya miktarına göre fiyatı verilir ve eşyanız yerinden teslim alınarak yerine teslim edilir. Eşya taşınmasında tam garanti verilmekte ve sigortalı eşya taşınması yapılmaktadır. Cihangir’den tüm şehirlere eşya taşımacılığı yapabiliyoruz. Bunun için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Avcılar Cihangir evden eve nakliyat bilgileri

Bunlar dışında evden eve nakliyat işleri için özellikle Avcılarda yapılacak işlerinizde detaylı bilgi almak için “Avcılar evden eve nakliyat” web sayfamızı ziyaret ederek Cihangir için daha fazla yapabileceğimiz hizmetler hakkında da bilgi alabilirsiniz.